Skocz do zawartości

GMCLANowe ustawki w grach komputerowych


kryniak

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kk, serwer zarezerwowałem już (tzn. powiedziałem kolegom, żeby nie włazili xd), Amx jest już w porządku, Server jest pod ochroną VAC, co nie oznacza, że nie mogą na niego wchodzić ludzie z non-steamem.(Tego nie jestem pewien, nie mam jak sprawdzić) To raczej tyle.

 

Na granie w AoE się nie piszę, koncze ssać jedną rzecz, potem na ogień idzie WOW, TBC, PATCHE. Więc trochę potrwa xd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że mam od około pół roku neta z iplusa(szybkość ściągania 3kb/s(po osiągnięciu limitu transferu 1GB - pare dni) , wysyłania jeszcze gorzej - no comments) w ogółe tu nie wchodziłem, po co , żeby sobie apetyt robić na to na co i tak nie będę mógł sobie pozwolić. No ale być może wkrótce zostane "dzieckiem neo" ;D i piszę się na cs 1.6 i aoe 2 z dodatkami bo mam na płytce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę sensu organizowania jakichkolwiek grań GMCLANowych, jak to ma tak wyglądać. W porywach było 9 osób, z czego 3 spoza tych co się zapisywali. Do końca dotrwało 5 osób, z czego 4 zapisane na liście. Reszta poszła bez słowa, z wyjątkiem Fallorda i Firemarka. Fajnie się z wami umawia na granie, świetnie dotrzymujecie słowa :thumbsup: .

A poza tym, było tak jak się spodziewałem, kilku dominujących (Rikitiki, Hanjuso, Kryniak) i reszta walcząca, żeby nie mieć ostatniego miejsca, chociaż Firemark pozytywnie mnie zaskoczył jeśli chodzi o grę :P . Piczer teamkiller, chociaż mimo to całkiem nieźle mu szło też, Webzir i Marrac też nie grali źle. Ale jednak widać było po tym meczu, kto dużo gra w CS, a kto mało ;p . Mecz w HL2:DM był bardziej wyrównany pod tym względem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bah, a o mnie znowu ani słowa?

Kurde jego mol, mam coś z netem, że mi nie dość, że powoli chodzi, to jeszcze w cs'ie error spowodowany ch... działaniem neta wyskakiwał. Było to coś w styl cl_flush bla bla bla. Pojawiał się raz na minutę lag 4-5 sekundowy. Sami widzieliście, że na początku dobrze mi szło (Szczególnie krynio widział, jak dostał ode mnie heda przez długą na duście 2.) Zrezygnowałem podając rcon Kryniakowi, przychodzę za pół godziny, i co się okazuje ? ... NIKOGO NIE MA ;x.

 

Mnie usprawiedliwia fakt, czemu nie dałem rady grać oraz czemu lamiłem, na dniach powinienem zrobić format partycji z systemem, przeskanować kompa i poszperać w ustawieniach sieci. Jak wszystko będzie w porządku, to piszę się na kolejne granie. W końcu do trzech razy sztuka, ale jak kogokolwiek kto powie że będzie, nie będzie - to po prostu zabije.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej Age Of Empires I? Jak dla mnie, w fajniejszych czasach jest osadzony od II, no i mam go wgranego na dysku :P .

 

@Pablo-GM:

Hm? Jaki v1.1? Skąd ty takiego starocia wytrzasnąłeś, w czasie gdy od dobrych kilku lat najnowsza wersja to 1.6. Poza tym, CS v1.6 nonsteamowy zajmuje 279MB, nie mów, że jesteś taki święty i nie spiraciłbyś ;p .

Taa od kumpla wezme i nawet Tobie Marmot walne head shot'a xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fallord, wybierz:

zginąć i nie zdążyć rozbroić (nie miałem zestawu) czy uciec i mieć super broń?

 

Gdy podszedłem tam to pikanie było trochę szybkie, z pewnością bym nawet jej nie dotknął. Ale chciałbym zobaczyć twoją minę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...