Skocz do zawartości

Zablokowane Skuteczna metoda czyszczenia LEGO


LolikZabijaka

Rekomendowane odpowiedzi

tak! to nie jest żart... mam problem ponieważ dostałem od kolegi trochę lego i kiedy je odpakowałem niektóre części były ubrudzone jakimś czarnym syfem i teraz nie wiem jak to doczyścić czy ktoś zna jakąś skuteczną metodę oczyszczania zakamarków aby dało się wyczyścić klocek do białości ???

 

P.S tak przyznaję się bawie się LEGO ale to chyba nic złego nie ?? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Możesz także wrzucić do jakiegoś czystego szmacianego worka i wyprać normalnie w pralce. To nie żart. Pamiętaj tylko, żeby worek nie był z byle jakiego delikatnego materiału oraz by go porządnie związać, bo jak Ci się klocki w bębnie wysypią to będziesz miał lipę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

np. filmik o władcy ciemności czy jakoś tak :>

Też ;D Ale gdzieś mam fotki tego co kiedyś z kuzynem tworzyliśmy jakby skaner mi chodził to bym wrzucił a tak to, hm nie bardzo ;p

 

Tak czy siak kiedyś nawet wysłaliśmy propozycje i projekty do tych no "twórców" LEGO i nawet dostaliśmy odpowiedź ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontynuując myśl Ranmy, są specjalne worki na koszule (do zamówienia z Allegro :D) możesz takiego użyć. Dobry będzie też roztwór kwasu cytrynowego (najlepiej spożywczy ^^) i stara szczoteczka do zębów. Pamiętaj aby później nie brać tych klocków do ust!!! Nie wiadomo czy kolega też tego nie robił...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czasem się robią małe wgłębienia z czasem powiększające się. 1/4 LEGO które posiadam w piwnicy ma takowe wgłębienia właśnie od odrywania zębami. Oczywiście, tyczy się to tylko zwykłych i Technics, bo rozdzielenie LEGO Duplo to żadna filozofia trudniejsza, no chyba, że jest się w takim wieku, dla którego są te klocki skierowane ;p .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...