Skocz do zawartości

Zablokowane Zdanie.


Nikas

Rekomendowane odpowiedzi

Dziurawy DżON, który kupił zielsko, wrócił do domu i zwalił konia, którego czubek bardzo napalony i zrogowaciały wymknął mu się i się okazało że jest pedałem oraz zabawnym klałnem oraz niezabawnym dziadkiem który bardzo lubi spaghetti i przedszkolaki, które często odwiedzał w łóżku ponieważ lubił je miziać na bosaka z kupą w buzi swojego kretoszczura, gdy nagle wielki, spocony grubas złapał Tuxmana za krzywą nogę i strzelił kupą w głowę wykonując potrójne salto w bok po czym strzelił sobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 178
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dziurawy DżON, który kupił zielsko, wrócił do domu i zwalił konia, którego czubek bardzo napalony i zrogowaciały wymknął mu się i się okazało że jest pedałem oraz zabawnym klałnem oraz niezabawnym dziadkiem który bardzo lubi spaghetti i przedszkolaki, które często odwiedzał w łóżku ponieważ lubił je miziać na bosaka z kupą w buzi swojego kretoszczura, gdy nagle wielki, spocony grubas złapał Tuxmana za krzywą nogę i strzelił kupą w głowę wykonując potrójne salto w bok po czym strzelił sobie litr wódki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziurawy DżON, który kupił zielsko, wrócił do domu i zwalił konia, którego czubek bardzo napalony i zrogowaciały wymknął mu się i się okazało że jest pedałem oraz zabawnym klałnem oraz niezabawnym dziadkiem który bardzo lubi spaghetti i przedszkolaki, które często odwiedzał w łóżku ponieważ lubił je miziać na bosaka z kupą w buzi swojego kretoszczura, gdy nagle wielki, spocony grubas złapał Tuxmana za krzywą nogę i strzelił kupą w głowę wykonując potrójne salto w bok po czym strzelił sobie litr wódki i zasnął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziurawy DżON, który kupił zielsko, wrócił do domu i zwalił konia, którego czubek bardzo napalony i zrogowaciały wymknął mu się i się okazało że jest pedałem oraz zabawnym klałnem oraz niezabawnym dziadkiem który bardzo lubi spaghetti i przedszkolaki, które często odwiedzał w łóżku ponieważ lubił je miziać na bosaka z kupą w buzi swojego kretoszczura, gdy nagle wielki, spocony grubas złapał Tuxmana za krzywą nogę i strzelił kupą w głowę wykonując potrójne salto w bok po czym strzelił sobie litr wódki i zasnął. Przynajmniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziurawy DżON, który kupił zielsko, wrócił do domu i zwalił konia, którego czubek bardzo napalony i zrogowaciały wymknął mu się i się okazało że jest pedałem oraz zabawnym klałnem oraz niezabawnym dziadkiem który bardzo lubi spaghetti i przedszkolaki, które często odwiedzał w łóżku ponieważ lubił je miziać na bosaka z kupą w buzi swojego kretoszczura, gdy nagle wielki, spocony grubas złapał Tuxmana za krzywą nogę i strzelił kupą w głowę wykonując potrójne salto w bok po czym strzelił sobie litr wódki i zasnął. Przynajmniej Tuxman

