Skocz do zawartości

C+ Studio szuka ludzi


Crackkk-GM

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 110
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Yoda, nie zmieniaj postanowień - chciałeś, żeby zdjęli Ci moda, a teraz tylko warn 10% ?

Czy ja coś zmieniam? Co mają warny do zdjęcia mi moda, no co?

 

My się nie obrażamy, po prostu wkurza nas Twoje zachowanie i to widzi każdy, eloelo

Mnie też denerwuje zachowanie wieeeelu userów na tym forum i to nawet bardzo (niektórych modów/adminów też) ale nie robię z tego powodu afery.

 

A co do łamanie przeze mnie regulaminu: nigdzie tam nie pisze że trzeba być supermiłym dla każdego i nie wiadomo jak wszystkich ubustwiać. A nikogo przecież nie obrażam, nie klnę. Najwyżej spamię i robię taki offtopic jak teraz i za to zostałem ukarany :S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Tak, zmieniasz postanowienie - Najpierw mówisz "Patrzcie, jaki to ja kozak jestem, zdejmijcie mi moda i tak się nie zmienie ha ha ha" - a potem nagle "Jak ci nie pasuje, to mogę se dać warna 10%, ha ha ha". Tak ja to widzę.

 

2. No właśnie jak Cię denerwują, to po nich jedziesz, ale oni po Tobie nie.

 

Dobra, Krak tutaj poszukuję pro ludzi do swego mastah teamu, z Tuxmanem bo muszą robić Knajtz Łof Unjon, na silniku Kraj Endżin 2, bo stary kraka kupił, a potem się licencja skończy i nie będzie robienia gierek >:[

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Tak, zmieniasz postanowienie - Najpierw mówisz "Patrzcie, jaki to ja kozak jestem, zdejmijcie mi moda i tak się nie zmienie ha ha ha" - a potem nagle "Jak ci nie pasuje, to mogę se dać warna 10%, ha ha ha". Tak ja to widzę.

To źle widzisz. Bo wcale nie rezygnuje z opcji zdjęcia mi moda. napisałem tak gdzieś? x_X

2. No właśnie jak Cię denerwują, to po nich jedziesz, ale oni po Tobie nie.

Ich strata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. "No to zabierajcie mi moda i byćcie szczęśliwi", eloelo

2. No właśnie, ich strata - a to wszystko przez Twoją głupotę ;x Patrz, żebyś TY na tym nie stracił

 

Posty wyżej, to chyba wystarczający powód, że Yoda nie nadaje się na moderatora ;x.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. "No to zabierajcie mi moda i byćcie szczęśliwi", eloelo

No właśnie. Wybacz ale chyba nie rozumiesz tego co ja piszę w postach.

Bo wcale nie rezygnuje z opcji zdjęcia mi moda. napisałem tak gdzieś?

 

I koniec już. Będą chcieć to mi zdejmą moda, nie to nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Nikt nikomu póki co nie będzie zdejmował moda. -_- Widzę, że niektórzy... co ja gadam... chyba nikt nie załapał, że mój post z tym rolnikiem i yodą był lekko ironiczną wypowiedzią napisaną tylko i wyłącznie dla żartu w stylu... "łolaboga jadą po yodzie, trzeba korzystać póki jest okazja"... I niestety, to nie było lizusostwo w stronę ddusi94 drogi kofelku. Takim określeniem możesz nazwać to:

 

Ddusia94, podoba mi się twój nowy avatar :sp_ike: haba haba haba!

 

Dziękuję za uwagę. B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Czy ja wiem? O kurde... już wiem czemu kofel się doczepił do mnie z tym wątpliwym podlizywaniem się... Bo on też ma 14 lat! Czujecie to? Niestety, ddusia94 już poleciała na yodę (z racji starego sprawdzonego przysłowia - kto się czubi ten się lubi) i teraz kofel się na mnie wyżywa. :/ Ja bym na jego miejscu wyzwał yodę na pojedynek, na miecze świetlne ofkoz, ale może być ciężko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki za wstrętnego Offtowa ale:

Ratujmy GMClan!

Każdy kto chce brać udział w ratowaniu GMClan dajcie taki userbara do sygny! ;D

Ratujmy_GMClan.png

 

Ddusia94, podoba mi się twój nowy avatar haba haba haba!
Też się z tym zgadzam ( Podlizywać się nie pozlizuje jakby co :rolleyes: )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki za wstrętnego Offtowa ale:

Ratujmy GMClan!

Każdy kto chce brać udział w ratowaniu GMClan dajcie taki userbara do sygny! ;D

Ratujmy_GMClan.png

 

Też się z tym zgadzam ( Podlizywać się nie pozlizuje jakby co :rolleyes: )

żal, nie ten temat to first a potem jeszcze o co biega? przecież nic się tu nie dzieje oprócz zalewu nabów ;p ale to standard tu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...