Skocz do zawartości

SHI


Japanstache

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Strasznie to nijakie. Nawet jak na minigierkę. Głównie z braku choćby paru słów wprowadzających do gry. Łup, jestem gdzieś i bawię się w rozjaśnianie cholernego monitora, bo jest ciemno i nadal jest ciemno i nie czuję klimatu tylko pieczenie oczu (bo ciemno). Frustrujące. Są rzeczy wkurzające i fajne zarazem, ta jest wkurzająca + wkurzająca.

Fajna rzecz: pikselki.

Jak trochę grę rozwiniesz fabularnie (pozostawiając ją minigierką) to coś z tego może być. I weź daj mi ciut jasności.

 

Btw. howdy, jestem nowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrałeś najgorszy temat do pierwszego postu, jesteś NAZNACZONY. ; [

Co do jasności, pewnie monitor stary (podobne cuś miałem), pierwszej osobie to przeszkadza (albo się boją przyznać ;>). A co do wątków fabularnych to wyjdzie rozszerzona wersja SHI (może, lol, nieco jaśniejsza). Nie miałem pojęcia, że komukolwiek to się spodoba więc nad tym zbyt długo nie siedziałem.

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O dziwo te "pikselki" tak wciągają, że grałem w to ponad 5x i dalej uważam, że to jest fajna gra. Poprostu uwielbiam gry psychologiczne. A ta gra kurcze idealnie odzwierciedla moje upodobania do tych gier. Prawdopodobna choroba psychiczna bohaterki bądź szok po tym co widziała i te różne zakończenia.

 

BTW, skoro jest nowy i szuka gier to moge się założyć, że spyta, czy jest aktywny serwer do almory ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi gra się bardzo podoba. Oryginalna i klimatyczna. Jak na mniej niż jedną dobę pracy to na prawdę rewelacja. Jedyne co można jej zarzucić to krótki czas gry, ale przez tyle czasu raczej ciężko byłoby zrobić epicką grę która zajmowałaby kilka godzin :P. Mam nadzieję, że w kolejnych Twoich produkcjach już tego problemu nie będzie. Ze względu na długość gry daję 4 gwiazdki. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Swietna gra ,super klimat...niektorzy wczesniej na dialogi narzekali..hmm.. dla mnie dialogi swietnie podtrzymuja klimat ,i wcale nie przeszkadza mi to ze nie dales podpowiedzi . No , moze moglbys dac jakies krotkie intro , ale z drugiej strony mogloby to popsuc specyficzny klimat gry . Tez troche zawiodlem sie sie zakonczeniem gdzie zdobywasz guna i nie zabijasz dziewczyny .... ;) no to na tyle .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki za odświerzenie ale znalazłem buga :D. W miejscu gdzie zabija cię bóg "z małej bo to tylko gra", trafia strzałem zwielokrotnionym. Z tego co pamiętam wali on 5 strzałami na raz z małą różnicą kierunków. Trafił mnie tylko kilkoma, reszta strzałów poleciała i dalej żyłem i już nic nie mogłem zrobić, tylko chodzić w kółko. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Ja uważam, że to piętro -6 jest za trudne, reszta nawet fajna :) W końcu wyszedłem na koniec, ale szkoda, że zginałęm :P

Ogólnie można by sterowanie rozszerzyć np. i rozbudować grę, bo fajna grafika. Przypomina mi sie ta produkcja: http://www.yoyogames.com/games/show/21736

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Fajne. Kojarzy mi się z Mondo Medicals :) Lubię takie dziwaczne horrory. Poziom -6 (lubię powtarzać po innych) nie da się przejść, chyba że jest się jasnowidzem. Ogólnie gra trochę mnie zawiodła.

 

Zapodaj to np. na yoyogames. Chcę wrzucić tę gierkę na MobyGames. :)

Czekam na drugą część.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...