Skocz do zawartości

Fryz 3


nikki

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Fryz 3

 

Gatunek: Platformówka ;)

 

Opis: No więc Fryz dowiedział się że Friz go ściga. Przestraszył się, bo zawsze był słabszy od brata. Wyrusza we wspaniałą podróż w kosmos by się ukryć. Spotykamy między innymi jego ojca. Chodzi się strzałkami. A w ostatnim poziomie strzela się CTRL. Gra ma 6 poziomów. :thumbsup:

 

Download: https://gmclan.org/up4044_4_Fryz3.html

 

Rozmiar: 8676 KB

 

Autorzy:

Programowanie: Nikki

Fabuła:Nikki

Grafika: Net, Nikki

Muzyka: Internet

 

Screeny:

https://gmclan.org/up4044_5_screen2.html

 

https://gmclan.org/up4044_5_screen1.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kombinacja f5, f6 i jakoś poszło:D TRAGICZNA grafika. Krótka. Plusik za wzruszające "Na pewno bardzo pomogłeś Fryzowi i będzie Ci on za to wdzięczny do końca życia. Dzięki tobie teraz jest szczęśliwy!" - nie no, prawdziwe męskie łzy. Poza tym rzemieślnicza robota.

 

Wymęczone 3=/5 (ale gdyby mi taką muzykę jak podczas gry ciągle puszczali, zagryzłbym każdego w zasięgu wzroku)

 

Z rewolucyjnym pozdrowieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CO ZA CRAP!

Wykrzyknąłem plując herbatą z 2 łyżek cukru na monitor.

To zacznę,minusy:

-grafika(wtf!?ludzik z mieczem w ogóle nie pasuje,dinozaur i grafiki bloków!!ohydne!!i jeszcze te "laski")

-gameplay(nudy,nudy,nudy,nic innowacyjnego)

-menu(WTFWTFWTF!!??play the game(po angielsku menu,a opis po polsku!?a logo?pewnie zrobiłeś efekt w spricie,jest nie ma jest nie ma...)

-muzyka(__/\____/\____,.__________________________________________)

-ogółem pała!ale dam ci 2 gwiazdki za staranie ;)

I nie zniechęcaj się!

sam robiłem kiedyś shity,a tu proszę , teraz robie nawet na 4 gwiazdki !(łął)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fryz 3 - hmmm. Gra polegająca na sterowaniu głupią głową z jeszcze bardziej idiotyczną fryzurą, zbieraniu orbów, omijaniu przeciwników (stworzonych z gifów), zaliczaniu panienek (oczywiście również z gifów) i dotykaniu dziwnych kształtów. W każdym levelu przygrywa cholerna muzyczka, przy której mam ochotę zniszczyć mój monitor. Grałem w 4 poziomy - gdybym grał dalej, musiałbym tłumaczyć się przed starym, czemu ten biedny ekran leży pod stołem. Na krytykę zasługuje poziom z NASA - czy naprawdę są tam jacyś DJ-e, goście wychodzący z kiblów, supah roboty i latające nerdy przy komputerach? Jeszcze więcej absurdów jest dalej - główny heros podróżuje w kosmosie... bez tlenu. Idę przejrzeć książkę od biologii. Miałem trójkę i za ch... nie wiedziałem, że na naszej planecie są jakieś istoty posiadające tylko głowy i które potrafią ODDYCHAĆ W PRÓZNI.

 

Trójeczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tej grze mam ochotę po prostu dać sobie w żyły, szczególnie że to już trzecia część która i tak wygląda tragicznie.

Powinnaś dać ładniejsze panie do zaliczenia.

 

Jak wszyscy to wszyscy: 3/5

 

 

@Kosmitak: Skoro ten kloc chodzi i skacze a zwłaszcza tak wysoko chodź nie ma nóg, to czemu nie miałby oddychać w kosmosie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra zasługuje na 2.5/5

Muzyka w grze może i nie jest taka zła, ale w menu........Grafika jak wspominali wcześniej nie za bardzo do siebie pasuje (zwłaszcza jeśli chodzi o niektórych przeciwników). Na tego ostatecznego bossa to mogłeś się też wysilić. Ogólnie można się przy niej odprężyć jeśli komuś nie przeszkadza muzyka, więc dam to 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...