Skocz do zawartości

Park Racer


gnysek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administratorzy

Dzisiaj chciałbym wam zaprezentować grę na którą wpadłem na Oficjalnym Forum, a mianowicie Park Racer:

http://forums.gamemaker.nl/index.php?showtopic=167613

Myslę, że kazdy powinien przetestować tę grę, bo chociaż nie jest to niewiadomo co, to jest to świetny przykład na to czego można nauczyć się korzystając z Game Makera.

Osobiście oceniam tę grę na 9/10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykła ścigałka w 3D, zrobiona w game makerze... nic nowego. Tzn. prócz niezłej (choć momentami niemiłej) pracy kamery oraz bardzo ładnych jak na GMa modeli 3D gra jest zasadniczo prosta do wykonania. Kolizje nie są najwyższych lotów, przydał by się hamulec ręczny, nieco dłuższe trasy, jakieś bonusy itp., żeby zachęcić gracza do gry.

7/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche w to grałem i:

a) na easy od razu wyprzedziłem wszystkich graczy i bez przeszkód dojechałem do końca (w przeciwników zatrzymało się na zakręcie)

B) na medium zostałem na szarym końcu i po przejechaniu wszystkich okrążeń +1 nic się nie stało :]

Gra ma wiele dziwnych błedów ale 4-/6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam się że jako pierwszy z was o tej grze wiedziałem(niedowiartków proszę zapytać o to Tymona). Osobiście uważam że nie ma tu nic ciekawego ze wględu na grywalnośc bo gra jest rzeczywiście nudna. Ale ciekawi mnie jak on zrobił modele importowane z programu zachowując bardzo dużą szybkość. I za to ten gość jest chwalony na oficjalnym forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...