Skocz do zawartości

Najlepsze wg Was czasopismo o grach i nie o grach; )


sfinkss

Rekomendowane odpowiedzi

Myslę że CD-Action jest najlepsze o grach, mają sensowne recenzje, rzetelne wypowiedzi, bo w innych gazetach dobija mnie to że wszystko jest super, takie odnoszę wrażenie, tylko na końcu podają plusy i minusy, a action jest jakby inne, jadą po grach po prostu.

 

a nie o grach? CHIP wg mnie, dużo, ciekawie, to co lubię.

 

Jak myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie mam żadnych faworytów. Jedynym czasopismem, które kupuję regularnie, jest KŚ Ekspert, o którym mam niskie mniemanie, szczególnie po tym, jak uparcie twierdzili, że PC-BSD to distro Linuksa. Kupuję to tylko dla płytki z programami. O grach czasopism nie kupuję. CD-Action jakoś mi do gustu bardzo nie przypadło, ale chyba jest najlepszym czasopismem dostępnym w Polsce. Jedyna gazeta o grach, która mi się podoba, to PC-Action, jednak w Polsce jej nie ma, kupiłem numer w Niemczech po niemiecku (o dziwo zrozumiałem wszystko, nie wiem jak :o ) i bardzo mi się spodobała. Prowadzona w luźnym stylu, ciekawe teksty, no i zrozumiałem ją mimo, że z niemieckiego wymiataczem to nie jestem :o .

Zresztą, pamięta ktoś Cybermychę ;> ? Zawsze jak czytałem tą gazetę, to się dziwiłem, po ki uj robili oni rubrykę ze zdjęciami jakiś 6-12 latków, z ich imieniem i nazwiskiem oraz miejscem zamieszkania :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą, pamięta ktoś Cybermychę ;> ? Zawsze jak czytałem tą gazetę, to się dziwiłem, po ki uj robili oni rubrykę ze zdjęciami jakiś 6-12 latków, z ich imieniem i nazwiskiem oraz miejscem zamieszkania :D .

ololololololollolololol

Mam płytę pierwszego numeru i inne, gazety ktoś wyrzucił :{

Pamiętam jak zawsze leciałem do kiosku po Cybermychę. Zawsze były jakieś dobre gry ;p

A wracając do tematu.

Nie raz tylko kupię KŚ bo jest jakiś ciekawy program lub gra. Ale i tak zbyt często nie kupuję tej gazety.

 

Harv: >:{

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą, pamięta ktoś Cybermychę ;> ?

 

hah Cybermycha, 4-5 dem i jedna pelna (gra dla dzieci , nie rozbudowana nie ciekawa) . Recenzje "bardzo rozbudowane" .. Ja tak zapamietalem te czasopismo. Ale w sumie nie ma co sie dziwic. Bylo to czasopismo skierowane raczej do najmlodszych graczy.

 

Dawniej Click i Komputer świat Gry byly moimi ulubionymi, dzisiaj jakos juz ich nie kupuje.

 

No i od lat CD-Action od czasu do czasu kupuje.

 

Nie o grach : rzadko Kś ekspert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasopismo o grach to CD-Action, a o innej tematyce to lubię poczytać Twoja Komórka :P

 

Zresztą, pamięta ktoś Cybermychę ;> ?

Heh, kupowałem to kiedyś. Takie sobie, mam gdzieś jeszcze w szafie jakieś egzemplarze CM xD.

 

@down: O, KŚ? Też to kiedyś kupowałem, mam dwa roczniki KŚ(gazet nie PDF) 2006 i 2007 :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O grach: Co miesiąc kupuję CD-Action (od 2004 roku mam KAŻDY numer, choć te starsze raczej w paru kawałkach) i PSX extreme (nie śmiać się ;p).

Nie o grach: Czasami kupi się KŚ lub PC Format (też się nie śmiać).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasopismo regularnie kupowane - KS Niezbędnik ze wzgledu na jakies male uzyteczne programiki (np w ostatnim w sierpniu chyba? byly programy szkolne, np tablica pierwiastkow chemicznych z dokladnymi opisami, albo bardzo fajny organizer ucznia w ktorym mozemy zapisywac zadania, plan lekcji, oceny a on nam wylicza srednia z kazdego przedmiotu+srednia calkowita :P)

Lubie tez NEXT, chociaz robia noobowskie bledziory (word of warcraft, zamiast world of warcraft w ostatnim numerze w dopisce pod zdjeciem). Lubie to ze wzgledu na ciekawostki techniczne, co przygotowuja rozne firmy itp, w kazdym numerze jakis test, np w najnowszym test netbookow, i wydajnosci kart graficznych :)

CD Action czytam tylko w TESCO przed szkola, nie kupuje juz od dawna, ale starsze numery mam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Dobra polska prasa już nie istnieje ^^

 

Podpisuję się pod tym wszystkimi 11 kończynami.

