Skocz do zawartości

Zablokowane GMclan-owe cytaty


Nikas

Rekomendowane odpowiedzi

Lognetmedia Aero 5.1 Black i mogę powiedzieć że słuchawki jak dla mnie 1 klasa! 10 głośników (po 5 w każdej słuchawce) robi swoje, do tego soczyste basy i czyste dźwięki. Jak wiece pewno słucham przeważnie metalu i słuchawki radzą sobie z nim bardzo dobrze, dźwięk jest czysty, bez chrapów i pierdzeń. Jadę na zintegrowanej karcie dźwiękowej a wzrost jakości dźwięku po poprzednich słuchawkach oceniam na jakieś 100%. Niedługo kupię sę jakąś dźwiękówkę to pewnie umrzyję ze szczęścia grając i słuchając na tych słuchawkach :)

Post nie jest sponsorowany, jeżeli firma lognetmedia ma zamiar wykupić sobię mój post jako reklamę proszę o kontakt na GG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie wiem, może to ja :) Nie wątpię że to rly, sam nie mam gorszych pomysłów ale to bardzo śmieszne było :D

 

Dyzmaken? Strzelałem bo ja do tego tematu dopiero od niedługiego czasu zaglądam i najwięcej jakich widziałem cytatów to był Dyzmaken :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieco mnie zdziwiła jego odpowiedź o zapłacie za pracę. Almora jest zarąbista ale w dzisiejszej dobie 3D nie sprzedała by się, więc tym bardziej gra Pagoo. Nie ważne jak nam by się spodobała, zbyt dużych zysków by nie przyniosła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Masz bardzo specyficzne poczucie humoru.

To już jest tragiczne, a nie komiczne :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Nie byłoby aż takie gdyby nie lawina postów bez sensu w stylu: "O daj spokój nikt w ciemno nie pójdzie. Ja i tak nie pójdę bo nic nie umiem, mamusia mnie nie wysłała do specjalnych szkół, ale lubię mieszać Ciebie i twoje projekty z błotem".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Niestety ale umiem coś bez twoich specjalnych szkół. Po prostu paqoo jest noobem i nikt z nim nie będzie współpracować patrząc na jego podejście i to, że nic nie umie, mamusia go nie wysłała do specjalnych szkół, ale lubi mieszać współpracowników z błotem

 

Pomijając wojzax, że sam też niewiele umiejętności prezentujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@halp:

Nikas, 5/13/2010 9:47:02 PM:

cze懈 juki

 

Nikas, 9:47:03 PM:

czo tam

 

Nikas, 9:47:04 PM:

juki

 

Nikas, 9:47:06 PM:

?

 

Bagno, 9:47:07 PM:

nic.

 

Nikas, 9:47:16 PM:

ale

 

Nikas, 9:47:18 PM:

ja nie jestem

 

Nikas, 9:47:19 PM:

halpem

 

Nikas, 9:47:20 PM:

:/

 

Nikas, 5/19/2010 9:51:22 PM:

ウold ja

 

Nikas, 9:51:26 PM:

chod・na halpa

 

Nikas, 9:51:29 PM:

FOR A WHILE

 

Bagno, 5/20/2010 11:40:51 AM:

a to niby po co?

 

Bagno, 11:40:57 AM:

zeby posluchac pierdol?

 

Bagno, 11:41:04 AM:

nie mam czasy na pierdoly.

 

Nikas, 6:21:02 PM:

PRZECIEッ SIEDZISZ CI・GLE W PIWNICY

 

Nikas, 7:00:31 PM:

Status change: signed on and is now Online.

 

Nikas, 8:59:43 PM:

MAMY CV TWOJEJ STAREJ

 

Nikas, 8:59:45 PM:

XDXDXD

 

Nikas, 8:59:46 PM:

TYTモ」

 

Bagno, 5/21/2010 10:05:04 AM:

no i?

