Skocz do zawartości

Zablokowane wczytywanie zasobów


Paqoo

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie pliki mogę wczytać?

 

Czy ten kod jest poprawny?

if distance_to_object (oSzerszen) < 100 or distance_to_object (oNietoperz) < 100 or distance_to_object (oNamuruth) < 100 or distance_to_object (oSzerszenKrol) < 100 
{sound_stop(get_resource('Wizartorium.mp3')); if !sound_isplaying(get_resource('Dangerous.mp3')){sound_loop(get_resource('Dangerous.mp3'))};} else if !sound_isplaying(get_resource('Wizartorium.mp3')){sound_stop(get_resource('Dangerous.mp3'));sound_loop(get_resource('Wizartorium.mp3'));}exit;

 

Kod funkcji get_resource:

//get_resource(name);

if variable_global_exists('game_resources') {

return ds_map_find_value(global.game_resources,string(argument[0]));

}

else {

return -1;

}

 

Oczywiście mam loadera i tam wyszukuje plik. To jest z przykładu Loader.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że plaga bezmózgowia się rozszerza. Idź do mamy jeden z drugim - poproście ją o przewinięcie pieluchy. Bo coś tu śmierdzi...

 

Bo go nie ma.?

Może podaj linka do tego przykładu bo nie każdy musi go znać... dry.gif

 

Chyba oczywiste, że jak nie podaje źródła to przykład pochodzi z GM Clanu. Wystarczy zajrzeć w przykłady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierw prosisz o pomoc a potem wszystkim ubliżasz..

I Ty się dziwisz, że nikt nie ma ochoty ci odpowiadać?

 

Nie! Właśnie oczywiste jest to, że jak się prosi o pomoc to się podaje linki do zasobów z którymi ma się problem..?

 

Pierw prosisz o pomoc a potem wszystkim ubliżasz..

I Ty się dziwisz, że nikt nie ma ochoty ci odpowiadać?

 

Nie! Właśnie oczywiste jest to, że jak się prosi o pomoc to się podaje linki do zasobów z którymi ma się problem.. >_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tak trudno włączyć mózg? Strzelasz kulami do ślepego. Ja pytam o to jakiego typu pliki da się tą funkcją władować i, czy można używać tego w ten sposób jak pokazałem. Jeśli nie potrafisz powiedzieć nic sensownego - to zamilcz.

 

 

Widzę, że plaga bezmózgowia się rozszerza. Idź do mamy jeden z drugim - poproście ją o przewinięcie pieluchy. Bo coś tu śmierdzi...

 

 

 

Chyba oczywiste, że jak nie podaje źródła to przykład pochodzi z GM Clanu. Wystarczy zajrzeć w przykłady.

 

Zacytowałem dwa posty. Z takimi głupimi odzywkami na inne forum proszę...

Dostajesz Warna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby ze mną rozmawiać trzeba być trochę rozgarniętym. Głupi może dojść do wniosku, że go obrażam. Pewnie w tym momencie też?

 

Ten systemik wczytywania zasobów jest beznadziejny. :/

 

Znasz jakiś lepszy?

 

gdzieś tam masz niepotrzebny "!"

 

Nie sądze. Wcześniej wszystko działało dobrze. Jak pobrałem zasób to był problem (to chyba coś jak z instance create jak nie ma obiektu to tworzy ten pierwszy za każdy niepoprawny obiekt - tak samo z dźwiękiem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykład jest na GM Clan. Ja tylko pytam, czy da się otwierać mp3 z pliku! Wystarczy wiedzieć? Ten mój kod jest sprawny, pytam żeby wiedzieć czy będzie z tym działało. Jesteście strasznie niedomyślni :| Na prawdę nikt nie używał tego przykładu? To po co go wrzucać na Gm Clan jak nikt nie pobiera? Bo chyba jestem sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...