Skocz do zawartości

Poszukuję programistów!


GladiusX

Rekomendowane odpowiedzi

:sp_ike: Poszukuję Programistów tworzących skrypty w GML'u którzy pomogą nam w tworzeniu gry Life Or Death. Od razu informuję że nie płacę po prostu dobry uczynek oraz zamontowanie na zakładce "Twórcy". Możliwe, że coś jeszcze :thumbsup: Tą grę mamy zamiar zrobić w 2D i ma być to MMO. Na razie mamy początki naszej gry. W ok. 80% możliwością jest że zostanie ukończona. A więc prosze o pomoc. :sp_ike:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saus: Nie wiesz co potrafi to początkujący robi gry prawdopodobnie od lipca(bo wtedy dołączył do forum przeczytał artykół zobaczył przykład i myśli że zna się na tym, jeśli ładnie rysuje to może coś zrobić ale jeśli zbierze programistów i założy kolejny temat szukam grafików to będzie bez sensu bo jego będzie tylko pomysł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma prawo marzyć. Może nie jestem geniuszem! Może twoim zdaniem się nie uda tak samo jak mogła nie wyjść Almora a jest i jest genialna choć bez urazy jest trochę Bugów. A po za tym staram się coś sensownego wykombinować od nie lipca tylko od marca. I tylko się spytałem może ktoś taki o dobrym sercu odpowie coś sensownego a nie tylko krytyka!!! :sp_ike:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak może nie być krytyki jak było takich pomysłów setki (z żadnego nic nie wyszło)i jak większość osób tu widzi taki temat to im się rzygać chce. :[

 

Też tak uważam, takie tematy to śmiecie. Najlepiej się długo uczyć i potem samemu tworzyć tak Yoda czy ja. No, ale każdy noob musi zawsze pokazywać, że nim jest i pisać takie tematy. A jak coś to polecam ci zatrudnić do tego projektu swój mózg i trochę czasu na naukę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej się długo uczyć i potem samemu tworzyć tak Yoda czy ja.
Ah ta wrodzona skromność... :)

 

Co do tematu: Pomyśl sobie logicznie. Co Ty byś robił w tej grze? Levele? Zapewne sobie pomyślisz, że po prostu szukasz kogoś do pomocy. Po to szukasz programisty, bo sm ie umiesz programować. Ale więc dlaczego ten programista nie miałby sam tworzyć gry? Na cholerę mu jakiś nierozgarnięty bachor, który robiłby brzydkie levele, i podpisywałby się pod jego pracą? Kiedy może być całkowicie niezależnym...? Co z pewnoscią przyśpieszałoy prace.

Jeśli już chce się robić grę wieloosobowo, to trzeba mieć trochę obycia z programowaniem. To nie możne być tak, że dajesz komuś swój kod, a ktoś zamiast go rozbudowywać, musi się zastanawiać nad twoim kodem. Trzeba być na tyle obytym, aby się szybko zorientować w każdym kodzie. A to, wbrew pozorom, nie jest łatwe.

I wcale nie mam tu na myśli przykładu zamiany kwadrata w posąg...

 

A, i dział zły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GladiusX, z całym szacunkiem i pomijając to co inni tu piszą.

 

Przedstawiasz się jako ktoś kto ma pomysł na grę, ale poszukuje kogoś kto by zrobił ją za Ciebie - z niewiadomych przyczyn, ale to nieistotne. W zamian oferujesz miejsce w "Twórcach Gry". Po za tym nie podajesz żadnych szczegółów na temat produkcji...

 

Coś jest nie tak mój przyjacielu. Jeśli chcesz znaleźć "programistę" to przynajmniej powinieneś wystąpić z całym projektem gry i ewentualnymi odpowiedziami na pytania które mogą się pojawić jak na przykład "co z grafikiem?". Sama inicjatywa to trochę mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że nie płacę po prostu dobry uczynek oraz zamontowanie na zakładce "Twórcy".

To jak Ty sobie wyobrażasz, że ktoś za darmo będzie robił Twoją grę a Ty nawet się nie owdzięczysz, chociażby podziękowania zamieścić w creditsach?

Dobry uczynek można zrobić jak się babcie przez ulice przeprowadzi(źle zrozumiałem to xD)

 

Jak jesteś dobry w gmlu i czy w ogóle Twój projekt wypali? Czy w ogóle grałeś w MMO? Wiesz co to jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak: Odpuść sobie. Zrób jakąś gównianą i prostą gierkę typu CtC, potem grę w którą da się grać(chociaż kilka minut), potem jeszcze jakiś rozbudowany projekt który zostanie wysoko oceniony, i dopiero bierz się za MMO, a nie na odwrót. Do tego trzeba expa(czyt. doświadczenia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie płacisz to po co ktokolwiek ma tracić czas na twoją nędzną gierkę? To że ten ktoś będzie w creditsach to żadne uzasadnienie bo ty z tego co widze tylko nazwe wymysliles i z pare graficzek narysowałeś a programiści których chcesz zatrudnić będą harować nad twoją gierką. Wydaje mi się że temat jest spamem bo na nim można łatwo posty nabić. Radzę go zamknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...