Skocz do zawartości

Kupowanie ciuchów w USA


Excolo

Rekomendowane odpowiedzi

Tiaaaa. Jak wiadomo, w USA ceny są zabójczo niskie, a przykładem są te dwie bluzy, które w Polsce widziałem w cenach kolejno 499zł i 329zł...

 

http://www.footlocker.com/catalog/productd...YWORD%20SEARCH/

 

http://www.footlocker.com/catalog/productd...YWORD%20SEARCH/

 

No i średnio ciekawa jest opcja bulenia za nie niemalże całego kawałka, jeśli mogę wyłożyć po 30 dolców. Jest tylko jeden problem: w Internecie w zasadzie wszystkie amerykańskie sklepy nie wysyłają przesyłek do Europy... No i chciałbym dowiedzieć się o adresy takich, w których mógłbym zamówić sobie ciuszki do Polski w korzystnych cenach i z normalnymi warunkami transportu. Podawajcie adresy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możesz poszukać jakiś firm pośredniczących w przesyłaniu przesyłek, czyli, że wysyłasz ze sklepu do ich siedziby, a oni wysyłają do Ciebie. Koszta przesyłki rosną, ale masz dostęp do każdego sklepu w zasadzie. Musiałbyś na Google poszukać, bo na 100% takowe firmy istnieją. Tyle, że musiałbyś mieć znajomego w USA, bo przesyłka od takiej firmy musi być nadana od prywatnego adresu, więc musi być jakiś amerykański adres prywatny podany, w końcu firma żadna raczej przesyłki Ci nie wyśle, jako że od ich firmy, bo wtedy na nich by szła odpowiedzialność za zawartość przesyłki w razie jakby się coś na kontroli nie podobało :P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Anglii ciuchy są najdroższe na świecie, lawl. A w sklepach w UE nie kupię sobie tych bluz w tych cenach (nawet jakby cło, podatki i inne opłaty wyniosły 300% ceny produktu, toby mi się opłacało kupic w USA), ani w ogóle tych ciuchów/butów, które kupić chcę, tj. niektóre modele Nike Air Force 1 czy czapki LA Dodgersów. ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Anglii ciuchy są najdroższe na świecie, lawl. A w sklepach w UE nie kupię sobie tych bluz w tych cenach (nawet jakby cło, podatki i inne opłaty wyniosły 300% ceny produktu, toby mi się opłacało kupic w USA), ani w ogóle tych ciuchów/butów, które kupić chcę, tj. niektóre modele Nike Air Force 1 czy czapki LA Dodgersów. ;(
Napisałem Ja napisałem że tanie dla anglika który tam mieiszka. Wyobraź sobie że średnie wynagrodzenie robola kosztuję 1500 funtów, a firmowe buty tam kosztują 20 funciaków. :P(gorzej za to u nich z mieszkaniami, np 900 funtów miesięcznie za zwykły dom =))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, ale w USA są w takich cenach ciuchy, że są tanie dla każdego :-) . Wcześniej takie nie były, ale odkąd dolar spadł z 4zł na 2zł, a ceny się nie zmieniły, to jest tam po prostu tanio :P . I nie tylko o ciuchach tu mowa. Zresztą, jak nawet ceny ciuchów, to kiedyś z ciekawości porównałem identyczne spodnie Wranglera w USA i w Polsce - ok. 30$ i ok. 200zł :P . A w Anglii są drogie ciuchy, chyba, że mówisz o używkach ze sklepów pokroju "Ubrania z Anglii".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtórzę, w Anglii są najdroższe ciuchy na świecie (i NAWET Angolom pewnie lepiej by się żyło, gdyby mogli kupić czapkę w New Era za 2 dolce, a nie 25 funtów...). I owszem, byłem tam (to znaczy, w Liverpoolu i Londynie).

 

A tak w ogóle, poczytaj sobie o turystach z Anglii odwiedzających Nowy Jork...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...