Skocz do zawartości

Anioł Stróż


propaganja

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałęm ogłosić wszem i wobec że właśnie poczułem się jak anioł stróż, ratująć ludzkie istnienie, tak ze ludzkie istnienie nie wie nawet o mojej ingerencji. Howgh.

 

 

 

 

 

 

 

 

No co.. jeszcze nigdy nie założyłem durnego tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh ale serio dla mnie to chore że wyrzej wymienione słowo na litere c jest niby wulgarne.. to tak jak powiedzieć dupa czy siusiak. rozumiem gdybym napisał piz** albo c**j czy cos... ale C...? to przeciez bardzo ładne słowo, ani nie niegrzeczne, ani nie jakies specjalnie pejoratywne..

Tak na to patrze, przeciez bezsensu pisać pochwa bo to jak jakiś robin hood czy coś brzmi.. a kapsko? mało kto wie co to znaczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, widzisz niektórzy to mają szczęście

 

Ja jeśli piszę głupie tematy to zostają na forum, a jeśli dla mnie ważne to najczęściej trafiają do kosza .. ;]

 

Fervi

ciężka sprawa. proponuje zostac aniołem stróżem, ew. silent assasinem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh ale serio dla mnie to chore że wyrzej wymienione słowo na litere c jest niby wulgarne.. to tak jak powiedzieć dupa czy siusiak. rozumiem gdybym napisał piz** albo c**j czy cos... ale C...? to przeciez bardzo ładne słowo, ani nie niegrzeczne, ani nie jakies specjalnie pejoratywne..

Tak na to patrze, przeciez bezsensu pisać pochwa bo to jak jakiś robin hood czy coś brzmi.. a kapsko? mało kto wie co to znaczy

Ale mi chodziło o zakładanie bzdurnych tematów. ;q

Topic za jakiś czas idzie do kasacji.

 

E: O, Ranmusisko. =o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh ze szczegółami cieżka sprawa bo długa historia, która udownodniła że potrafie być bardzo sugestywny i lekko zamanipulować ludźmi, nie chce zanudzac bo jest tego wiecej niż waćpan Mickiewicz raczył maznąć o panie tadku, po prostu chcialem sie pochwalic jaki to ze mnie cwaniak :thumbsup: ludzka rzecz :thumbsup:

pozdro a temat w sumie mozna skasować, ale połączenia dup z rozmowymi niekontrolowanymi wam nie wybacze :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...