Skocz do zawartości

Serwer i domena


PsichiX

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Otóż mam do Was (tych zaznajomionych w temacie) pewne pytanie:

Testuje płatny serwer Starter na Hekko.pl (myślę że jest to dobry wybór) tak na początek i do tego chciałem wykupić domenę .com i zastanawiam się gdzie ją kupić, na hekko.pl jest to trochę drogie, ale niby jest to cena za abonament roczny więc chyba nie jest aż tak drogo, patrzyłem też na nazwa.pl ale tam nie ma żadnej informacji o tym za jaki czas utrzymania domeny .com będę płacić te 50zł.

A jeśli ktoś wie gdzie najlepiej kupić serwer i domenę to prosiłbym o podzielenie się tą informacją.

 

Z góry serdecznie dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, no wlasnie, te 47zl mi po kieszeni da (niby kase mam ale na co innego trzeba wydac).. Ciekawe gdzie Borek znalazl serwer i domene dla gear-studio (na pewno nie bral jakiejs super drogich)? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domeny .com właśnie tyle kosztują, możesz szukać różnych promocji, ale wtedy przedłużenie jest droższe. Ogólnie zawsze wyjdzie to ok. 40-50zł rocznie co wg. mnie nie jest dużo.

Za 3 dni miną 3 lata odkąd mam domenę w rejestrator24.pl (od ok. 2 lat własność active24.pl) i jak na razie jestem zadowolony. Nie miałem żadnych problemów a cena cały czas taka sama - 38zł netto (chyba 46,26 brutto).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki SLy, takie ceny jakie sa na active24.pl mi pasują (31,60zl) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
hmm, no wlasnie, te 47zl mi po kieszeni da (niby kase mam ale na co innego trzeba wydac).. Ciekawe gdzie Borek znalazl serwer i domene dla gear-studio (na pewno nie bral jakiejs super drogich)? :)
Domena wykupiona w nazwa.pl, a miejsce na serwer to przecież ja dałem, bo to i moja strona...

 

Powiem tak, osobiście nie dałbym mniej niż 100zł za roczny abonament miejsca na www. Za parę złotych to można kupić shita porównywalnego jakościowo do darmowych hostingów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...