Skocz do zawartości

DIABLO 3 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


dziadekkleofas

Rekomendowane odpowiedzi

Zapowiedziano Diablo 3!!!

 

Is this awesome?

 

diablo.phx.pl:

Stało się! Blizzard oficjalnie ogłosił dziś DIABLO 3! Nadszedł wielki dzień dla nas wszystkich - fanów gier z serii Diablo. Dla wielu miłośników "diabełka" był to też dzień długooczekiwany, od premiery Diablo 2 minęło aż 8 lat. Ja osobiście zacząłem swoją przygodę z drugą częścią Diablo od momentu, w którym ujrzała ona światło dzienne, serwis Imperium Diablo prowadzę natomiast już prawie 6 lat. W tym czasie wyszukiwałem nowinek na temat kontynuacji swojej ulubionej gry i oczywiście przekazywałem je Wam. Zawsze wierzyłem, że Blizzard w końcu zapowie Diablo 3 i starałem się wpajać tą wiarę innym graczom, opierając się na faktach. Tym większą czuję dziś radość i satysfakcję, że Blizzard spełnił wreszcie oczekiwania moje i wszystkich innych fanów Diablo :)

 

Ze strony redakcji chciałem Was zapewnić, że oczywiście damy z siebie wszystko, by przekazywać Wam na bieżąco wszelkie możliwe informacje na temat Diablo 3, pliki, screeny, artworki, wszystko co będzie związane z tym (miejmy nadzieję) megahitem.

 

A tym czasem cieszmy się i świętujmy, niecodziennie zdarza się oficjalna zapowiedź nowej części Diablo! ;)

 

"Emocje na sali widać zapewne z przestrzeni kosmicznej. Lead Designer Diablo III Jay Wilson zapowiedział prezentację dema gry! .. i już ono jest pokazywane na wielkim ekranie! Pierwsze spostrzeżenia – trójwymiarowa grafika w rzucie izometrycznym, bardzo podobny interfejs jak w poprzednich częściach cyklu.... Barbarzyńca walczy właśnie w jakimś lochu z armią małych stworów.... pasek z napojami zmienił się w pasek ze skillami, które można szybko wybierać za pomocą myszy...."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.blizzard.com

 

Nowy teaser - cieszcie nim oczęta.

 

"Już po paru minutach widać, że zapowiada się niezwykle widowiskowo. Już teraz widać kawał świetnej roboty! Powróciła część umiejętności barbarzyńcy z Diablo II, zmiana w systemie leczenia, postać nie używa teraz napoju, to przeciwnicy upuszczają teraz „apteczki, jeden z questów zlecany jest Deckarda Caina – postać doskonale znaną z obu części gry."

 

"Fani serii poczują się jak w domu! Nawet dźwięk wypadającego ze skrzyń złota jest taki sam.... Tymczasem Barbarzyńca super efektownie walczy ze szkieletami i w końcu z jednym z bossów przypominającym Abomination z Warcrafta III. Wielka kupa mięsa trzymająca dwa wielkie miecze. Zaprezentowano nową klasę postaci - Witch Doctor. " <---- Adria?????

 

"Wydaje się, że w każdej klasie można będzie grać zarówno kobietą jak i mężczyzną. (teraz Witch Doctorem jest kobieta...). Do rozgrywki dołącza dwóch innych graczy...też Witch Doctorów.. I kolejny boss ... tym razem bardzo przypominający Beliala z Diablo II. Belial chwycił jednego z bohaterów i odgryzł mu głowę..." - nie przypominam sobie Beliala w diablo 2. I ciężko mi wyobrazić kobietę-barbarzyńcę, ale może być. :P

 

"11:34 CESTYou've seen walls of ice and fire... but how about a WALL OF ZOMBIE. Oh God the Witch Doctor rules."

 

http://www.gry-online.pl/s013.asp?ID=41705 - relacja na żywo

http://www.gamespot.com/news/6193003.html?...estnews;title;0 - tu jest sporo ślicznych screenów - nie wygląda to na specjalnie wymagającą grę pod względem grafiki, uwzględniając to że zapewne jest włączona na max detalach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heroes of the might and magic 6 plx?

 

HoMM to zabytek z czasu kiedy multiplayer był głównie hot-seatem i próbowano stworzyć możliwość zagrania w strategię fantasy dla wielu graczy. Dziś mamy internet i nudnych turówek nie trzeba, zwłaszcza takich ostatnio odświeżanych trupów. Choć HoMM jako rts byłby conajmniej wspaniały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HoMM to zabytek z czasu kiedy multiplayer był głównie hot-seatem i próbowano stworzyć możliwość zagrania w strategię fantasy dla wielu graczy. Dziś mamy internet i nudnych turówek nie trzeba, zwłaszcza takich ostatnio odświeżanych trupów. Choć HoMM jako rts byłby conajmniej wspaniały.

 

Co do turowek , ja tam wole pograc w kilka osob przy jednym kompie niz przez neta . Nie wiem czemu , tak jakos mam . ;pp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://pl.youtube.com/watch?v=7SMnWr9MqwQ

 

Pierwszy materiał na YouTube. Boss umiera, rozpada się na coś co przypomina wulkan, z którego wystrzeliwują ogniste kule. Z tych kul spawnują się całe hordy szkieletów... ta gra jest tworzona z epickim rozmachem.

 

http://www.blizzard.com/diablo3/ <-- oficjalna strona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć nie jestem fanem Diablo (nie przypadł mi do gustu), to spróbuję dać się porwać tej diablostycznej fali rozrywki (<< głupoty gadam :P). BTW. Wiem, że zespół Blizzarda podzielił się na 3 grupy: jedna robi WoW:WotLK, druga Starcraft 2, a trzecia Diablo 3. W ten sposób pieką trzy pieczenie na jednym ogniu (<< głupota again :D).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mów hop, bo jeszcze całe to Diablo może okazać się epic failem.

 

Oj tam, narzekać przyszedłeś. W końcu Diablo wraca do swoich korzeni, gdzie bardziej umiejętności gracza w D1 liczyły się od noszonego ekwipunku (choć nie można nie mieć wrażenia że trochę teraz wygląda jak Mortal Kombat). Plus świetne skille i efektowna fizyka gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezmyślna rąbanka polegająca na ciągłym klikaniu. Poza tym znudziła mi się po godzinie grania. (Mówię o "2") Jedynka była lepsza ale to wciąż to samooo.

 

gdyby troche zmienić ten tekst to by byla definicja twojej starej o.

 

a tak ogólnie to mało osób nie lubi diablo yoda chciał być orginalny jak zawsze... ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...