Skocz do zawartości

Szukamy grafika, projekt c++


Tidimel

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

 

-Jeśli masz chęci pracować w teamie tworzącym grę w języku c++

-Jeśli uważasz że mamy słabe grafiki, a ty zrobiłbyś je lepsze

-Jeśli myślisz że umiesz rysować

 

WSTĄP DO NAS!

 

Narazie nasz team składa się z 3 osób w tym 2 grafików, niestety są oni leniwi... Szukamy jeszcze kogoś.

 

17054550ke3.jpg

 

Narazie tak wygląda nasza grafika. Zamierzamy wydać wersje 1.0 w sierpniu. Przy czy wersja 2.0 wyjdzie w połowie września. (Mam taką nadzieje) Wersja 2.0 ma być wersją komercyjną.

 

Trochę o grze: Będzie to symulator życia. Takie simsy tylko 2d. Będziemy musieli zarobić na siebie. Znaleść dobrą pracę, kupić jedzenie. W przyszłości kupić samochód, poznać przyjaciół, założyć rodzinę, wyjechać na wakacje itd.

 

To chyba wszystko.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamierzamy wydać wersje 1.0 w sierpniu. Przy czy wersja 2.0 wyjdzie w połowie września. (Mam taką nadzieje) Wersja 2.0 ma być wersją komercyjną.

 

Myślę, że to jest wystarczający powód aby nie brać na poważnie ten temat. Wydanie komercyjnej gry w ciągu miesiąca to misja niemożliwa. Szczególnie, że ani pomysł ani grafika nie powala. No chyba, że jesteś w stanie pokazać jakieś grywalne demo, które już jest w pełni wolne od błędów co udowodni twoje umiejętności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic z tego nie będzie.

Nie dlatego ze w ciagu miesiaca, tylko jestem pewny na 100% ze nie napisalbys po prostu takiej gry, wszystkie relacje z przyjaciolmi, potrzeby, rozne wiadomosci i w ogole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam dobrze jechać z kodem w ciągu sierpnia. Ogólnie nie wiem po co komentujecie temat, ja szukam grafika a nie komentarzy. Może pod koniec wakacji pokaże wam pierwszą grywalną wersję.

 

Pozdro i nadal zapraszam.

 

 

Saus czemu oceniasz ludzi po ilości postów. Ja sobie poradzę i wiem to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o wy mi gadacie? Bez silnika, projekt nie uda się... Silnik kończę i projekt się uda. Jeśli szukam grafików to nie ot tak...

To skończ silnik i go pokaż, dopiero szukaj grafika. Jak już wcześniej napisałem, bez silnika nie ma grafika, bo w końcu po co grafikowi screeny z gry skoro i tak będzie miał robić własną grafikę <_< Dla niego najważniejszy jest silnik, i pewność, że coś może z tego wyjść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Elo, elo. Odświeżam temat.

 

28951822xy7.png

 

 

 

Jak widzicie jest coraz lepiej. Szukamy jeszcze pomocniczego grafika, oraz dźwiękowca, muzyka (nie wiem jak określić).

 

Silnik jest coraz lepszy. Jednak tak szybko tej gry nie skończę xD.

 

Mooooże wersja 1.0 wyjdzie we wrześniu.

 

 

Pozdrawiam.

 

Osoby zainteresowane niech piszą na gg: 127194, albo mail: pawel.wegierski@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...