Skocz do zawartości

no bez jaj...


propaganja

Rekomendowane odpowiedzi

No bez jaj...

Jest jakis sposób na wrzucenie gry na yoyogames która sklada sie nie tylko z jednego exeka tylko z podfolderów również, jeśli tak to jaki. może jestem jakiś ułomny ale nie wiem jak to zrobić, a do końca konkursu 4,5h :/ dlatego bylbym supermega wdzieczny jak by mi ktoś pomógł opanować tą sztukę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to gówno tylko exeki przyjmuje albo jestem ułomny. kurde korzystał ktoś z tego kiedys?

no bez jaj jak tego nie wrzuce to będą ofiary w ludziach dzisiaj w pabianicach ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego właśnie o tym piszę. To, że komuś będzie chciało się czekać na uruchomienie gry... cóż. Daje to ostro po plecach.

Choć w sumie nie pamiętam do końca jak gry były oceniane. Czy tylko przez użytkowników, czy może przez ekipę YoYo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sie zobaczy ;] pewnie nikomu sie nie bedzie chcialo sciagnac, ale ostateczny werdykt mają niby żyri.przynajmniej oni powinni byc wystarczajaco cierpliwi

zreszta odkad stracilem wene na spartana to stracilem tez nadzieje na wygrana, ale nie wrzucenie gierki to by byla zdrada stanu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po za tym, nie wydaje mi się by ktoś buforował/ściągał grę która waży 30MB.

Ja grałem kiedyś za pomocą instant play w grę, która tyle miała. Akurat gdzieś wychodziłem i jak przyszedłem to gierka już załadowana była ;)

 

@UP:!!

Nie spamuj! :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to gówno tylko exeki przyjmuje albo jestem ułomny. kurde korzystał ktoś z tego kiedys?

no bez jaj jak tego nie wrzuce to będą ofiary w ludziach dzisiaj w pabianicach ;/

 

Ja kiedyś dawałem grę z kilkoma plikami... ;d

Przyjęło mi w zipie. ;D

No chyba, że coś się zmieniło. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...