Skocz do zawartości

Co z tego wyjdzie?


PsichiX

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Robilem ostatnio taka minigierke i doszedlem do takiego oto momentu, ze nie wiem czy kontynuowac.

 

mysz - kierunek i marsz

Mozecie chodzic i ogladac skromna sieczke w wiosce, bo tutaj nikt was nie zabije.

To taki poczatkowy engine. Jest tam ciekawy wg. mnie efekt glosnosci dzwieku zaleznie od odleglosci od zrodla.

 

LINK

Enjoy

 

I powiedzcie, czy warto ukonczyc?

(z poczatku bylo na Xenonie (stad logo), ale jakos ostatecznie zrobilem bez ;p )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem błąd (możliwe że źle pamiętam) iż w lini 85 w step obiektu tripod w point_distance(x,y.....) x nie ma wartości. Ogólnie fajnie wygląda, tylko jak pojawaic się ten robot to wszytkie ludki których było pełno znikają w 1 sek. a później rzadko spotykam pojedynczych.

 

EDIT:

http://www.gmclan.org/uploader/863/bez_tytu_u.png błąd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc, nie wiem o co w tym chodzi, ale podoba mi się animacja tych przerośniętych żuków. =p Ale gdy próbowałem zwiedzić je od dołu:

ERROR in
action number 1
of  Step Event
for object tripod:

Error in code at line 85:
   
if(point_distance(x,y,_id.x,_id.y)<800)

at position 28: Unknown variable x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to takie poczatki gry byly. a ten blad to nie kumam - wylaczylem ta linijke (dalem jako koment) i mi skompilowalo z nia O.o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra miala byc typu survival, ale wylaczylem zabijanie gracza zeby przetestowac. Wioska inków zostala zaatakowana przez kosmitow i ich tripody. a celem gracza mialo byc zabranie jak najwiecej npc do swiatyni da poludniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...