Skocz do zawartości

GMCLANowe ustawki w grach komputerowych


kryniak

Rekomendowane odpowiedzi

Serwer już mam załatwiony. Zero bonusów, jedyne co znajdziecie na mapie to apteczki i granaty (zwykłe, odłamkowe ssają). Będziemy grać na ctf_laos, może na b2b, a potem coś w TDM się odwali ;p .

 

A Soldatowe publici ssają. Za dużo osób myślących że są nie wiadomo jakimi pro i wyzywają od noobów i lamerów za byle co. Może gdyby nie to, to bym częściej w Soldata grał, ale atmosfera na publicach jest taka beznadziejna, że wolę sięgnąć po inne gry, gdzie na serwerach grają spoko ludzie, np. TF2 (nie mówię o polskich serwerach, bo grający na nich to z reguły zaniżają swoimi wypowiedziami poziom gry).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ech, trudno. Czyli Harv i Pax odpadają. No to byle by reszta zagrała. IP rozesłałem do wszystkich, którzy grają. Żeby nikt nie zawiódł z pozostałych, to chociaż 3v3 będzie.

 

EDIT: Dobra wiadomość. Będzie grać jeszcze Webzir. A tak poza Soldatowo, to chciałbym ogłosić, że Electronic Arts rozdaje zupełnie za darmo Red Alert 1. Zachęcam do ściągnięcia, bo ten RTS wymiata :P . Linki do obu wydań (Soviet i Allied, nie mam bladego pojęcia czym one się różnią, więc ssam oba) znajdziecie tutaj: http://www.ea.com/redalert/news-detail.jsp?id=62 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem później nowy IP, koło 20:50. Grali w sumie tylko Rikitiki, DanielBGRJ, Marrac i Webzir. Firemark poszedł po pewnym czasie, a ja koło 21:30 też musiałem iść, a jak wróciłem po 20 minutach to nikogo na serwie nie było. Cóż, szkoda, nie wiem czy jest sens organizować znowu coś GMCLANowego ;p .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup. Ja mam kolekcję wszystkich części AoE za 24zł kupione w Auchanie, w necie jeszcze taniej to kosztuje chociażby na gram.pl

O, to sobie kupię (kieszonkowe mam teraz 50zł ;] ) i pogramy w jakimś sensownym składzie. Pod warunkiem, że nie będziecie grać Brytanią, Koreą (szczególnie Koreą), Gotami, Teutonami, Frankami... i to chyba wszyscy XD Dobra, to żart. Nie ma sensu grać, jeśli ktoś gra mass Longbowmanami z 12 zasięgiem i 11 atakiem, a przeciwnik nie ma Huskarłów, Bombard lub Onagerów (Korea ma bonus do zasięgu +1 i od specjalnej technologii +2 i od Inżynierii +1 (w sumie 12)) :)

 

Ja mogę grać od 16 do 20 max.

 

BTW. Marmot, na trzech graczy jest potrzebny jeden CD. Ty masz jeden, a ja drugi. Czyli można grać w sześciu. Od razu mówię, że nie możemy grać z pop 100+, bo laguje niemiłosiernie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRy w ktore ja moge pograc:

HAlflife - deathmacth

Soldat

Emergency 4

Settlers the heritage of the kings ( albo wszystkie od 3)

AoE 1 i 2

i Scandux http://www.yoyogames.com/games/show/49566 fajna gra zrobiona w gmie

Chetnie bym zorganizowal to 1 i 2, wiec narazie czekam na innych chetnych...

P.S. Cos tak na temat organizowania spotkan

kiedy bedzie jakies spotkanie w realu? Mnie Krakow i ZIelona Gora najbardziej odpowiada w wakacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka minut przed 21.50 Rikitiki i Marrac sami wyszli bo uznali ,że gra ze mną i Webzirem nie ma sensu.

Nie chodziło mi o grę z wami, tylko ogólnie o grę 2v2, nie lubię tak małych meczów.

 

A co do grania to ja jestem za WC3:TFT ale tylko przez hamachi / eurobattle.net 2v2 najlepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilibyście sobie Garry's Moda wszyscy, trochę ponad 35zł to kosztuje na Allegro (no, trzeba jeszcze mieć source sdk, ale można go mieć już za 5 dolarów z płatną wersją HL2:DM), a zabawa przednia, no a jak by się zgrało i grupką zagrało na Sandboxie, to można by odwalić jakiś wporzo filmik, coś jak Idiots Of Garry's Mod :P . Zawsze chciałem wyreżyserować jakiś filmik Garry's Modowy, ale zaledwie znam jedną osobę grającą w najnowszą, płatną wersję ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...