Skocz do zawartości

TX-540


HitTive

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: TX - 540

 

Gatunek: Zręcznościówka

 

Opis: Jako elitarny żołnierz mamy zaszczycz wypróbować najnowszy model czołgu zrobiony przez NASA. Podczas powrotu do bazy coś idzie nie tak, zostajemy zaatakowani przez rosyjskie czołgi. A więc w grze kierujemy czołgiem i niszczymy przeciwników za pomocą rakiet lub karabinków umiejscowionych po bokach lufy. Starałem się aby większość obiektów dała się zniszczyć. Jedną z zalet gry jest to ,że żołnierze umierają gdy znajdują się blisko wybuchającej rakiety czy miny. Proszę o wszelkie sugestie co do gry można by było dodać a co do niej nie pasuje.

 

Download: https://gmclan.org/up3992_4_TX_540.html

Rozmiar pliku: 6 MB

 

Autorzy:

Programowanie: HitTive

Fabuła: HitTive & Cloud

Grafika: Cloud

Muzyka: Call of duty, Fallout

 

Screeny:

 

Screen

Screen2

Screen3

Screen4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdziwiłem się jak doszedłem do końca planszy :/ Zagrałbym jeszcze przez jakiś czas ;p

Ogólnie gra prosta ale mnie wciągnęła. Dosyć ładna grafika. Bugów żadnych nie znalazłem. Ogólnie to niezły silnik. Dobrze że zrobiłeś to że kiedy rakieta wlatuje pomiędzy ludków to giną w zasięgu jakby rozrzutu, a nie tylko jeden ;p Przydałoby się coś jeszcze dodać. Może jakieś przelatujące odrzutowce które spuszczają na ciebie bomby ;p Innych pomysłów nie mam. 4/5 I rób to dalej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale bajerancka gierka :) 4/5. Proponuję dołączyć ciężarówki, które przewożą żołnierzy, a w budynkach umieścić cywili, za uwolnienie ich wszystkich otrzymać specjalną nagrodę, np + punkty albo bonus level, żołnierze niech rzucają granatami itp.

Miej dobre chęci i zrób pełną wersję jak najszybciej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem i... gra naprawdę super... tak jak wszyscy czekam na full wersję. Bardzo podoba mi się:

- Tak jak innym że pocisk z lufy czołgu zabija całą grupkę a nie jednego żołnierza.

- Możliwość zniszczenia drzew, ogrodzenia

- Strzelanie z lufy jak i z karabinów

- Grafika :P

Błędów nie znalazłem :P

Z tego powodu iż jest to demo stawiam 4/5 i czekam na pełną wersję :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Wreszcie ma się wrażenie jako takiej interakcji z otoczeniem, bo niektórzy twórcy w ogóle się takimi rzeczami nie przejmują. Ładna grafika, fajnie wygląda bar na którym są wyświetlane informacje. Tylko tak dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!Stary....pokłony dla ciebie!Gra jest naprawdę spoko i wscąga.Tak jak wszyscy czekam na pełną wersję!Bardzo ładna i czytelna grafika, dobre efekty, proste sterowanie i duża grywalność sprawiają to że w tę grę chce się grać!Nie robię długo w GM bo dopiero pół roku ale gra naprawdę jest świetna!

 

Jak dasz radę to pobierz moją gierkę>>>>> Link skasowany

 

OCENA 4/5 (ponieważ to demo, za pełną postawie 6/5 :P ....)

 

Co to za reklamowanie? Warn +1

gnysek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z checia bym to zrobil ale to sterowanie tak mnie wnerwia że chyba jednak nie dam rady

 

Jeżeli masz jakąś inną propozycję sterowania, to bardzo chętnie jej wysłucham ;).

Póki co to jest niewielka prezentacja gry, więc wiele się może zmienić do wydania dema, a później do pełnej wersji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc chodzi o sposób poruszania się czołgu, a nie o sterowanie. No cóż, chcieliśmy odwzorować jazdę dość realistycznie. Lufa oraz karabinki obracają się niezależnie od kierunku jazdy czołgu, tak jak w przypadku prawdziwego pojazdu.

Uwierz mi, że początkowe sterowanie było dużo gorsze, gdyż lufę obracało się za pomocą strzałek :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawy projekt, na ogół nie gustuje w grach z czołgami bądź innymi strzelającymi pojazdami, jednak ta gra na prawdę mile mnie zaskoczyła. Grafika jest staranna i czytelna, silnik również wywarł na mnie pozytywne wrażenie. Jedyne co mi się nie spodobało to dość wolno lecące kule z karabinu, ma się wrażenie jakby się używało sikawki na wodę a nie broni palnej. Proponuję żebyś grafikę pocisku zastąpił kreską ustawioną do kierunku strzału i dał jej szybkość równą jej długości, to sprawi że pocisk nie ominie żadnego obiektu i jednocześnie będzie szybki co znacznie ułatwi celowanie. Mam nadzieję że mnie rozumiesz.

 

daję zasłużone 4 gwiazdki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grabarz - Co jest dla ciebie nie tak ze sterowaniem? Jedna ręka na klawiaturę, druga na myszkę i jedziesz. A co do bonusów to będzie całkiem sporo. Mam nadzieje ,że pojawią się w demie ( prawdziwym i pełnoprawnym ) które wyjdzie na dniach.

 

@Morgo - Nie rozumiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Morgo - Nie rozumiem :)
Chodzi mo o to że pociski z karabinu zamiast tak:

pociski1.jpg

 

powinny wyglądać tak:

pociski2.jpg

 

przy tym jeśli pociski będą miały długość np. 64 pikseli to śmiało możesz dać im taką szybkość bez obawy o to że ominą one przeciwnika.

 

mam nadzieję że teraz zrozumiałeś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...