Skocz do zawartości

Eclipse Evolution - Szukam Kogoś Z Publicznym IP ;]


Gość members_display_name

Rekomendowane odpowiedzi

ElO! Szukam kogoś w miare szybkim netem i publicznym ip. Potrzebne by tez bylo by ten ktos był w stanie chociażby 5 godzin dziennie mieć włączony komp a najlepiej jak np. od godz 9:00 do 22:00. Planuję zrobić grę na silnku Eclipse Evolution 2.7 lub 1.0 (chyba jednak 1.0). Gra będzie w miare ciekawa. Zamierzam ją opublikowac we wszystkich katalogach, stronach z grami mmorpg i zrobić oficialną stronę gry. No ale oczywiscie problem w tym ze nie mam serwera, dlatego szukam kogos kto mógłby zrobic ze mną na spółe tą grę - ja robie grę, on robi serwer.

 

A tak przy okazji: ktoś moze slyszal o gotowych mapach do tego silnika :D ?

 

||Z Góry Thx||'

 

oczywiscie w najgorszym wypadku juz moze byc ktos kto ma 24/7 i przez hamachi.. wtedy by trzeba zrobic instalator ktory ma w sobie gre (clienta) i hamachi.. i wgle zeby gre odpalic to trzeba zainstalowac jakeis libary files ktore tez mozna by umiesciic w instalatorze.. wtedy instalator mialby z 30MB i go jeszcze wrzucic do archiwum to by bylo moze z 15MB.. a po rozpakowaniu i instalacji ponad 200mb niestety, bo w cliencie jest ponad 10000 plikow bmp ; D

 

( DO ADMINÓW:

mógłbym prosic o przeniesienie tematu do kategorii "zapowiedzi" ?

)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bedzie serwer to gre skoncze. a serwera kupic nie moge, bo nie jestem w stanie. (nie mam konta w banku i pieniędzy ;])

 

I kurde co wy tacy ostrzy pierwszy raz na tym forum jestem nie wiedziałem ze nie mozna tych triple post. z reszta "Jaklub" co ci to przeszkadza? żre cie to w oczy ze są trzy posty krótkie a nie jeden długi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bedzie serwer to gre skoncze. a serwera kupic nie moge, bo nie jestem w stanie. (nie mam konta w banku i pieniędzy ;])

 

I kurde co wy tacy ostrzy pierwszy raz na tym forum jestem nie wiedziałem ze nie mozna tych triple post. z reszta "Jaklub" co ci to przeszkadza? żre cie to w oczy ze są trzy posty krótkie a nie jeden długi?

A może poczytasz regulamin forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bedzie serwer to gre skoncze. a serwera kupic nie moge, bo nie jestem w stanie. (nie mam konta w banku i pieniędzy ;])

 

I kurde co wy tacy ostrzy pierwszy raz na tym forum jestem nie wiedziałem ze nie mozna tych triple post. z reszta "Jaklub" co ci to przeszkadza? żre cie to w oczy ze są trzy posty krótkie a nie jeden długi?

A po co w ogóle jakieś zasady? :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ElO! Szukam kogoś w miare szybkim netem i publicznym ip. Potrzebne by tez bylo by ten ktos był w stanie chociażby 5 godzin dziennie mieć włączony komp a najlepiej jak np. od godz 9:00 do 22:00.

Nie, nie będziemy stwiać serwerów w Twojej grzej. Skoro zdecydowałeś się na tworzenie gry online, to powinieneś zadbać też o serwer ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Tak trudno poczytać regulamin? Wątpie żeby jakiekolwiek forum akceptowało tripleposty. Przeczytanie regulaminu nie wypala oczu a dzięki temu uchronisz się od bana.

 

EDIT: sorry za double, coś mi się 2 razy klikło :\

 

Genialne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...