Skocz do zawartości

Directx 10 d0 9.0c


bartas

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem zobaczyć jak na moim kompie działa Crysis. Zainstalowałem cieło jak cholera więc wywaliłem. Okazało się że nadal mam directx 10 a żeby FarCry mi dobrze działał potrzebny mi directx 9.0c :/

Mam viste od początku był zainstalowany directx 9.0c. Jest jakiś sposob żeby przywrócić 9.0c?

 

EDIT: Szukałem w google jak coś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Człowieku, ja to się w ogóle dziwię, że na twoim sprzęcie w ogóle udało się odpalić crysisa. Przecież intel gma 950 to karta grafiki kompletnie nienadająca się do gier, na niej możesz tylko posurfować w necie, pooglądać filmy i grać w jakieś biedy sprzed lat... Na niej w nic nowego nie pograsz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku, ja to się w ogóle dziwię, że na twoim sprzęcie w ogóle udało się odpalić kartę graficzną. Przecież intel gma 950 to karta grafiki kompletnie nienadająca się do gier, na niej możesz tylko posurfować w necie, pooglądać filmy i grać w jakieś biedy sprzed lat... Na niej w nic nowego nie pograsz.

 

Czy ja wiem, UT3 na niskich detalach śmiga może nie tak dobrze jak UT2004 ale da się pograć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie - na niskich.

Grafika w UT3 na rozdzielczości 640x480 jest bynajmniej śmieszna.

Karty graficzne nie są drogie !

Ale nowsze chyba już nowszej karty głównej wymagają.

Jak masz starą obudowę to i nowa karta nie będzie pasowała.

Wniosek: Kup Se Nowego Kompa !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nowsze chyba już nowszej karty głównej wymagają.

Jak masz starą obudowę to i nowa karta nie będzie pasowała.

Wniosek: Kup Se Nowego Kompa !

Człowieku, pierdoły gadasz jak nie wiem ;x . Przecież Intel GMA to karta wbudowana w płytę główną. Mając ją, ma się również w dalszym ciągu sloty PCI-E lub AGP w zależności kiedy płyta główna była kupiona. Skoro kupił kompa z Vistą, to ma na 100% płytę główną z PCI-E, więc po co wymieniać płytę główną i obudowę, a tym bardziej całego kompa? Idiotyczne myślenie. No, chyba, że kolega bartas ma laptopa, to co innego, bo w laptopach się nie da wymienić układu graficznego z tego co wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam laptopa Asusa i mam zewnętrzna kartę ;] normalnie można wymienić ;p

 

Do Asusa to tak, ale ja jak z kumplem szukalem karty zewnetrznej dosc dluga chwile temu do innego to znalezc nie moglismy i tylko wyskakiwaly do Asusa.

 

Teraz widze, ze wyskakuje juz mi do wielu modeli, tak wiec mozliwe ze sie zmienilo troche w tej sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
No a ja mam HP Compaq :/ Nie wiesz może czy zewnętrzna karta będzie też pasowała do Compaq Presario C700?

BTW. Mam laptopa z zintegrowaną kartą.

Może będzie pasowała, może nie, ale wiem jedno - takie rozwiązanie pod kątegm gier jest jeszcze gorsze niż integra... Kup se lepszego laptopa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może będzie pasowała, może nie, ale wiem jedno - takie rozwiązanie pod kątegm gier jest jeszcze gorsze niż integra... Kup se lepszego laptopa.

 

Gdybym miał więcej kasy to bym kupił :P Tylko dlaczego byłoby to gorsze niż zintegrowana? Gorsza wydajność czy co.

 

EDIT: Pieter jakie wejście ma ta karta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopie, nie dokupujesz tu karty jak do zwyczajnego kompa... Tu masz specjalne wejścia...

 

No się własnie pytam jakie. Nie znam się za bardzo i chcę się upewnić. Do tego podłączenia zew. karty trzeba rozkręcać laptopa? Jeżeli tak to może się da rozkręcić tak żeby nie utracić gwarancji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak samo jak wpina się ram...

 

"Nie znam się za bardzo" laptopa mam od końca sierpnia, skąd mam wiedzieć jak się wpina RAM? Nie możesz mi od razu powiedzieć że trzeba coś tam rozkręcić i tam powinny być wtyki i że np. się nie traci gwarancji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...