 

Bagno, 10:05:13 AM:

jest publicznie dostepne, wiec co mnie to obchodzi?

 

Bagno, 10:06:19 AM:

przekaz globusowi-inteligentowi ze wasze metody trollowania na mnie nie dzialaja, bo sa do dupy. ;]

 

Nikas, 11:51:48 AM:

TYTモ」

 

Nikas, 11:51:50 AM:

TYTモ」

 

Nikas, 11:51:51 AM:

XD

 

Nikas, 12:59:31 PM:

Status change: signed on and is now Online.

 

Nikas, 1:16:42 PM:

Status change: signed off.

 

Bagno, 1:33:17 PM:

er, nie widze polskich znakow

 

Bagno, 1:33:20 PM:

napisz bez

 

Bagno, 1:33:56 PM:

ah tytul, opiekunka dziecka niepelnosprawnego. tak, masz problem?

 

Nikas, 2:50:03 PM:

tak

 

Nikas, 2:50:11 PM:

bo jest przez o

 

Nikas, 2:50:13 PM:

a nie u

 

Nikas, 3:21:21 PM:

Status change: signed on and is now Online.

 

Bagno, 3:21:53 PM:

no i co mnie to obchodzi?

 

Bagno, 3:26:02 PM:

http://up.ppy.sh/files/wut-6.png

 

Nikas, 3:26:27 PM:

ch** mnie to

 

Bagno, 3:26:44 PM:

tym bardziej ch** mnie wasze zaczepki w tym stylu

 

Bagno, 3:26:44 PM:

;]

 

Nikas, 3:26:53 PM:

aha

 

Nikas, 3:26:56 PM:

spier*****

 

Bagno, 3:27:08 PM:

tylko tyle umiesz powiedziec, no prosze.

 

Bagno, 3:27:11 PM:

no to czesc.

 

Bagno, 3:27:20 PM:

inteligencie z mensy "halp" ;]

 

Nikas, 3:27:31 PM:

no

 

Nikas, 3:27:43 PM:

po prostu nie chce mi sie gada・z takim lapsem jak ty

 

Nikas, 3:27:44 PM:

;[

 

Nikas, 3:27:48 PM:

siedzisz w tej piwnicy

 

Bagno, 3:27:53 PM:

hm.

 

Nikas, 3:27:53 PM:

walisz gruch・przy yaoi

 

Nikas, 3:28:01 PM:

i masz w chuj tウuste wlosy

 

Nikas, 3:28:04 PM:

extra

 

Nikas, 3:28:04 PM:

cze

 

Bagno, 3:28:22 PM:

wiesz, gowno mnie obchodzi co na ten temat ty/inni sadza.

 

Bagno, 3:28:32 PM:

nie zyje dla ciebie maslaku, tylko dla siebie. ;]

 

Nikas, 3:28:32 PM:

NOCZE KUR**

 

Nikas, 3:28:36 PM:

zyje

 

Nikas, 3:28:37 PM:

hahaha

 

Nikas, 3:28:38 PM:

w piwnicy

 

Nikas, 3:28:39 PM:

pozdro

 

Bagno, 3:28:44 PM:

hm.

 

Bagno, 3:28:47 PM:

jestes debilem.

 

Nikas, 3:28:52 PM:

aha

 

Masz bardzo specyficzne poczucie humoru.

 

NOT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość worek piasku

Jako główny reprezentant nieznanego nikomu halpu nadbiegam z informacją, iż za gówno które zrobił Nikas odpowiada on sam. Przy okazji prosimy nie mieszać nikczemnych sprawek halpu i rzeczy-około-halpowych z gmclanem, gdyż to nie ma sensu i źle wpływa na naszą reputacje :santa:

 

Zdrówka życzę.