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziurawy DżON, który kupił zielsko, wrócił do domu i zwalił konia, którego czubek bardzo napalony i zrogowaciały wymknął mu się i się okazało że jest pedałem oraz zabawnym klałnem oraz niezabawnym dziadkiem który bardzo lubi spaghetti i przedszkolaki, które często odwiedzał w łóżku ponieważ lubił je miziać na bosaka z kupą w buzi swojego kretoszczura, gdy nagle wielki, spocony grubas złapał Tuxmana za krzywą nogę i strzelił kupą w głowę wykonując potrójne salto w bok po czym strzelił sobie litr wódki i zasnął. Przynajmniej Tuxman zrozumiał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziurawy DżON, który kupił zielsko, wrócił do domu i zwalił konia, którego czubek bardzo napalony i zrogowaciały wymknął mu się i się okazało że jest pedałem oraz zabawnym klałnem oraz niezabawnym dziadkiem który bardzo lubi spaghetti i przedszkolaki, które często odwiedzał w łóżku ponieważ lubił je miziać na bosaka z kupą w buzi swojego kretoszczura, gdy nagle wielki, spocony grubas złapał Tuxmana za krzywą nogę i strzelił kupą w głowę wykonując potrójne salto w bok po czym strzelił sobie litr wódki i zasnął. Przynajmniej Tuxman zrozumiał, że nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest nielubianDziurawy DżON, który kupił zielsko, wrócił do domu i zwalił konia, którego czubek bardzo napalony i zrogowaciały wymknął mu się i się okazało że jest pedałem oraz zabawnym klałnem oraz niezabawnym dziadkiem który bardzo lubi spaghetti i przedszkolaki, które często odwiedzał w łóżku ponieważ lubił je miziać na bosaka z kupą w buzi swojego kretoszczura, gdy nagle wielki, spocony grubas złapał Tuxmana za krzywą nogę i strzelił kupą w głowę wykonując potrójne salto w bok po czym strzelił sobie litr wódki i zasnął. Przynajmniej Tuxman zrozumiał, że nie jest lubiany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest nielubianDziurawy DżON, który kupił zielsko, wrócił do domu i zwalił konia, którego czubek bardzo napalony i zrogowaciały wymknął mu się i się okazało że jest pedałem oraz zabawnym klałnem oraz niezabawnym dziadkiem który bardzo lubi spaghetti i przedszkolaki, które często odwiedzał w łóżku ponieważ lubił je miziać na bosaka z kupą w buzi swojego kretoszczura, gdy nagle wielki, spocony grubas złapał Tuxmana za krzywą nogę i strzelił kupą w głowę wykonując potrójne salto w bok po czym strzelił sobie litr wódki i zasnął. Przynajmniej Tuxman zrozumiał, że nie jest lubiany ale coś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziurawy DżON, który kupił zielsko, wrócił do domu i zwalił konia, którego czubek bardzo napalony i zrogowaciały wymknął mu się i się okazało że jest pedałem oraz zabawnym klałnem oraz niezabawnym dziadkiem który bardzo lubi spaghetti i przedszkolaki, które często odwiedzał w łóżku ponieważ lubił je miziać na bosaka z kupą w buzi swojego kretoszczura, gdy nagle wielki, spocony grubas złapał Tuxmana za krzywą nogę i strzelił kupą w głowę wykonując potrójne salto w bok po czym strzelił sobie litr wódki i zasnął. Przynajmniej Tuxman zrozumiał, że nie jest lubiany ale coś w nim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziurawy DżON, który kupił zielsko, wrócił do domu i zwalił konia, którego czubek bardzo napalony i zrogowaciały wymknął mu się i się okazało że jest pedałem oraz zabawnym klałnem oraz niezabawnym dziadkiem który bardzo lubi spaghetti i przedszkolaki, które często odwiedzał w łóżku ponieważ lubił je miziać na bosaka z kupą w buzi swojego kretoszczura, gdy nagle wielki, spocony grubas złapał Tuxmana za krzywą nogę i strzelił kupą w głowę wykonując potrójne salto w bok po czym strzelił sobie litr wódki i zasnął. Przynajmniej Tuxman zrozumiał, że nie jest lubiany ale coś w nim strzeliło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziurawy DżON, który kupił zielsko, wrócił do domu i zwalił konia, którego czubek bardzo napalony i zrogowaciały wymknął mu się i się okazało że jest pedałem oraz zabawnym klałnem oraz niezabawnym dziadkiem który bardzo lubi spaghetti i przedszkolaki, które często odwiedzał w łóżku ponieważ lubił je miziać na bosaka z kupą w buzi swojego kretoszczura, gdy nagle wielki, spocony grubas złapał Tuxmana za krzywą nogę i strzelił kupą w głowę wykonując potrójne salto w bok po czym strzelił sobie litr wódki i zasnął. Przynajmniej Tuxman zrozumiał, że nie jest lubiany ale coś w nim podpowiadało mu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziurawy DżON, który kupił zielsko, wrócił do domu i zwalił konia, którego czubek bardzo napalony i zrogowaciały wymknął mu się i się okazało że jest pedałem