Skocz do zawartości

Zlecenie


kuba351

Rekomendowane odpowiedzi

pO PIERWSZE TO NIE TOPÓR ALE ,,KURUSZ".

Po drugie masz troche racji ale nie do końca ostrze znalazłem w necie a rączka jest moja.

 

1. to niestety topor, moze i ma malo ergonomiczny ksztalt ale to topor. A kurusz to drobne monety cos jak grosze...

2. niestety ktos kto rysuje takie topory nie narysuje nawet takiej raczki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. to niestety topor, moze i ma malo ergonomiczny ksztalt ale to topor. A kurusz to drobne monety cos jak grosze...

2. niestety ktos kto rysuje takie topory nie narysuje nawet takiej raczki...

1 to kurusz. W gothic 3 był kurusz.

2.Jestem początkujący i korzystam tylko w painta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że to twoje prace :]

Dodatkowo na obwodach broni specjalnie dodałeś efekt nieumiejętnego wycięcia z tła :P

1. Ten topór (czy niech ci będzie - kurusz ) na 95% jest albo renderowany w 3D albo na ostrzu ma jakąś teksturę z Paint Shop'a czy innego programu. Rozpoznaje to po specyficznych światłocieniach.

2. Co do miecza z rękojeścią to nie jestem pewien czy do niej ( rękojeści) umiałbyś chociaż dobrać paletę kolorów.

EDIT

W tym pierwszym to może i trzonek jest twój, a miecz to o ile sie nie mylę z Gladiatusa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że to twoje prace :]

Dodatkowo na obwodach broni specjalnie dodałeś efekt nieumiejętnego wycięcia z tła :P

1. Ten topór (czy niech ci będzie - kurusz ) na 95% jest albo renderowany w 3D albo na ostrzu ma jakąś teksturę z Paint Shop'a czy innego programu. Rozpoznaje to po specyficznych światłocieniach.

2. Co do miecza z rękojeścią to nie jestem pewien czy do niej ( rękojeści) umiałbyś chociaż dobrać paletę kolorów.

EDIT

W tym pierwszym to może i trzonek jest twój, a miecz to o ile sie nie mylę z Gladiatusa.

 

Dobra przyznaje się miecz z gladiatusa ale topur nie. Ostrze toporu jest robione z urywków. TZ. z urywka zdjęcia wycinane i składane. Czy ktoś mi mógłby doradzic jakiś dobry program do grafy. Prosze !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...