 

ps. Nadchodzi sequel JetMizzy (kultowa gra autorstra Kryniora) oraz nowa wspaniała gra od Halp Studio, po szczegóły i kupony rabatowe zapraszam tutaj: http://halp.wiertarka.co.cc/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Witaj AntY. Znowu cię poniosło? Z czym ty w ogóle wyjeżdżasz?! No dobra, Wojzax nie pokazuje umiejętności, w przeciwieństwie do ciebie. Ty wystawiasz kolejną super gierkę, która przewyższa każdą grę każdego typu pod każdym względem. Nie mam racji? No, nie bądź taki skromny. Po kolei:

  1. Odpalamy grę z ponadprzeciętną grafiką i ponadprzeciętną nazwą "Ponny Tales", która, oczywiście, nic nie znaczy. "Bo tak jest fajnie i słit i w ogóle".
  2. Już na pierwszy rzut oka widzimy charakterystyczne dla naszego majstra elementy zachowujące wszelaką estetykę i spójność. Piękne krajobrazy, cudowna roślinność i bohater szczegółowy niczym w grze Assasin's Creed II - no bo od takiego mistrza to raczej trzeba wymagać trochę, no nie?
  3. Teraz najciekawsze. Gra jest o tyle wciągająca, że wyłączyłem ją po dosłownie kilku minutach. Dekompilujemy ją najnowszym dekompilatorem GM.
  4. Co zauważamy? Profesjonalizm! Jeden obiekt przypadający na jedną statyczną grafikę o wymiarach 10 x 10 pikseli. Wspaniale! Pełno roomów i bez sensownego kodu na poziomie początkujących, którzy dopiero co włączyli GMa.
  5. Co powiedział nam jeszcze dekompilator? Nic takiego. No może poza tym, że gra została stworzona za pomocą cracka. Ale to drobny szczegół!
  6. Dobra, wyłączamy grę. Wchodzimy na forum. Zauważamy oczywiście setki (o ile nie tysiące!!) postów dotyczących pomocy pana "AntY". Dopiero one potwierdzają jego doświadczenie w tym programie.
Rozumiem, że ma pan mega skilla, doświadczenie i inne cechy charakterystyczne dla profesjonalistów w każdej dziedzinie. Jednak ze względu na pana częste docinki nikogo nie obchodzące, w ostateczności co najwyżej denerwujące, mam do pana malutką prośbę: WEŹ SIĘ ODPIERDOL OD INNYCH JAK SAM NIC NIE POTRAFISZ. TAK, ODPIERDOL. Pozdrawiam.

~Pental

 

Hmm po pierwsze jakieś kompleksy, że nie możesz napisać se swojego konta??

 

O co chodzi z tą pomocą, bo jakoś nie zakapowałem?

 

Czy kiedyś mówiłem, że moje gry są najlepsze? Nie, ja po prostu coś robię w tym kierunku w przeciwieństwie do innych.

Polecam ten styl życia.

 

Tyle, reszty nie ma sensu komentować

 

 

@bagno

 

nom nikas jest przynajmniej dziwny na gg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba być jakimś uber pro, żeby móc zauważyć pewne braki. Czyli co, jakbym nie umiał zrobić niczego w GM to twoim tokiem rozumowania, gry kamcia powinienem oceniać na 5, bo przecież sam lepszej nie zrobię. Więc skończ pan pan halp, bo wysuwasz żałosne argumenty.

 

EDIT:

A ze mną Nikas jakoś na gg rozmawia na poziomie, więc jestem trochę zaskoczony tym wybrykiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Pomijając wojzax, że sam też niewiele umiejętności prezentujesz.

Dlatego nie spamuję w tematach Paka, niektórym debilom skończonym też to polecam.

 

A tamto to bez kitu Nikas? : D

Bo jakoś w to nie wierzę. : D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktos tu ragenal

 

 

Witaj AntY. Znowu cię poniosło? Z czym ty w ogóle wyjeżdżasz?! No dobra, Wojzax nie pokazuje umiejętności, w przeciwieństwie do ciebie. Ty wystawiasz kolejną super gierkę, która przewyższa każdą grę każdego typu pod każdym względem. Nie mam racji? No, nie bądź taki skromny. Po kolei:

Odpalamy grę z ponadprzeciętną grafiką i ponadprzeciętną nazwą "Ponny Tales", która, oczywiście, nic nie znaczy. "Bo tak jest fajnie i słit i w ogóle".

