Skocz do zawartości

Propozycja subforum


PsichiX

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Wiem że z tym pytaniem powinienem do redakcji najpierw, ale w końcu to dotyczy wszystkich userów. Mam pewną propozycje: mianowicie co myślicie o tym, by stworzyć w valhalli subforum 'team' i zezwolic userom, by tam zamieszczali swoje propozycje tworzenia jak i prezentacji teamow. Oraz by zrobić jeden większy temat, zawsze na wierzchu, z listą aktualnie liczących się teamów (nie takie świerzynki, ale teamy, które coś już zrobiły, lub mają jakąś grubszą rybkę na patelni (czyli jakiś większy projekt w robocie ;p)). I być może ustawionych w kolejności wedle pozycji na scenie (ale to juz tylko bonus by był). Kazdy team jeśli zechce dać ogłoszenie musiałby się jakoś zaprezentować, np. strona, lub jakiś filmik czy projekt, coś co by pokazało co sobą reprezentuje dana grupa ludzi. Gdy zaś dany team (jego topic) zdobędzie dużą publikę, to dodamy odnośnik do tematu z listą większych teamów + jakieś informacje dodatkowe. Wiem, że być może powie ktoś, że to głupi pomysł, ale ludzie mają duże zapotrzebowanie i dziwną manię na zakładanie teamów, a przy okazji spakujemy to do jednego wora i nie będzie tyle tego walało się po całym forum. Jeśli Wy (admini oraz inni modzi) nie będziecie mieli ochoty kontrolować tego subforum, to ja mogę podjąć się sprawowania pieczy i kontroli nad nim.

Poniżej zaprezentuję przykładowy szablon dawania tematów z teamami:

 

<prezentacja już istniejącego teamu>

[center][Logo (obrazek png/gif/jpg)][/center]

[b]Nazwa:[/b] Nazwa teamu

[b]Powstał:[/b] Data powstania
[b]Prezentacja:[/b] strona teamu, lub filmik (czy intro), czy inny sposób zaprezentowania wizualnego.
[b]Członkowie:[/b][indent]
[i]Pierwszy[/i] <pozycja; strona www; kontakt (typ i numer komunikatora lub adres email)>
[i]Drugi[/i] <pozycja; strona www; kontakt (nazwa i numer komunikatora, telefon lub adres email)>
[itd...]
[/indent]
[b]Informacje:[/b] informacje na temat temu, coś co zainteresuje innych i przyciągnie potencjalnych nowych członków.
Projekty:[indent]
[i]Nazwa projektu[/i] <status (np. ukończony / prace trwają; mogą być dodatkowo procenty); premiera (faktyczna, bądź przewidywana); typ; krótkie info (tak by całość zmieściła się w jednej linijce); strona www>
[/indent]
Cele: Cele, jakie postawił sobie team (np. Tworzenie gier cieszących oko i rozwijających logiczne myślenie; dorównanie wielkim producentom; itp.).

 

<propozycja stworzenia teamu>

[b]Nazwa:[/b] Proponowana nazwa teamu

[b]Cele:[/b] cele teamu, jakie typy gier grupa obierze za szztandarowe, co bardziej lub mniej konkretnie grupa będzie robić.
[b]Poszukiwani:[[/b]indent]
[i]Stanowisko (czym się zajmuje, np. Grafik)[/i] <liczba osób; wymagania>
[/indent]
[b]Informacje:[/b] Informacje od osoby/osób zakładających team dla potencjalnych członków.
[b]Kontakt:[/b] Kontakt do osoby (nazwa i numer komunikatora, telefon lub adres email).

 

Interesują mnie wasze opinie na ten temat. Czekam na odpowiedzi :)

Pozdrawiam

ΨΧΞ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu to valhalla, więc nie będą sie liczyły posty ;)

Widze że kilka osób jest za. Może niech się wypowiedzą też admini (bo od nich zależy czy subforum powstanie) i inni modzi? :) Byłbym wdzięczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle, to Valhalla powinna być rozbita na takie subfora jak: Sprzęt (problemy ze sprzętem, jaka karta graficzna jest najlepsza itp.), Teamy i Valhalla (ta właściwa). Mogłoby być też subforum "SPAM" gdzie każdy post odejmuje od licznika postów -1.

