Skocz do zawartości

ARK 22


Zając

Rekomendowane odpowiedzi

To nie ja stworzyłem tągre, ale znalazłem ją niedawno na oficjalnym forum GM, Stworzył ją Srephog, i robił ją przez dwa lata, gra jest w stylu starego rpga, i rozgrywa sie w świecie science fiction... oto screen: scr05_02.png

a tu macie download: http://www.jessetyler.net/ark22.zip

Ps. gra jest po angielsku :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, cóż, nie chce mi się tego zciągać (w końcu to 20mb, a ja mam słabe łącze), ale na screenie gra wygląda ładnie. Ale bardziej bym się cieszył gdyby to Polak ja zrobił. <_<

eee i co z tego? Mamy wpisywać tu swoje oceny i rzeczy do poprawienia i myślisz że Sephrog to przeczyta? Ja rozumiem że ostatnio nie powstaje zbyt wiele gier na polskiej scenie, ale takie akty desperacji jak pokazywanie gier z GMcomunity to lekka przesada.
No właśnie. Rzekłbym nawet, że to gruba przesada. :jezor:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielka mi sensacja że dwa lata. może robił sobie po 10 minut dziennie. właśnie ściągam ale z obrazka wnioskuje że gierka nie jest przebojem. a big już powiedział że wpisywanie ocen nie ma sensu. więc po co zamieszczać tu tą gre?

 

po co zamieszczam? dobre pytanie, ale nie możemy sie ograniczac tylko do gier userów forum... jest wiele o 100 razy lepszych gier niż te co robimy tutaj, dlatego trzeba pokazywac jakies piękne dzieła, a co do tego że robił 10min dziennie to nie sądze, bo każdy badziew jest dopracowany, a ta gra ma z 6h gry...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, to można przecież odpowiadać w tematach tych gier na tamtym forum nie?

 

jest wiele o 100 razy lepszych gier niż te co robimy tutaj
Ciekawe dlaczego. Na 384 użytkowników jest tylko 15% aktywnych z czego 10% z nich robi jakiekolwiek gry. Dziwne :]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee i co z tego? Mamy wpisywać tu swoje oceny i rzeczy do poprawienia i myślisz że Sephrog to przeczyta? Ja rozumiem że ostatnio nie powstaje zbyt wiele gier na polskiej scenie, ale takie akty desperacji jak pokazywanie gier z GMcomunity to lekka przesada.

1 raz sie z tobą zgadzam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...