Skocz do zawartości

Zablokowane Liga Pixelowa


Woock

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 239
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Chciałem tylko coś dodać, bo teraz zauważyłem:

Gdybym wybierał najładniejszą do by była praca DE.

Ale wybieram inna: Maximal

Eee? eee? eee? W lidze pixelowej wybieramy pracę najładniejszą i najlepiej przemyślaną i z najlepszym pomysłem, a nie możemy tego oceniać jak kawały w maratonie uśmiechu. Skoro piszesz, że nie wybierasz najładniejszej, to czy ma sens takie głosowanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodze sie, czasem obrazki gorsze technicznie sa o wiele lepsze niz te bardziej artystowskie (z tym ze z doswiadczenia wiem, ze ludzie czesciej stawiaja forme ponad tresc =)

Ja glosuje na radSuna. Minimalizm w lekkiej formie...

 

BTW, te laczniki "-" do DE dodalem tylko dlatego, ze byl limit minimalnej liczby znakow nicka =D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo DE to moj prawdziwy nick =D (prawdziwy=glowny)

I od razu odpowiem Buciorowi i ew. innym ;) - na dzien dzisiejszy nie zajmuje sie tworzeniem grafik dla innych, bo studia pochlaniaja wystarczajaco duzo mego czasu (no i kwestia tego, ze za malo umiem, zeby zajac sie tym "za pieniadze"). Dopiero na wakacje bede mial 4-miesieczna przerwe i wtedy najprawdopodobniej podejme sie takiej pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robie w iDraw. Nie ma tam zadnych "narzedzi wspomagajacych", ale wiele usprawnien w stosunku do Painta, np. zoom az do x40 (nie wyobrazam sobie robienia pixelartow w zoomie x8, tym bardziej ze mam slaby wzrok), o wiele wygodniejsza paleta (choc moglaby byc wygodniejsza =), grid dowolnie definiowalny, podglad animacji i kilka ciekawych narzedzi do selekcji. No i tyle =) Poza tym obsluguje tylko 8bit (jestem pixelartowym "purysta" =D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Nie chciałem zakładać nowego tematu, więc postanowiłem odświeżyć ten. Może by tak na nowo otworzyć ligę? Popixelartowałbym... Ta liga była fajna, ale się skończyła, a nie powinna. Lutego jeszcze nie ma, więc można chyba jeszcze rysować XD To co? Robimy refresh?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...