Najwyżej może jeszcze warto kupić Play, ale ostatnio bardzo spadli. Praktycznie nie ma żadnego naprawdę bardzo dobrego pisma. (kupilem ostatnio Click, przeraziłem się - jakież to potwornie DRĘTWE! I chyba zerżnięte z KŚ z 2001 roku, bo podobieństwo jest uderzające)

 

zakład, że zaraz zaczną się wspominki o Top Secret i Secret Service

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A grach to NEO lub PSX-Extreme :)

Damnit ,mam takie same upodobanie XD Nie o grach : Jakieś dziecinne gazetki i Najwyższy Czas (ja go sam nie kupuję :P ) ,czasami czytam Metro ,Rzeczpospolitą i od jakiegoś czasu Gazetę Polską (zacytuję jakluba : nie śmiać się) .Udało mi się w Empiku za to przeczytać kawałki dwóch numerów czasopisma KMH (istnieje chyba od roku) .

 

BTW ,czy taki temet już nie istnieje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od czerwca zeszłego roku zacząłem regularnie kupować CD-Actiona, wcześniej to tylko kilka sporadycznych numerów sie trafiło. Wydaje mi się że aktualnie to najlepsze czasopismo dla graczy, bo i solidny kawałek tekstu do poczytania, i na płytke porządne rzeczy wrzucają...

 

A kiedyś na wakacjach kupiłem sobie ze 2 numery ŚGK - spodobało mi sie, i pewnie bym do dziś kupował, ale z niewiadomych powodów nie byłem w stanie znaleźć kolejnych numerów w kiosku. Z tego co wiem to chyba już upadło, ale jeżeli przestali je wydawać właśnie wtedy, to to sie nazywa mieć pecha =P

 

Zresztą, pamięta ktoś Cybermychę ;> ?

 

Hah, brat to kiedyś kupował. A ostatnio kupił znowu jeden numer, i trzeba im przyznać że potrafią się przystosowywać - pare lat temu zarzekali sie że "opisują wyłącznie gry bez przemocy blablabla", a teraz gdy już takowych zabrakło to z okładki bije Gears of Wars i CoD4 ;3 Niemniej to i tak zawsze była cienizna moim zdaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hah, brat to kiedyś kupował. A ostatnio kupił znowu jeden numer, i trzeba im przyznać że potrafią się przystosowywać - pare lat temu zarzekali sie że "opisują wyłącznie gry bez przemocy blablabla", a teraz gry już takowych zabrakło to z okładki bije Gears of Wars i CoD4 ;3 Niemniej to i tak zawsze była cienizna moim zdaniem.

 

Do dziś pamiętam reckę jakiejś bijatyki, która dostała 2 tylko dlatego, że była brutalna, lololol. Tak samo z simpsonami. Gry: 90% minigierki za pięć złoty z kiosku (były wyjątki) Recenzje,baaaaaaardzo krótkie. Ogólnie pismo szajsi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem numer w Niemczech po niemiecku (o dziwo zrozumiałem wszystko, nie wiem jak :o ).

 

Może dlatego że w nawiasach specjalnie dla Poloni niemieckiej było tłumaczenie (joke bez obrazy dla Marmota)

Czemu piszesz niemczech z dużej litery to kraj który na to nie zasłużył(patrz 9 punkt moich reguł w About Me to zrozumiesz)

 

Najlepsza gazeta z grami to chyba internet, a tak na serio to nie mam zdania bo nie kupuje w CD Action są fajne bonusy ;) mam chyba 3 numery Clicka. Ale nie uważam że to jest najlepsza gazeta o grach, ponieważ kupiłem je dla płyt. Co do tematyki poza grami to kupowałem PC Format i KŚ Ekspert i czasami KŚ (bo jest tani). Ale od kiedy mam internet zaprzestałem kupowania gazet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu piszesz niemczech z dużej litery to kraj który na to nie zasłużył(patrz 9 punkt moich reguł w About Me to zrozumiesz)

Bo to błąd ortograficzny jak się pisze nazwę kraju z małej litery, germanofobie ;o . Zresztą, serwer GMCLANu znajduje się w Niemczech, tak swoją drogą :P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to błąd ortograficzny jak się pisze nazwę kraju z małej litery, germanofobie ;o . Zresztą, serwer GMCLANu znajduje się w Niemczech, tak swoją drogą :P .

 

Jeśli kogoś nie lubisz to piszesz jego imię z małej litery z braku szacunku i nie patrzysz czy to błąd ortograficzny. Serwer GMC leży w niemczech bo tam zapewne były tańsze niż w Polsce niemców trzeba wykorzystywać!!! Wiesz że w niemczech na jednego człowieka padają dwie domeny to oni muszą mieć naprawdę szybkiego neta. Zreszto czasami serwer się wyłącza i nie mogę na niego wejść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Jeśli kogoś nie lubisz to piszesz jego imię z małej litery z braku szacunku i nie patrzysz czy to błąd ortograficzny. Serwer GMC leży w niemczech bo tam zapewne były tańsze niż w Polsce niemców trzeba wykorzystywać!!! Wiesz że w niemczech na jednego człowieka padają dwie domeny to oni muszą mieć naprawdę szybkiego neta. Zreszto czasami serwer się wyłącza i nie mogę na niego wejść.

 

Tak, masz rację, to świetne pismo o grach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...