oraz zabawnym klałnem oraz niezabawnym dziadkiem który bardzo lubi spaghetti i przedszkolaki, które często odwiedzał w łóżku ponieważ lubił je miziać na bosaka z kupą w buzi swojego kretoszczura, gdy nagle wielki, spocony grubas złapał Tuxmana za krzywą nogę i strzelił kupą w głowę wykonując potrójne salto w bok po czym strzelił sobie litr wódki i zasnął. Przynajmniej Tuxman zrozumiał, że nie jest lubiany ale coś w nim podpowiadało mu żeby zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziurawy DżON, który kupił zielsko, wrócił do domu i zwalił konia, którego czubek bardzo napalony i zrogowaciały wymknął mu się i się okazało że jest pedałem oraz zabawnym klałnem oraz niezabawnym dziadkiem który bardzo lubi spaghetti i przedszkolaki, które często odwiedzał w łóżku ponieważ lubił je miziać na bosaka z kupą w buzi swojego kretoszczura, gdy nagle wielki, spocony grubas złapał Tuxmana za krzywą nogę i strzelił kupą w głowę wykonując potrójne salto w bok po czym strzelił sobie litr wódki i zasnął. Przynajmniej Tuxman zrozumiał, że nie jest lubiany ale coś w nim podpowiadało mu żeby zrobić kupę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziurawy DżON, który kupił zielsko, wrócił do domu i zwalił konia, którego czubek bardzo napalony i zrogowaciały wymknął mu się i się okazało że jest pedałem oraz zabawnym klałnem oraz niezabawnym dziadkiem który bardzo lubi spaghetti i przedszkolaki, które często odwiedzał w łóżku ponieważ lubił je miziać na bosaka z kupą w buzi swojego kretoszczura, gdy nagle wielki, spocony grubas złapał Tuxmana za krzywą nogę i strzelił kupą w głowę wykonując potrójne salto w bok po czym strzelił sobie litr wódki i zasnął. Przynajmniej Tuxman zrozumiał, że nie jest lubiany ale coś w nim podpowiadało mu żeby zrobić kupę... Więc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziurawy DżON, który kupił zielsko, wrócił do domu i zwalił konia, którego czubek bardzo napalony i zrogowaciały wymknął mu się i się okazało że jest pedałem oraz zabawnym klałnem oraz niezabawnym dziadkiem który bardzo lubi spaghetti i przedszkolaki, które często odwiedzał w łóżku ponieważ lubił je miziać na bosaka z kupą w buzi swojego kretoszczura, gdy nagle wielki, spocony grubas złapał Tuxmana za krzywą nogę i strzelił kupą w głowę wykonując potrójne salto w bok po czym strzelił sobie litr wódki i zasnął. Przynajmniej Tuxman zrozumiał, że nie jest lubiany ale coś w nim podpowiadało mu żeby zrobić kupę... Więc zrobił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziurawy DżON, który kupił zielsko, wrócił do domu i zwalił konia, którego czubek bardzo napalony i zrogowaciały wymknął mu się i się okazało że jest pedałem oraz zabawnym klałnem oraz niezabawnym dziadkiem który bardzo lubi spaghetti i przedszkolaki, które często odwiedzał w łóżku ponieważ lubił je miziać na bosaka z kupą w buzi swojego kretoszczura, gdy nagle wielki, spocony grubas złapał Tuxmana za krzywą nogę i strzelił kupą w głowę wykonując potrójne salto w bok po czym strzelił sobie litr wódki i zasnął. Przynajmniej Tuxman zrozumiał, że nie jest lubiany ale coś w nim podpowiadało mu żeby zrobić kupę... Więc nienamyślając się długo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziurawy DżON, który kupił zielsko, wrócił do domu i zwalił konia, którego czubek bardzo napalony i zrogowaciały wymknął mu się i się okazało że jest pedałem oraz zabawnym klałnem oraz niezabawnym dziadkiem który bardzo lubi spaghetti i przedszkolaki, które często odwiedzał w łóżku ponieważ lubił je miziać na bosaka z kupą w buzi swojego kretoszczura, gdy nagle wielki, spocony grubas złapał Tuxmana za krzywą nogę i strzelił kupą w głowę wykonując potrójne salto w bok po czym strzelił sobie litr wódki i zasnął. Przynajmniej Tuxman zrozumiał, że nie jest lubiany ale coś w nim podpowiadało mu żeby zrobić kupę... Więc nienamyślając się długo zrobił kupę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziurawy DżON, który kupił zielsko, wrócił do domu i zwalił konia, którego czubek bardzo napalony i zrogowaciały wymknął mu się i się okazało że jest pedałem oraz zabawnym klałnem oraz niezabawnym dziadkiem który bardzo lubi spaghetti i przedszkolaki, które często odwiedzał w łóżku ponieważ lubił je miziać na bosaka z kupą w buzi swojego kretoszczura, gdy nagle wielki, spocony grubas złapał Tuxmana za krzywą nogę i strzelił kupą w głowę wykonując potrójne salto w bok po czym strzelił sobie litr wódki i zasnął. Przynajmniej Tuxman zrozumiał, że nie jest lubiany ale coś w nim podpowiadało mu żeby zrobić kupę... Więc nienamyślając się długo zrobił kupę... Nie zaczynając

