Skocz do zawartości

Malefaction


Webzir

Rekomendowane odpowiedzi

74a362cfb9df200b.png
Tytuł: Malefaction (wcześniej Faction)

Gatunek: Gra logiczna-przygodowa z elementami horroru

Opis: Malefaction będzie grą logiczno-przygodową. Zajmujemy się nią od dłuższego czasu by stworzyć jak najbardziej zaskakującą fabułę oraz ciekawe zagadki. Całość będzie kręciła się wokół jednego domu, w którym będą się działy *dziwne rzeczy*. Przewidujemy więcej niż 1 grywalną postać.

Bardzo bogata strona starej wersji produkcji: http://sunline-studio.com/faction

Autorzy:
295weg.jpg
Sunline-Studio powered by Odpowiednia Ameba & Osiem Team Studio Games

Programowanie:
Webzir + Japanstache

Fabuła:
Webzir + Japanstache

Grafika:
Webzir + Japanstache + Fallord

Muzyka:
Nie uzgodniono :)


Screeny (ze starej formuły - Faction): (podobno źle zrobiłem zmiękczając krawędzie w GIMPie, ale nowych mi się nie chce robić)

11qogfm.jpg
2me3bx1.jpg
2086wy1.jpg

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu inspirował się NIĄ.

 

Nie ściągałem testowej wersji (po pierwsze: nie chciało mi się, po drugie: powód wymieniłeś). Niewiele wiadomo, ale ten ludzik do wymiany nawet jakby grafika nie było (nie pozwala się wczuć).

 

Poza tym, szablon musi być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, jakieś takieś to zrypane :P. Nie no inspiracja NIĄ, chyba nie była najlepszą drogą ( nie mam nic do Niej jakby co), ta krew ze screena numer 1 na tym schodku do wymiany, ludzik też. Ogólnie projekt może byc dobry, ale pożyjemy, zobaczy.

 

OFFTOP: Glupie CTRL+C, znowu się zwaliło i ustawienia od karty się włączają help :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Sorry za doublepost, ale...

Projekt został wznowiony. Ciekawy jestem czy ktoś w ogóle go jeszcze pamięta? Jeżeli nie to zapraszam do pierwszego posta, którego zmieniłem i dodałem 3 aktualne screeny. Na nowsze demo niż to baardzo stare nie liczcie. No cóż, mam nadzieję, że ta próba zakończy się powodzeniem :) Mam już 10 poziomów czyli połowę z zamierzanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Japanstache został beta-testerem Factiona i dostał w swoje ręce betę. Oto jego opinia:

(21:03:07) Japanstache: jak sobie pograłem

(21:03:16) Japanstache: w factiona

(21:03:21) Japanstache: to znalazłem energię do robienia shi2

(21:04:36) Japanstache: nawet jeszcze dzisiaj porobię tilesety

 

Możecie mi być wdzięczni :)

 

Poza tym opublikowałem w swoim uploaderze "Concept Maps". Możecie zobaczyć jak przed wersją komputerową wyglądały poziomy do Factiona (niestety tylko 11-20 bo 1-10 mi się zgubiły). Jeżeli masz niezwykły dar odczytywania bazgrół - pamiętaj, że to spoilery.

 

http://www.gmclan.org/up613_4_FACTION___CONCEPT_MAPS.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jako, iż nie mam dostępu do kompa z własnymi projektami pomagam Webzirkowi wyrzeźbić z factiona coś ciekawszego, grywalnego i zaskakującego. Spodziewajcie się

  • awangardowych pomysłów rodem z Odpowiedniej Ameby Studio
  • słonianego zapału Osiem's Team Studio Games
  • staranności wykonania Sunline-Studio.
  • koszulek z logiem od sponsorów

 

ALE TA GŁUPIA NAZWA NIE MA ZE MNĄ NIC WSPÓLNEGO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mi się ten tytuł skojarzył inaczej niż powyższym?

