Skocz do zawartości

Moto.


x-drb

Rekomendowane odpowiedzi

Siema wszystkim;]

Mam do was pytanko. Otóż, czy jeździcie na motocyklach, motorach, skuterkach i innych pierdziawkach na dwóch kółkach ? Pochwalcie się swoimi maszynami.:D

Ja osobiście mam w planach kupno jakiegoś moto 125. Szkoda tylko że moi rodzice nie mają xd.

Niestety nie mogę ich wogóle przekonać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam tne szose na quadzie :D

 

Wydaje mi się, że jazda na motocyklu dla wielu ludzi jest jak uzależnienie. Jeśli już zaczną to trudno przestać. Oczywiście to nie wciąga absolutnie wszystkich, ale wydaje mi się, że większość.

bo jak pędzisz 200 km/h po prostej drodze z wiatrem we wlosach to to co widzisz przed sobą to już przeszłość ;) wciągające uczucie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą, nie ma co wybierać. Quadem to nie miałbym gdzie jeździć, bo w mieście mieszkam :P , motorower to nie moje klimaty, skutery mi sie kompletnie nie podobają. Jedyne co mi się podoba to choppery, ale takich z silnikiem 50cc żeby mieć na kartę motorowerową, to nie znajdę, chyba, że chińczyka, ale jeszcze mi życie miłe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh ja ledwo 4h już jeżdżę na nauce jazdy i gość od razu do Częstochowy chce mnie zabrać. Marmot szykuj się nadchodzę!! hehe spotkamy się na dworcu jeżeli chcesz to podjadę :D bo w czwartek na 4h mam jeździć ;s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam tne szose na quadzie :D

bo jak pędzisz 200 km/h po prostej drodze z wiatrem we wlosach to to co widzisz przed sobą to już przeszłość ;) wciągające uczucie

[: no . Jeszcze jak sie ekipa dobra uzbiera...

Wtedy nawet jak sie misiaki doczepią, nie mają szans;).

I można na zloty jeździć ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...