 

@nikas ty odświeżaj temat... bo wychodzisz na idiotę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@trolu122 pomyłek było już dużo.

 

Dziurawy DżON, który kupił zielsko, wrócił do domu i zwalił konia, którego czubek bardzo napalony i zrogowaciały wymknął mu się i się okazało że jest pedałem oraz zabawnym klałnem oraz niezabawnym dziadkiem który bardzo lubi spaghetti i przedszkolaki, które często odwiedzał w łóżku ponieważ lubił je miziać na bosaka z kupą w buzi swojego kretoszczura, gdy nagle wielki, spocony grubas złapał Tuxmana za krzywą nogę i strzelił kupą w głowę wykonując potrójne salto w bok po czym strzelił sobie litr wódki i zasnął. Przynajmniej Tuxman zrozumiał, że nie jest lubiany ale coś w nim podpowiadało mu żeby zrobić kupę... Więc nienamyślając się długo zrobił kupę... Nie zaczynając myśleć stawił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziurawy DżON, który kupił zielsko, wrócił do domu i zwalił konia, którego czubek bardzo napalony i zrogowaciały wymknął mu się i się okazało że jest pedałem oraz zabawnym klałnem oraz niezabawnym dziadkiem który bardzo lubi spaghetti i przedszkolaki, które często odwiedzał w łóżku ponieważ lubił je miziać na bosaka z kupą w buzi swojego kretoszczura, gdy nagle wielki, spocony grubas złapał Tuxmana za krzywą nogę i strzelił kupą w głowę wykonując potrójne salto w bok po czym strzelił sobie litr wódki i zasnął. Przynajmniej Tuxman zrozumiał, że nie jest lubiany ale coś w nim podpowiadało mu żeby zrobić kupę... Więc nienamyślając się długo zrobił kupę... Nie zaczynając myśleć stawił kloca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziurawy DżON, który kupił zielsko, wrócił do domu i zwalił konia, którego czubek bardzo napalony i zrogowaciały wymknął mu się i się okazało że jest pedałem oraz zabawnym klałnem oraz niezabawnym dziadkiem który bardzo lubi spaghetti i przedszkolaki, które często odwiedzał w łóżku ponieważ lubił je miziać na bosaka z kupą w buzi swojego kretoszczura, gdy nagle wielki, spocony grubas złapał Tuxmana za krzywą nogę i strzelił kupą w głowę wykonując potrójne salto w bok po czym strzelił sobie litr wódki i zasnął. Przynajmniej Tuxman zrozumiał, że nie jest lubiany ale coś w nim podpowiadało mu żeby zrobić kupę... Więc nienamyślając się długo zrobił kupę... Nie zaczynając myśleć stawił kloca na dywanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziurawy DżON, który kupił zielsko, wrócił do domu i zwalił konia, którego czubek bardzo napalony i zrogowaciały wymknął mu się i się okazało że jest pedałem oraz zabawnym klałnem oraz niezabawnym dziadkiem który bardzo lubi spaghetti i przedszkolaki, które często odwiedzał w łóżku ponieważ lubił je miziać na bosaka z kupą w buzi swojego kretoszczura, gdy nagle wielki, spocony grubas złapał Tuxmana za krzywą nogę i strzelił kupą w głowę wykonując potrójne salto w bok po czym strzelił sobie litr wódki i zasnął. Przynajmniej Tuxman zrozumiał, że nie jest lubiany ale coś w nim podpowiadało mu żeby zrobić kupę... Więc nienamyślając się długo zrobił kupę... Nie zaczynając myśleć stawił kloca na dywanie babuni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziurawy DżON, który kupił zielsko, wrócił do domu i zwalił konia, którego czubek bardzo napalony i zrogowaciały wymknął mu się i się okazało że jest pedałem oraz zabawnym klałnem oraz niezabawnym dziadkiem który bardzo lubi spaghetti i przedszkolaki, które często odwiedzał w łóżku ponieważ lubił je miziać na bosaka z kupą w buzi swojego kretoszczura, gdy nagle wielki, spocony grubas złapał Tuxmana za krzywą nogę i strzelił kupą w głowę wykonując potrójne salto w bok po czym strzelił sobie litr wódki i zasnął. Przynajmniej Tuxman zrozumiał, że nie jest lubiany ale coś w nim podpowiadało mu żeby zrobić kupę... Więc nienamyślając się długo zrobił kupę... Nie zaczynając myśleć stawił kloca na dywanie babuni, która

