Skocz do zawartości

Zablokowane Snake On Computer


Woozie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Dzięki Marmotowi zrobiłem juz moją czecią grę a ta gra wygląda tak moze znacie grę Węza z Tel Komórkowego jezeli znacie Snake to musicie w to zagrac

 

POPRAWIONE BŁĘDY TAKIE JAK:

Lepsza GRaffika, Wąz czyli Snake Ciągnie Swój Ogon za sobą i Rosnie jak zjada Hamburgera zapraszam do sciongania......

 

PYTANIE......

Dla czego ja robie moje gry w Instalacji wszyscy zadajecie sobie te pytanie nie będe dawal gier w Rar czy WInZip ja wole miec instalacje zeby ta gra byla zainstalowana na komputerze i wy oceniacie to ze jak mam instalacje mniej pkt. dlaczego>........

 

 

LINK DO POBRANIA GRY:

 

http://www.members.lycos.co.uk/newersoft/SnakeOnComputer.exe

 

LUB Z STRONY MOJEJ:

http://www.RockwerGames.prv.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grafika do bani mogłeś zrobić żeby wąż był złączony a to wygląda tak jak by go pokroili. mogłeś też zrobić żeby trzeba było zebrać konkretną ilość owoców i przechodziło sie do następnej planszy przecież ciągle takie zbieranie owoców to nie aż taka frajda i jeszcze brak muzyki ale leprze to od the balla

moja ocena 4+/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blędy juz naprawiłem teraz wąz ciągnie swuj ogon i zbiera Hamburegra zamiast owoca lepsza grafika i u gury jest link do pobrania .

 

 

Pytanie do London

 

ty muwisz ze gupia grafa dobra poprawilem to muwisz zeby do następniej planszy przechodzil zawsze jak Pierwsza gra wychodzi to brakuje elementów a w 2,3,4 wersji gry juz są wszystkie plansze itp.nie rozumiecie tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woozie, wiesz. Dla wielu osób grę można nazwać pełną jeśli sobą coś prezętuje oraz ma usunięte 80% bugów inaczej to można nazwać betą/alfą gry :)

 

EDIT

Odpowiedź na pytanie : Dlaczego dajecie mniej ptk jeśli gra ma instalator?

Bo zawala rejestr x]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra ja wtrące swoje trzy grosze. Woozie - wiem, że jesteś początkujący i nie chce Cię w żaden sposób zniechęcać do Game Makera, ale zacznij dodawać własne pomysły do gier, a nie ściągać gierki prosto z przykładów zmieniając grafike i ew wygląd poziomów w tes sposób niczego się nie nauczysz, a i na kolejne gry ludzie będą patrzeć coraz gorzej, chociarz w prawdzie mogą być lepsze...

Dla mnie ten snake to leciutko zmodyfikowany przykład marmota i szczerze mówiąc oprócz grafiki nie widze innych zmian ...

Popracuj jeszcze nad tym bo narazie to nawet nie chce mi się wystawiać oceny bo za co ? Za użycie grafiki którą wziąłeś z darmowych bibliotek GM'a o ile mnie wzrok nie myli ? Tyle mam do powiedzenia

 

PS. Co do instalatorów - wiesz rozumiem instalatory w grach które tego naprawde wymagają, czyli gry które mają powyżej 100 MB i muszą dodać odpowiednie wpisy do rejestru, ale jak widze gierke co ma 2-3 MB i po włączeniu uruchamia się instalator to zazwyczaj poprostu wyłączam instalator i kasuje tą gierke ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie ściągne bo jest instalator, nie mam ochoty zaśmiecać sobie rejestru.

A teraz skomentuje zachowanie Wooziego, tak to co zrobił bigshark nie jest miłe i z pewnością dostanie za to ostrzeżenie. Ale ty za to pokazałeś że kompletnie jesteś niewychowany (czyt. sieczka z mózgu). Myśle że moderatorzy skasują te dwa posty :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wal Się Bigshark cieciu jestes największym kozakiem tutaj i bucior

Jeśli chodzi o buciora no to kozak jest jakimś gatunkiem buciorów więc mółbym to uznać, ale takie bezpodstawny oskarżanie mnie? No to przesada.

 

A co do gry to nic nowego, to sam0 co we wszystkich Snake'ach niczym się nie wyróżnia prócz błędami. Ocana wynosi: 800/10000

Czyli nie ma sie czym martwić bo masz 800 punktów

emt3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woozie jak zwykle przepisał gre - nic nadzwyczajnego. Nastepne takie teamty bedą kasowane a ten zamykam i TEMPBAN na 7 dni dla Wooziego w ramach MOJEGO ostrzeżenia!

 

Edit

------------

Po napisaniu tego posta przeczytałem temat (usuniety przeze mnie), w którym Woozie kogoś zjechał i zauważyłem, że Ranma już go zbanował.

 

@Bucior: Miałem zedytować zaraz po przecyztaniu posta Ranmy, ale zapomniałem =] Dzieki za przypomnienie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...