Skocz do zawartości

W poszukiwaniu zaginionego mleka.


Fallord

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: W poszukiwaniu zaginionego mleka.

 

Gatunek: Platformówka z elementami przygodówki.

 

Opis: No to mogę co nie co powiedzieć, gra ma być platformówką z elementami rpg. Będziemy zbierać jakieś przedmioty, coś majstrować, zbierać klucze, przesuwać skrzynie itp. Ogólnie ma być dużo kombinowania, tyle, że to ma być w widoku platformowym. Będą miasta, za znalezione saszetki z pieniędzmi będziemy mogli coś bohaterowi dokupywać. Aha, lecę także na dawkę humoru, bo to właśnie on przyciąga do gry smile.gif. Więc przy współpracy z kimś(Pewnie Webzir), napiszemy jakieś śmieszne dialogi oraz zastanowimy się nad całkowitą koncepcją gry. Fabułę mam już troszkę obmyśloną, lecz nie będę ją dawał, ani zdradzał, ponieważ jeszcze wszystko może się zmienić. To raczej na tyle, co chciałem zdradzić o grze smile.gif.

 

 

Autorzy:

Programowanie:
Fallord

Fabuła:
Webzir

Grafika:
Fallord

Muzyka:
Kogoś się znajdzie :)

 

Screeny:

Screen1

Screen1

 

Uwagi Autora: Chciałbym tylko powiedzieć, że grafika tego skrzata/ludzika nie jest wykonana przeze mnie :), autorem arta jest Maciek (McO). Oczywiście zostanie zmieniony jak najszybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest napisane w opisie ja jestem odpowiedzialny za fabułę, co za tym idzie - będzie totalnie debilna ^_^ Jak na razie są powiązania do shreka, pokemonów i team fortress 2, ale w przyszłości będzie więcej.

 

Shrek? Pokemon? Team Fortress 2? No to dopiero połączenie...czekam na demo, zapowiada się naprawdę fajnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...