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziurawy DżON, który kupił zielsko, wrócił do domu i zwalił konia, którego czubek bardzo napalony i zrogowaciały wymknął mu się i się okazało że jest pedałem oraz zabawnym klałnem oraz niezabawnym dziadkiem który bardzo lubi spaghetti i przedszkolaki, które często odwiedzał w łóżku ponieważ lubił je miziać na bosaka z kupą w buzi swojego kretoszczura, gdy nagle wielki, spocony grubas złapał Tuxmana za krzywą nogę i strzelił kupą w głowę wykonując potrójne salto w bok po czym strzelił sobie litr wódki i zasnął. Przynajmniej Tuxman zrozumiał, że nie jest lubiany ale coś w nim podpowiadało mu żeby zrobić kupę... Więc nienamyślając się długo zrobił kupę... Nie zaczynając myśleć stawił kloca na dywanie babuni, która jarała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziurawy DżON, który kupił zielsko, wrócił do domu i zwalił konia, którego czubek bardzo napalony i zrogowaciały wymknął mu się i się okazało że jest pedałem oraz zabawnym klałnem oraz niezabawnym dziadkiem który bardzo lubi spaghetti i przedszkolaki, które często odwiedzał w łóżku ponieważ lubił je miziać na bosaka z kupą w buzi swojego kretoszczura, gdy nagle wielki, spocony grubas złapał Tuxmana za krzywą nogę i strzelił kupą w głowę wykonując potrójne salto w bok po czym strzelił sobie litr wódki i zasnął. Przynajmniej Tuxman zrozumiał, że nie jest lubiany ale coś w nim podpowiadało mu żeby zrobić kupę... Więc nienamyślając się długo zrobił kupę... Nie zaczynając myśleć stawił kloca na dywanie babuni, która jarała dywan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziurawy DżON, który kupił zielsko, wrócił do domu i zwalił konia, którego czubek bardzo napalony i zrogowaciały wymknął mu się i się okazało że jest pedałem oraz zabawnym klałnem oraz niezabawnym dziadkiem który bardzo lubi spaghetti i przedszkolaki, które często odwiedzał w łóżku ponieważ lubił je miziać na bosaka z kupą w buzi swojego kretoszczura, gdy nagle wielki, spocony grubas złapał Tuxmana za krzywą nogę i strzelił kupą w głowę wykonując potrójne salto w bok po czym strzelił sobie litr wódki i zasnął. Przynajmniej Tuxman zrozumiał, że nie jest lubiany ale coś w nim podpowiadało mu żeby zrobić kupę... Więc nienamyślając się długo zrobił kupę... Nie zaczynając myśleć stawił kloca na dywanie babuni, która jarała dywan przez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziurawy DżON, który kupił zielsko, wrócił do domu i zwalił konia, którego czubek bardzo napalony i zrogowaciały wymknął mu się i się okazało że jest pedałem oraz zabawnym klałnem oraz niezabawnym dziadkiem który bardzo lubi spaghetti i przedszkolaki, które często odwiedzał w łóżku ponieważ lubił je miziać na bosaka z kupą w buzi swojego kretoszczura, gdy nagle wielki, spocony grubas złapał Tuxmana za krzywą nogę i strzelił kupą w głowę wykonując potrójne salto w bok po czym strzelił sobie litr wódki i zasnął. Przynajmniej Tuxman zrozumiał, że nie jest lubiany ale coś w nim podpowiadało mu żeby zrobić kupę... Więc nienamyślając się długo zrobił kupę... Nie zaczynając myśleć stawił kloca na dywanie babuni, która jarała dywan przez słomkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...