 

PS. PsichiX, w twojej sygnie, ten napis w jakimśtam języku jest chyba źle napisany. xenon core - n jest dwa razy inaczej napisane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

David, tak czy siak ludzie beda dawac na forum ze potrzebuja ludzi do teamu, a tak przynajmniej bedzie to utrzymane na poziomie. Jest kilka teamow ktore maja cos dobrego do pokazania, ale nie ujawniaja sie lub inne osoby chca dolaczyc gdzies a nie wiedza gdzie. z tym subforum mogloby byc to ulozone :)

 

PS. Matt: zauwazylem, ale jakos nie mam czasu zmienic ;P nawal roboty i nauki i zero czasu dla siebie czy nawet na poprawienie tak glupiego bledu xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Jestem przeciw, ponieważ uważam, że społeczność gmclanowa nie zasłużyła na taki dział. Jak już zdarzają się takie tematy (rzadko), to nic z nich nie wychodzi. Który team może pochwalić się jakimiś ciekawymi produkcjami? Z tego co kojarzę, to żaden. A bardziej wartościowi i obeznani w temacie użytkownicy zazwyczaj nie korzystają z tej formy szukania partnerów do współpracy, lecz kontaktują się osobiście, poprzez pm, gg itd. Prawda jest taka, że tego typu tematy zakładają głównie beginnerzy.

 

Co zaś tyczy się rozdziału Valhalli, to (póki co) także nie. I tak jest już ona uprzywilejowana mając własne wyświetlanie tematów na głównej stronie wortalu. Przypominam, że to strona głównie o GM, a nie dupie Maryni.

 

Oczywiście to nie jest ostateczna decyzja, bo nigdy nie wiadomo co będzie jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem za, ale prawdą jest to co napisał Ranmus, że teamów jako takich nie ma, a jak są, to niczego ciekawego sobą nie prezentują. Ale może dzięki temu subforum, coś by się zmieniło? :) Można by spróbować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ranma, w pewnym sensie masz racje, bo tematy takie zakladaja glownie poczatkujacy, ale jak juz mowilem, ja moglbym sie zajac calkowita kontrola i filtracja tematow, np. te bez dyskusji (w miare sensownej) by sie po czasie kasowalo. Poza tym niektorzy chcieli by wiedziec jakie sa teamy na polskiej scenie. Poza tym: "A bardziej wartościowi i obeznani w temacie użytkownicy zazwyczaj nie korzystają z tej formy szukania partnerów do współpracy, lecz kontaktują się osobiście, poprzez pm, gg itd." No i tu jest problem gdy ktos nie wie gdzie konkretnych osob szukac (poza gmclanem). Jak na razie wiekszosc jest za, a ja chcialbym poznac jeszcze zdanie innych u wladzy. I osobiscie mysle ze to dobry pomysl, nawet bardzo. Mam nadzieje ze jak powiedziales: "Oczywiście to nie jest ostateczna decyzja, bo nigdy nie wiadomo co będzie jutro." tak bedzie na prawde i uda sie mi i spolecznosci gmclanu namowic Ciebie do stworzenia tego subforum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ranma: sorka ale sie z toba w 100% nie zgodze. co najwyzej w 99 :P

co z tego, ze jakis team nie ma zadnej produkcji do pokazania?? dla przykladu: Scorpion Squad - juz zaczynamy z PsichiXem "cos" kleic (chodzi o pewna gre, nawet jest do niej temat w dziale "grafika" :P) i mam zamiar do tego projektu przyciagnac reszte teamu. bo chyba lepiej jak team robi cos dlugo, ale cos porzadnego niz gdyby robil miesiac i by wyszlo jakies za przeproszeniem g**no??

mozliwe, ze blednie zinterpretowalem twoja wypowiedz, jesli tak, to przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co z tego, ze jakis team nie ma zadnej produkcji do pokazania??
To, że taki team jest wart tyle co nic :boxed:

 

Jak ktoś chce zaprezentować swój >team< niech założy stronę takiej grupy i umieści link w stosownym miejscu (sygnatura, temat z linkami czy inne gówno). Kto będzie chciał ten wejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam teamu szukam teamu helo helo.. ogóreczka?

sraczka sraczką ale dobry team nie jest zły, tylko weź se taki znajdź...

(bez jaj kiedys sam zaproponowalem cos na ksztalt teamu, ale nikt mnie nie lubi i zostalem sam jak penis ;( )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...