Skocz do zawartości

Zablokowane HeadShoot Przykad - System HeadShootu z counter strike


Rekomendowane odpowiedzi

To jest przyklad jak zrobic System HeadShootu z counter strike Bardzo Doskonaly system !!!!!!

Wszystko jest odemnie!!!! Tylko ja to zrobilem

Sciagnijcie !!!

D:D:

HeadShoot System

Sorry ze nie dalem na up gmclanu ale cos mi niechce wejsc;/

Aaa i wzielem tylko ikonke counter strike do mojego systemu

Oceniajcie

 

Pisze ze shutdown.exe ale to jest normalne bo cos mi komp szwankuje ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

‚ J a k c z y n n o [ m a j w y k o n a t e k o m p u t e r y ? C !P ş ą i é˙˙… P Ż ˙˙˙˙‚ O p c j a : P “ Č s ˙˙˙˙€ Zl e d z e n i e z d a r z e D z a m k n i c i a s y s t e m u ˇP } / ë˙˙ P “ ' / ě˙˙€ U s u D P s

/ ˙˙€ O K P ¦

/ ˙˙€ A n u l u j P “ 7 / ň˙˙€ P r z e g l d a j . . . P

k ‡

ó˙˙€ O s t r z e | u |y t k o w n i k ó w o t e j c z y n n o [c i € P ‚ ô˙˙ P x Z ˙˙˙˙‚ W y [w i e t l a j o s t r z e |e n i e p r z e z DˇP é ą ö˙˙ P ß $ ˙˙˙˙‚ K o m e n t a r z : P

$ ˙˙˙˙‚ K o m p u t e r y : P “ / ÷˙˙€ D o d a j . . . P = „ ˙˙˙˙‚ s P ť Ľ ˙˙˙˙‚ W y b i e r z o p c j , k t ó r a n a j l e p i e j o p i s u j e , d l a c z e g o c h c e s z z a k o Dc z y p r a c t y c h k o m p u t e r ó w P Ě ¸ ů˙˙‚ P “ ­ 1

ü˙˙€ P l a n o w a n e Ŕ Č€ d d ž M D o d a w a n i e k o m p u t e r ó w M S S h e l l D l g TˇP + ÷˙˙ P e 6 / ˙˙€ A n u l u j P - 6 / ˙˙€ O K Ŕ Č€ ˇ ž P r z e g l d a n i e k o m p u t e r ó w M S S h e l l D l g P d z / ˙˙€ A n u l u j P d g / ˙˙€ O K ˇP

3 R T ę˙˙ P d T / ě˙˙€ O d [w i e | € P > ú˙˙ P

˙˙˙˙‚ D o m e n a : P ( H ˙˙˙˙‚ K o m p u t e r y w d o m e n i e : P b

8 5 ˙˙˙˙‚ P o o d p o w i e d n i e j e d y c j i d o m e n y k l i k n i j p r z y c i s k O d [w i e |, a n a s t p n i e w y b i e r z k o m p u t e r y z l i s t y . P

‰ ‡ ű˙˙‚ U |y c i e : % s [ - i | - l | - s | - r | - a ] [ - f ] [ - m \ \ n a z w a k o m p u t e r a ] [ - t x x ] [ - c " k o m e n t a r z " ] [ - d u p : x x : y y ]

 

B e z a r g u m e n t ó w W y [w i e t l a t e n k o m u n i k a t ( t o s a m o , c o - ? )

- i W y [w i e t l a g r a f i c z n y i n t e r f e j s u |y t k o w n i k a , m u s i b y p i e r w s z o p c j

- l W y l o g o w u j e ( n i e m o |n a u |y w a z o p c j - m )

- s Z a m y k a k o m p u t e r

- r Z a m y k a i p o n o w n i e u r u c h a m i a k o m p u t e r

- a P r z e r y w a z a m k n i c i e s y s t e m u

- m \ \ n a z w a k o m p u t e r a Z a m k n i c i e / p o n o w n e u r u c h o m i e n i e / p r z e r w a n i e z d a l n e g o k o m p u t e r a

- t x x

 

BARDZO ZABAWNE, coz moze ktos sie dal nabrac na to ze plik *.exe jest plikiem projektu GM ale musial by to byc jakis idiota, podobny do autora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki to miala byc gra

Tiaa jasne a krowy latają... gdyby Ci się pomyliło to nie pisał byś że:

Pisze ze shutdown.exe ale to jest normalne bo cos mi komp szwankuje ;/

<_< czyli znając życie dobrze wiedziałeś co dajesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, no to ujme to tak: ...

Czyli temat zamykam, link usuwam, ale autora niech juz kto inny ukarze - za bardzo mam dobry humor od rana zebym go sobie psul -.-

 

Proszę, załatwione, dostał warna :P .

Marmot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...