Skocz do zawartości

Hosting Do Gotowej (No Prawie Że) Gry


Gość members_display_name

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Zrobiłem z moim teamem grę o nazwie DeathRevenge (mmorpg 2d). Jest wykonana na silniku Eclipse Evolution 2.7. Na początku zdawało się ze serwer będziemy mieli, ale okazało się że jednak nie, więc szukamy hostera. O grze nie można powiedzieć że jest zupełnie skończona, ale żeby była gotowa do użytku wystarczy poświęcić 2 lub 3 dni. Mam nadzieję że będzie dużo chętnych ^^

 

 

P.S. - Jeśli masz zamiar mnie wyśmiać lub zkrytykować zachowaj to dla siebie. Niech piszą tylko ci, którzy mają coś do zaoferowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trudno powiedzieć czy ma jakąś przyszłość, ale można to sprawdzić np. stawiając serwa na jeden tydzień i wyliczając statystyki ile graczy weszlo i wyszlo itp oraz robiąc ankiety i pytać ludzi czy gra się podobała. jak narazie robiło ją 5 osób, głownie ja. owszem, jak narazie screen z gry jest jeden z mapy którą przerobiłem na lepszą ale i tak w miarę wygląda - http://www.deathxrevenge.tnb.pl > Nawigacja > Screeny . ogólnie to strona dużo rzeczy nie posiada oprócz jednego screena i bannera, ale to się z czasem zmieni ;P

co macie do zaoferowania w zamian za hosting.
hm.. narazie to do zaoferowania niestety nie mamy nic, liczyliśmy raczej na takich których będzie rajcowało ze u nich na kompie stoi serwer do być może w przyszłości fajnej i popularnej gry ^^ , ale zaoferować możemy np 20% z zysku o ile on będzie na kontach premium itp. bo tak w chwili obecnej nie mamy nawet możliwości przelania pieniędzy, co zmieni się 22 Kwietnia. Oczywiscie 20% jezeli za mało mozna sie potargować z osobą na wyższym stanowisku odemnie (Fervi albo Compi). Oni są bardziej rozsądni odemnie, ja dopiero wkraczam do ,,świata biznesu" ^^ no i w ogóle mozna jeszcze wszystko omówić na prywatności posługując się komunikatorem takim jak np. Gadu-Gadu : 8377827 ;)

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm.. pierwsze co to zajrzałem w cennik i ceny nawet fajne, tylko że nie bardzo wiem jak to sobie przeliczyć bo to serwery do gry Counter Strike i tym podobne (sloty). Do takiej gry mmorpg zapewne powinien cennik być tanszy bo juz 70KB uploadu na serwerze starczy na utrzymanie 20 - 24 graczy, chyba ze trzeba by pogadać z administracją na tej stronie. A moze ktos zna hosting do takich gier ale zeby mozna było przeliczyć i zeby serwis był specyficznie przystosowany do tego typu gier

 

ThunderStorm Polska = fervi = niezbyt fajna gra

Jak już napisałem głównie tą gre ja robiłem, Fervi miał tylko hostować server ale wyszło ze sie nie da. On tylko 20 sek siedzial w tej grze i oglądał ;D Ja jestem od gry on od innych spraw np autoupdater.exe i rozne programy do gry.

 

p.s - szukamy też dobrego grafika który zrobił by GUI bo nasz nie ma czasu ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te schody zrypanie wyszły ale już je zmieniłem i w ogóle ta mapa wygląda innaczej.. dziś pod wieczór uploadnę pare nowych screenów i ten zaktualizuję ;D

 

wymagania serwera

Wymagania to oczywiście 24/7 ale nie koniecznie bo wątpie czy ktoś po nocach np od 3 do 5 gra w takie gry;D No i tak minimalnie to około 75KB uploadu .. ale nie chodzi o to że jak ktoś ma np 120KB uploadu to juz nie może ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokończ tą grę i daj mi GM'a to zagram (może)

Daj gma ploxploxplox. ;[[[[[[

Ledwo co masz coś tam zrobione a już prosisz o hosting? Najpierw zaprezentuj swoją grę, później szukaj hosterów itp.

 

Można przenieść do Valhalli? To chyba nie jest dział do takich rozmów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ty to w GM robisz?
Kurde, żeś się IQ popisał.

Pisze wyraźnie, że to na Eclipse jest robione. A zamiast pisać bzdurny post mogłeś wpisać tą nazwę w Google...

 

hm.. według was który silnik lepszy: Elysium Diamond czy Eclipse Evolution ?
Że chcesz zmienić silnik, na którym jest już oparta gra Oo ? Bo nie do końca rozumiem...

 

A co do tematu: Nie krytykujcie go - po co to.

Do niczego nie dziedzinowe, on zostanie przy swoim, a tylko się zrazi i se pójdzie.

 

Rób swoją grę, skoro ukończenie jej to tylko 2-3 dni.

Zrób demko, dla jednego gracza, aby można było walczyć z potworami. Zobaczymy, czy ta gra jest coś warta, i może wtedy znajdą się sponsorzy na serwer :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przenioslem do valhalli, bo nie ma ani pliku gry, ani szablonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób demko, dla jednego gracza, aby można było walczyć z potworami.

 

Hm.. tak chyba zrobię

 

przenioslem do valhalli, bo nie ma ani pliku gry, ani szablonu.

to mogłeś gdzies indziej przeniesc a nie do tego syfu. nie moja wina ze nie ma subfora: gry na silniku eclipse evolution które wymagają jeszcze od 2 do 3 dni aby byly skonczone, posiadające 1 screena i nie są uploadnięte.

 

Że chcesz zmienić silnik, na którym jest już oparta gra Oo ? Bo nie do końca rozumiem...

Nie, ale chciałem tylko zobaczyc jak wygląda ten silnik (juz zobaczylem - zapewne gorszy od ee).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to mogłeś gdzies indziej przeniesc a nie do tego syfu. nie moja wina ze nie ma subfora: gry na silniku eclipse evolution które wymagają jeszcze od 2 do 3 dni aby byly skonczone, posiadające 1 screena i nie są uploadnięte.

m3u6b243sqbga6yg7fln2ssdm2.jpg

 

Twoje argumenty są mniej więcej tak samo sensowne jak poniższe zdanie

Jacek palił gumową oponę trzymając w prawej ręce podróbe ryżowej szczotki do prania a w prawej Niesamowitego tańcującego Trola mroku rycząc do taktu: 'Jestem furry i jem kurry'.

 

Weź se daj siana i niech do Ciebie dotrze że nie jesteś pr0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...