Skocz do zawartości

Jesteś Chłopakem czy dziewczyną


baca

Jesteś Chłopakem czy dziewczyną  

58 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jesteś Chłopakem czy dziewczyną

    • Chłopak
      46
    • Dziewczyna
      12


Rekomendowane odpowiedzi

Kurde nie rozumiem tego przecież dziewczyny przeważnie ładnie rysują grafikę i szybko się uczą

A z tym się nie zgodzę, Faceci są zazwyczaj lepszymi grafikami, a z tą nauką to tylko dlatego że nam się nic nie chce :P

My tu tylko pierzemy, sprzątamy, gotujemy... smile.gif.

 

TY tu tylko pierzesz, sprzątasz, gotujesz... :P

MI się nic nie chce więc nic nie robię :D :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

x-drb:

A tak serio czy sobie jaja robisz? :P

 

Bo teraz wychodzi że pół GMClanu to dziewczyny i geje :P Tylko ja taki samotny chłop :D

 

No jaja : P

Tak na prawde to jestem całkowicie facet, hetero .

Wiem , że teraz tolerancja i te klimaty. Zgadzam się. Każdy żyje jak chce, inny kolor skóry, styl ubierania, nawet lesbijki jak chcą to mogą sie tam gwałcić czy co innego. Jedyna rzecz której nie toleruję i chyba już nie będę to homoseksualiści inaczej geje. Na samą myśl zbiera mi sie na wymioty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet lesbijki jak chcą to mogą sie tam gwałcić czy co innego. Jedyna rzecz której nie toleruję i chyba już nie będę to homoseksualiści inaczej geje. Na samą myśl zbiera mi sie na wymioty...

wtf? wiesz wogóle kim są homoseksualiści?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Zawsze mnie to dziwiło, tolerancja dla lesbijek i nietolerancja dla gejów, a to przecież praktycznie to samo. Jedyna różnica jest taka, że faceci lubią oglądać lesbijki :], ale czy to może być podstawą do określania tego co tolerujemy a co nie? Też nie lubię widoku całujących się facetów, ale to ich życie i u siebie niech robią co chcą. Ja jestem tylko przeciw małżeństwom takich związków oraz adopcji.

 

Wracajmy lepiej do wątku głównego i zakończmy dyskusję o gejach, bo to niesmaczne. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracajmy lepiej do wątku głównego i zakończmy dyskusję o gejach, bo to niesmaczne. ;)

dobrze że nieprowadziłeś dyskusji na ten temat z moją byłą panią, heh jak ktoś przypadkiem wszedł na temat gejów, ew. użył słowa pedał, to rozpoczynała sie jadka której nie szło skończyć przez najblizsze 2h. dlatego zawsze sie wkurzalem kiedy nieswiadomi znajomi rzucali jakies haslo, bo co jak co - pedały do gazu (lesby też, chociaż kiedyś je lubilem ;] ) a jakos nigdy nie mialem cierpliwościsłuchać jej milionów wg mnie nic nie wartych argumentów że to nie prawda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, a ja jeszcze nie wiem bo....Rodzice mi tego nieuświadomili ;)

Trochę śmieszny temat.

heh nie wiedziałem że do tego potrzebni są rodzice, to w tych czasach już włożenie ręki w gacie nie wystarcza? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...