 

Main Entry:

mal-

Function:

combining form

Etymology:

Middle English, from Anglo-French, from mal bad (from Latin malus) & mal badly, from Latin male, from malus

1 a: bad <malpractice> b: badly <malodorous>

2 a: abnormal <malformation> b: abnormally <malformed>

3 a: inadequate <maladjustment> b: inadequately <malnourished>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To straszne :blink:

Pierwszy raz jest tak mało informacji, że nie mogę ocenić. Pierwsza część mówi o tym, że będą "fajne zagadki" a druga to tylko screeny. Nie mogę wierzyć na słowo, że wszystko będzie fajne, więc nie oceniam dopóki nie będzie DEMA.

 

Oceniam: Nie oceniam

 

@Edit

 

Miła niespodzianka. Na stronce jest stare DEMO. Więc wstrzymuję się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jypy, generalnie nie chodziło nam tutaj o oceny, gdyż chcemy wszystkich zaskoczyć, dlatego jest tak mało materiałów. A to stare demo jest bardzo stare: ma już 5 miesięcy :D

 

Aha, nie przewidujemy żadnego nowego dema, co najwyżej jakiś nowy screen wrzucimy, ale to w przyszłości bo teraz japan sobie gdzieś poszedł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, rozumiem, że stawiacie na tajemniczość, ale przydałoby się rozbudzić czymś wyobraźnię przyszłych graczy. Czymś... obszerniejszym :jezor:

 

Skoro DEMO ma 5 miesięcy to jego też nie będę oceniał. Kompletnie nie rozumiem o co w nim chodzi :boxed: ale ma jakiś dziwny klimat :blink:

Poczekam na pełną wersję i mam nadzieję, że wyjdzie coś ładnego skoro robicie to już kilka miesięcy (cieszę się, że to nie będzie gra ze znanej serii "Mój <<pracowity>> tydzień").

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, to "robienie" jest rzeczą dość... dyskusyjną :D

 

Skoro DEMO ma 5 miesięcy to jego też nie będę oceniał. Kompletnie nie rozumiem o co w nim chodzi ale ma jakiś dziwny klimat

 

Tylko dwie zagadki, to demo sam nie wiem po co wrzuciłem. :P A klimat ma taki jaki ma, bo to tak naprawdę 1/10 wstępu do prawdziwej rozgrywki.

 

No dobra, rozumiem, że stawiacie na tajemniczość, ale przydałoby się rozbudzić czymś wyobraźnię przyszłych graczy. Czymś... obszerniejszym

 

Ekhm, nie mogę dużo powiedzieć, ale...

Budzisz się. Nie wiesz gdzie, nie wiesz po co, nawet nie wiesz jak tu się dostałeś. Wszędzie widzisz krew. Z drugiej strony pamiętasz, że kiedyś już tu byłeś.

Może kiedyś coś jeszcze dołożę, ale z japanem cały czas pracujemy nad ogólnym koceptem blablabla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię gry logiczne gdzie wykorzystana jest ogromna ilość pomysłów i zagadek w których trzeba pomyśleć. Jeszcze jak do tego dochodzi fabuła, to jedno i drugie same się kleją :D

Ponieważ jest horror, na pewno zagadki będą "przerażające" :P

 

Pozdrawiam i życzę sukcesu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budzisz się. Nie wiesz gdzie, nie wiesz po co, nawet nie wiesz jak tu się dostałeś.

 

Czy główny bohater. . . czy on coś wie? :jezor:

Chyba, że gra jest tak zagadkowa, że jest też zagadką sama dla siebie :rolleyes: (?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Grafika : 3

Fabuła : 2

Opis : 3

 

Razem : 3

 

Nie rozumiem sensu oceniania zapowiedzi, poza tym mógłbyś wypowiedzieć się słownie co myślisz o różnych składowych, pomagając tym samym autorowi w ulepszeniu owej gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...