Skocz do zawartości

Rozreklamowywanie gier


Nirvan

Rekomendowane odpowiedzi

Przytaknę Tymonowi i powiem, że w pierwszej kolejności powinieneś się postarać, aby gra była dobra.

No tak , ale jak patrze na kilka innych gier , o wiele niżej ocenionych i wystawionych w podobnym czasie jak ja, to też mają więcej razy zagraną . :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przytaknę Tymonowi i powiem, że w pierwszej kolejności powinieneś się postarać, aby gra była dobra.

Panowie. On pyta się o to, jak zareklamować grę, a jak powszechnie wiadomo, w prawdziwym świecie przy dobrym marketingu można opchnąć byle szczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak , ale jak patrze na kilka innych gier , o wiele niżej ocenionych i wystawionych w podobnym czasie jak ja, to też mają więcej razy zagraną . :/
Widać te osoby mają dużo dobrych znajomych na YoYo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na yoyo jest napisane, że gry które mają krótkie i zwięzłe nazwy są bardziej popularne. Dodam, że dłuższe świadczą o kompleksach twórców. ;o
Błagam, nie pisz tego! Niedługo będą gry o nazwie "c" itp. bo dzięki temu będą popularniejsze...

 

Co do tematu: Stwórz grywalna grę. Nie ma zbyt wiele do powiedzenia w dziedzinie reklamowania gier - a na pewno takich słabych (czytaj: niekomercyjnych) (ale nie rozumcie tego tak, że wszystkie niekomercyjne gry są głupie :P).

 

Wiem, reklamy w TV :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błagam, nie pisz tego! Niedługo będą gry o nazwie "c" itp. bo dzięki temu będą popularniejsze...

Kiedyś w internecie gra N robiła furorę, a na Playstation i Saturnie szalał RTS nazwany Z. Wii to najlepiej sprzedająca się konsola teraźniejszej generacji. Tak co do nazw, ludzie bardziej lubią krótkie i zwięzłe niż jakieś 6-wyrazowe potworki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opis komunikatora zadziała głównie a jakiś lamerów co wiecznie siedzą na gg i wysyłają łańcuszki.

 

Bardo popularnym sposobem jest SPAM łańcuszkami ze stroną WWW.

 

Hehe :P

Zawsze uważałem stwierdzenie "żal.pl" (etc.) za jakieś bezsensowne, lamerskie. Ale własnie trochę je zmodyfikowałem...

 

żal.yoyo.pl

 

Nie wiem co, ale dobija mnie to wewnętrzie _^_

 

Podobnie jak teksty z "twoją starą" są głupie, a jeden długo zapamiętam.

"Twoja stara kręci płytą w CD-ROMie" _^_

 

Do tematu: Praktyczniej założyć stronę WWW i reklamować wlasnie stronę, a nie konkretnie grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Zrób bardzo dobrą grę...

2. Musi być duża grywalność twojej gry(gra przyjemna, odprężająca itd..)

3. Wrzucasz grę na yoyogames.

4. Wysyłasz link do osób (a nawet jednej osoby).

5. Gdy gra jest dobra, dostajesz ocenę z zakresu 5-6.

6. Gra trafia na pierwszą stronę lub jej okolice.

7. W grę gra wiele osób, leci także wiele ocen... :P

 

To chyba tyle. :jezor:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Najlepiej nadaj grze nazwę która ma jak najwięcej przymiotników np.:

,,Nowa Mądra Najpiękniejsza Polska Opowieść O Nieustraszonym Walecznym Niepokonanym I Mądrym Rycerzu, Który Walczy Ze Złem I Strasznymi Niebezpiecznymi Potworami" :boxed:

 

A co do tematu to najlepiej stronkę zrób i bajery do gry (dzieci lecą na oficjalne maskotki i zabawki z gry).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...