Skocz do zawartości

Wirusy - POMOCY


Grabarz

Rekomendowane odpowiedzi

Pomóżcie mi. Niedawno zainstalowałem sobie Kaspersky Antvirus, teraz właśnie skanuje mój komputer i http://img115.imageshack.us/my.php?image=beztytuude8.png skanuje dalej i nie weim co robić cały czas staram się kasować to gówno ale coś się kasować nie chce i nie wiemnawet skąd się to wzięlo, cały czas tylko kasuje pliki jak mi się komunikat pojawi...ehh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Windows bez antywirusa, tak Fervi, tak. To tak jakbyś chodził nago po ulicy z wielkim transparentem "kopnij mnie w jaja", do tego z rozkraczonymi nogami na boki i miał nadzieję, że nikt Cię nie kopnie.

 

Swojego czasu gdy miałem windowsa wystarczył mi rezydentny monitor rejestru i firewall - radziłem se jakoś BEZ antywirusa - poprostu miałem kontrole nad tym co sie w systemie wyrabia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Windows bez antywirusa, tak Fervi, tak. To tak jakbyś chodził nago po ulicy z wielkim transparentem "kopnij mnie w jaja", do tego z rozkraczonymi nogami na boki i miał nadzieję, że nikt Cię nie kopnie.

Można przeżyć, chyba, że ktoś wchodzi w jakieś zawirusowane stronki xxx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może to Spyware specyficzny rodzaj wirusa który sam wchodzi na komputer i namawia do kupna antyspyware'a , nie można go usunąć zwykłym programem antywirusowym ja polecam na spyware'y program Spybot search & destroy spróbuj :)

 

Jak napisałem wyżej, takie rzeczy można usunąć Combofixem (przynajmniej w moim przypadku tak było).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...