Skocz do zawartości

Zablokowane Wybory prezydenckie. Runda 2.


Ranmus

Kogo popierasz?  

18 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kogo popierasz?

    • Donald Tusk
      14
    • Lech Kaczyński
      4


Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności

No dobra, Gnysek ma rację, każdy może się wypowiadać, więc otworzyłem nowy temat o wyborach. Tamten zamknąłem po tym jak mi uszy zwiędły po rozmowie o poglądach politycznych Sadama. Widzicie... polityka może sprawić, że na inne osoby zaczyna się patrzeć innej. Każdy ma prawo do własnego zdania, ale lepiej czasem go nie znać. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tusk ofkoz.

 

A co do "masakry" z poprzedniego tematu:

PiS ma program niezbyt otwarty na UE a w tym momencie UE to jedyna szansa Polski na jakieś "lepsze jutro". W końcu jak długo można być 100 lat za murzynami? (no offence, to mój ulubiony cytat z Jakuba Wędrowycza :D ). Obezny rząd będzie tak naprawde pierwszym od wstąpienia Polski do UE(zbieraninę yntelygentów, która obradowała przez ostatnie 1,5 roku trudno nazwać rządem) i to właśnie on będzie podejmował decyzje o tym jak w przyszłości będzie wyglądała relacja Polska-UE. Konsekwencje tego prawdopodobnie będą odczuwalne przez następne kilkadziesiąt lat dlatego rząd powinien "wydrzeć" z unii jak najwięcej i wyporacować dobrą pozycje Polski na tle innych państw członkowskich.

 

Na prezydenta jednak najbardziej pasowałby Olechowski, który gdzieś zniknął :P Szkoda, że po założeniu PO liderem został Tusk chociaż z drugiej strony może to i dobrze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Tak, idź dalej słuchać Rydzyka, Macierewicza i spółki. ;P Słuchaj Sadam, ja nie chcę z tobą dyskutować o polityce i udowadniać jak bardzo się mylisz. Ty wierz w swoje świętości, ja w swoje. Moim zdaniem nie znasz się na gospodarce czyli nie mamy podstaw do dalszych dyskusji, bo resztę sprawy już omówiliśmy, chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Bewuo: Chodzi o podatek liniowy? To nie jest jedyny argument. Zreszta sam program gospodarczy PIS'u powinien być straszakiem.

Kurwin Mikke jest najgorszym kandydatem, bo on jest praktycznie za anarchia, a wtedy to sie ludzkosc sama wybije. Niby liberalny, ale czasem sadzi takie glupie sprzecznosci, ze szok, np. zlikwidowanie kodeksu pracy. To wtedy co bedzie bronic pensji pracownikow? On zyje w wyidealizowanym, utopijnym swiecie. To tak jak z czystym komunizmem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PiS ma program niezbyt otwarty na UE

Na jakiej podstawie tak sądzisz, Sly?

 

Tak, idź dalej słuchać Rydzyka, Macierewicza i spółki. ;P

Co ma piernik do wiatraka (wiem, że mąkę, ale tak się mówi)?

 

Gdybym mógł wybrałbym Kaczyńskiego. Dlaczego? Po prostu śledzę dosyć intensywnie polską politykę od kilku lat. Widziałem wiele wywiadów z Tuskiem, wiele jego twarzy, wiele różnych zdań na jeden temat. On po prostu zdecydowanie za często zmienia pomysły. Jest bardzo niestały. W wywiadach "leje wodę", zmienia temat, nie odpowiada na zadane pytania, miesza się. Takiego prezydenta nie chcę. Kaczyński, pomijając to, że odpowiada mi jego program, jest po prostu stanowczy. Od kilku(nastu) lat utrzymuje te same poglądy (ewentualnie czasem nieznacznie je korygując). Wiem, że "tylko krowa nie zmienia poglądów", ale bez przesady, panie Tusk!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Właśnie, Marmot dobrze pisze. Warszawa już oceniła Kaczorka jako prezydenta Warszawy, przegrywa on sromotnie w sondażach.

 

Co ma piernik do wiatraka (wiem, że mąkę, ale tak się mówi)?
Pan burak Kurski jest wiernym uczniem Rydzyka. Sadam wierzy w jego czystość i myśli, że nie jest zamieszany w żadne korupcyjne układy, jednak nasz kochany opat jest promotorem w wielu poważnych, ciemnych interesów, mam zacząć wymieniać szczegóły? Poza tym nasz opacik promuje z całych sił Kaczyńskiego. Wymieniłem Rydzyka specjalnie dla Sadama.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan burak Kurski jest wiernym uczniem Rydzyka. (...) Poza tym nasz opacik promuje z całych sił Kaczyńskiego.

1. Kurskiego już nie ma w PiSie.

2. Słyszałem teksty Rydzyka. Wcale nie popiera Kaczyńskiego. Powiedział tylko, że wszyscy kandydaci są "be" i że tylko Kaczyński jeszcze jako tako wygląda.

3. Sam Kaczyński odcina się od komentarzy Rydzyka. Mówi tylko, że szanuje "rydzowy" elektorat.

4. Żeby nie było wątpliwości: nie lubię Rydzyka (żeby nie powiedzieć gorzej).

 

Sadam wierzy w jego czystość i myśli, że nie jest zamieszany w żadne korupcyjne układy, jednak nasz kochany opat jest promotorem w wielu poważnych, ciemnych interesów, mam zacząć wymieniać szczegóły?

Tak. Wymieniaj.