Już na pierwszy rzut oka widzimy charakterystyczne dla naszego majstra elementy zachowujące wszelaką estetykę i spójność. Piękne krajobrazy, cudowna roślinność i bohater szczegółowy niczym w grze Assasin's Creed II - no bo od takiego mistrza to raczej trzeba wymagać trochę, no nie?

Teraz najciekawsze. Gra jest o tyle wciągająca, że wyłączyłem ją po dosłownie kilku minutach. Dekompilujemy ją najnowszym dekompilatorem GM.

Co zauważamy? Profesjonalizm! Jeden obiekt przypadający na jedną statyczną grafikę o wymiarach 10 x 10 pikseli. Wspaniale! Pełno roomów i bez sensownego kodu na poziomie początkujących, którzy dopiero co włączyli GMa.

Co powiedział nam jeszcze dekompilator? Nic takiego. No może poza tym, że gra została stworzona za pomocą cracka. Ale to drobny szczegół!

Dobra, wyłączamy grę. Wchodzimy na forum. Zauważamy oczywiście setki (o ile nie tysiące!!) postów dotyczących pomocy pana "AntY". Dopiero one potwierdzają jego doświadczenie w tym programie.

Rozumiem, że ma pan mega skilla, doświadczenie i inne cechy charakterystyczne dla profesjonalistów w każdej dziedzinie. Jednak ze względu na pana częste docinki nikogo nie obchodzące, w ostateczności co najwyżej denerwujące, mam do pana malutką prośbę: WEŹ SIĘ ODPIERDOL OD INNYCH JAK SAM NIC NIE POTRAFISZ. TAK, ODPIERDOL. Pozdrawiam.

 

~Pental

 

trollface.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Genialne te wasze cycaty... cytaty, nie ma co.

 

To dla uspokojenia nerwów dam coś z dawnych czasów:

 

https://forum.gmclan.org/index.php?showtopic=1715

 

Moje gry!

(narazie wszystkie w wersji BETA)(nie umiescilem linków)

 

GTA(Great Track for Autos) :twisted:

 

coś w stylu gta chodzimy ludkiem i zabieramy samochody

gra dla mnie najfajniejsza

 

MadMan :sp_ike:

 

Pacman tyle że z ulempszeniami np.Broń jądrowa!!!!

 

https://forum.gmclan.org/index.php?showtopic=1780

 

szukam darmowej DELPHI ale nie moge jej znaleźć POMOCY!!! :(

 

załączam plik edytujcie tą grę w GM please! :(

 

kiedy już skończycie edytować dodajcie to w poscie do załącznika please!!! :crying:

 

https://forum.gmclan.org/index.php?showtopic=3157

 

Znamy oj znamy ale jeszcze lepiej znamy zasady ortografii a to co ty zrobiłeś to skandal. nie wiesz że na końcu stawia się KROPKE !!! ??? .

o tak, i dlatego po wykrzyknikach dales kropke..

Och, och! Czyżbyś nie zrozumiał Wspaniałej Ironii Bigsharka? :]

czekaj, przewertuje Wspaniałą Encyklopedię Bigsharka, bo nie wiem co to ironia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już ok ;] Nagrałem przez hypercam ale teraz jeśli można to jakiś konwerter z AVI na coś lżejszego ;] Bo 5minut warzy 30mb... ;]

 

E:I jak tu ustawić głośność? Bo jest cichutko ;/

 

jak nawarzył piwa to trzeba go wypić ;o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
W życiu liczy się tylko miłość, a nie je**ne domy i samochody, więc spoczko. ; D

ta jasne ruchaj sie z żoną na dworcu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...