Skocz do zawartości

KILLEROWNIK


Hanjuso

Rekomendowane odpowiedzi

To jest moja najnowsza gra zaczlem ja robic jakies 4-5 godzin temu trohe juz zrobilem i chcialbym zebyscie ja ocenili jak wam sie podoba. Nie zwracajcie szczególnej uwagi na grafike, zostanie mocno zmieniona bo teraz nei chcialo mi sie jakos rysowac za bardzo nie ma tez zadnych dzwiekow. wcisnijcie f1 zeby zobaczyc sterowanie i pare tipsow. za pare dni powinna byc skonczona

Killerownik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No gra sie zapowiada nieźle.Tylko że troszke wolno strzela juz jak trzeci raz odwiedziłem sklem i miałem szybkie strzelanie za 11.25 i strzelałem po za ekran to i tak zginołem chociał byłem na max uleczony i miałem za 11.25 Max Healt.

Wieć w tym widzie bład i mam pytanie czy krew ludzików zostanie na ziemi czy bedzie w nią wnikać??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

animacja giniecia ludzi spodobala mi sie i chyba zostanie :) wiem ze te ulepszenie strzelania prawie nic nie daje, ale daje,jagbym zrobil ze wiecej daje to mniej mozna by bylo ulepszyc teraz mozna 29 ulepszen tych strzelania ulepszyc bo jagby mozna bylo jeszzce jeden to alarm wlanczal by sie na 0 stepow czyli wylanczalby sie i nei mozna by bylo strzelac a jak ludziki dochodza do ciebie to biegaj po planszy :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej zrób coś z tym paskiem hp bo nie mieści się na ekranie

jak stoisz przy scianie to wychodzi ale jak jestes w srodku planszy to widac caly

Pociski przelatują przez ściany

jak przelatuja jak nei przelatuja :blink:

zaokrąglij ceny w sklepach

zrobilmbym ale nie umiem ale gdzies to widzialem na forum

zmień Ctrl na coś innego bo kiepsko ukryte dodawanie kasy

??? jakie ctrl ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...