 

Taa, Patrysław, ale większość Warszawiaków głosowało na Tuska, bo Kaczyński, zamiast coś robić dla miasta to wizerunek sobie robił, a jego spoty to czyste kłamstwa, bo Warszawa nawet nie zarobiła tyle pieniędzy co tam mówił Kaczyński...

Mhm... A awans o kilka miejsc w międzynarodowym rankingu stolic, w które warto inwestować, to się tak wziął z niczego?

 

P.S. - Kiepski ten fotomontaż. :P Za mała głowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

No wiec Patrysławie oglądałem kiedyś taki dokumentalny film o nowej katolickiej wyzszej uczelni na poludniu Polski. Nie pamietam gdzie i jak sie nazywa, ale zapewniam, ze do znalezienia w internecie. Ta uczelnia ma poparcie opata Rydzyka i wielokrotnie w telewizji Trwam spotykal sie z jej wladzami i prezentowal szkole w samych superlatywach.

 

Teraz druga strona medalu. Uczelnią rządzi Boss, który ma lewe dokumenty paru renomowanych uczelni europejskich. Boss, ktory wygryzl uczciwa kadre z interesu i sam sprawuje wladze. Boss, ktory ma specjalnie dobranych poplecznikow. Powywalanych doktorow z innych uczelni za korupcje, podrabianie dokumentow itd. Boss, ktory ma cale miasto za soba, gdzie przekupil policje. Gdzie mieszkancy sie go boja, a przeciwstawienie sie jemu rownia sie odwiedzinami milych panow z bejzbolami jezdzacych czarnymi mercami.

Dziennikarze nie maja prawa wstepu na ta panstwowa uczelnie, pan Boss wyzywa dziennikarki od kurew itd. Wzywa swoje czarne psy by nikt nie wchodzil na teren PAŃSTWOWEJ uczelni bez jego pozwolenia. Szkoła ta nie ma żadnej renomy. Boss się chwali, że w ciągu paru lat zaczęło tam studiować tysiące studentów. A co oni na to? Potwierdzają ten caly burdel, ale co mieli wybrać jak w tamtym regionie nie ma perspektyw (a nuż wyjadą do innego miasta i pracodawcy nie będą znać prawdziwego oblicza tejże uczelni). Wszystkim odradzaja tam studia. Sami boja sie oficjalnie o tym rozmawiac i im moduluja glosy i zamazuja twarze, bo kara pana Bossa moze byc ciezka jak ich rozpozna. W tej uczelni nie ma czegos takiego jak nie zdac, bo jest zakaz wystawiania dwójek do indeksu, bo pan Boss dostaje od łebka dotacje od rządu. O stypendiach tam nikt nie słyszał. Pan Boss kosi niezły szmal na tym. Sale są przeludnione, za duzo ludzi itd. Najwyzsza Izba Kontroli wykazala bardzo duzo nieprawidlowosci, jednakze nic sie z tym nie robi, bo prokuratura rejonowa sie boi tknac pana Bossa, ktory ma cale miasto w kieszeni i wszystko jest robione pod jego skrzypce. O to wlasnie jakie szkoly wspiera nasz kochany opat i rekomenduje w telewizji Trwam, a broni sie, ze to wszystko oszczerstwa i wymysl mediow. A te kamerki ukryte za kozuchami i sfilmowany caly burdel oraz wypowiedzi swiadkow, to fotomontaze. :]

 

A Sadam wierzy, w czystosc opata Rydzyka i jego poczynan oraz wmawia mi, zebym glosowal na PiS jezeli chce by w kraju nie bylo ukladow. A to jak wiemy jest glupotą, bo uklady byly, sa i beda niezaleznie czy bedzie rzadzil SLD czy PiS. Tak samo jest w innych krajach. Nie ograniczajmy sie tylko do filmu "Nocna Zmiana"...

 

A co do Kurskiego, co z tego ze byl? Liczy sie to wlasnie, ze byl. Wole nawet nie myslec ile jeszcze tego typu panow ma PiS w swoich szeregach. Widzialem debate z nim i ziobro oraz z po'owcami. Tylko jeden dobrze gadal, jakis profesor z PO, drugi po'owiec natomiast niczym nie zaswiecil i staral sie odpowiadac tak hamsko jak robil to ziobro, ktory kiedys mial u mnie wysokie notowania, ale teraz jest dla mnie szmata. Kurski pokazal jaki z niego faszysta.

 

I żeby nie było. Kiedyś popierałem PiS z całego serca, bo to miała być czysta prawica zaprowadzająca porządek, ale oniemiałem w porę na oczy...

 

Smuci mnie tylko jedna rzecz, nie pamiętam by ktoś z Was ładnie opisał programy gospodarcze innych partii, bo najeżdżanie na podatek liniowy to tradycja w społeczeństwie. A polityka gospodarcza jest najważniejsza dla przeciętnego kowalskiego, ktory ma w glebokiej dupie czy na gorze sa uklady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Pietrusie. Proszę abyś mi ładnie opisał program gospodarczy PIS'u. Przeczytam i rozpoczniemy debatę. Koniec z ocenami jednostek. Skupmy się na tym co najważniejsze. :)

 

 

Albo skończmy już tą dyskusję i zajmijmy się czymś pożytecznym. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Dobra, zamykam. Głosujta na kogo chceta, w końcu mamy demokrację. :)

 

I na zakończenie, nie pamiętam jak to szło:

 

1 Niemiec - Idiota, głupek.

2 Niemców - Zgrany zespół.

3 Niemców - Potężne imperium.

 

1 Polak - Wielki inteligent, strateg.

2 Polaków - Kłócący się duet.

3 Polaków - Totalny burdel.

 

No i tak rzeczywiście jest według historii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...