Skocz do zawartości

Zablokowane [Stronka z grafiką]


Markuz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Lista kategorii które powinieneś dodać:

 

- Wojna

- Auta

- Samoloty

- Postacie (nie wziąłem pomysłu od ciebie Webzir :P)

- Zwierzęta

- RPG

- Efekty

- Maszyny

- Bonusy

- Animacje

- Napisy

 

Jak więcej wymyślę to napiszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry pomysł. Mam pytanie: dodajemy tu tylko swoje grafiki czy cudze też ? Bo widziałem jak ktoś dodał grafikę samochodu z (chyba) gta2.

 

Przydałoby się dodać możliwość dodania informacji o tym, czy autor grafiki za użycie jej w grze wymaga umieszczenia go w credits, czy też nie ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no tak będąc całkowicie szczery. Do tworzenia i prowadzenia takiej strony trzeba mieć jakieś doświadczenie i wcale nie chodzi mi o doświadczenie w prowadzeniu stron czy ich tworzeniu. Bo ogólnie tak jak się na to patrzę to mnie to boli. :(

No ale nic, ogólnie to powodzenia w dalszej działalności. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to samo. Co jak co, ale jest różnica między namalowanym powiedzmy niebiem do platformówki, na pewien określony rozmiar, niekafelkujące się, a między obrazkiem 64x64 kafelkującym się. Ja np. mógłbym parę zdjęć wykonanych przez siebie przerobić na tła do właśnie powiedzmy platformówki, które co jak co, ale teksturą nie są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywal maksymalną szerokość i wysokość, bo tło o rozmiarze 300x300 to trochę taka śmiesznostka. Ja zrobiłem o rozmiarze 3488x1506, zajmuje jakieś 800kB i chętnie bym się nim podzielił, ale nie mam jak :P .

 

EDIT: Swoją drogą, to mi wywala błąd przy wrzucaniu pliku PNG w dobrym rozmiarze:

Administracja Błąd podczas wgrywania pliku miniaturki:

orange.png: Zły format pliku (png, image/png)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmiar pliku maksymalny i tak dałeś 2000kB, a moje tło zajmuje koło 700kB :) . Zresztą, może spróbuj przerobić ten skrypt tak, żeby dawał na imageshack? Są skrypty do wrzucania na imageshack i wyciągania linku do obrazka (np. plugin do Wordpressa Imageshack Uploader - sądzę, że z pewną wiedzą na temat php byś spokojnie przerobił tamten skrypt dodając opcje wrzucania z tego ;p )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przeczę, ale imageshack z tego co wiem to usuwa zdjęcia po pewnym czasie... chyba

Nie kasuje. Wczoraj sprawdzałem link na imageshacku do pliku, który wrzucałem 2 lata temu i ani razu od tamtego czasu nie odwiedziłem go - wciąż jest na imageshack :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sorki, że odświeżam temat ale chciałem coś powiedzieć.

 

Chłopaki chłopaki i dziewczyny :P.

Jak widać Markuza nie stać na hosting ale jak chcecie to mogę zamówić domenę i hosting i domena może być wwwgames-graphics.com albo www.games-graphics.pl oczywiście pisać mi tu co o tym myślicie.

 

Edit:

 

Wszystko będzie pod opieką Markuza i Nakylsa :P

 

Edit 2:

 

Ej kurde powiedzcie jaki to skrypt galerii bo coś nie mogę odtworzyć strony (kiedyś otwierałem jak się dało i pamiętam że to był niemiecki skrypt galerii)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...