Skocz do zawartości

Galeria Treści


Yoho

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Filar Społeczności

@Lolik:

Ja też nie lubię tych panów, ale ten rysunek też uważam za nieśmieszny. Jest po prostu nudny.

 

@Poxipol:

Szacunek do władzy powiadasz? Powiedz co mieszkańcom Korei Północnej. Chyba zapomniałeś, że władza jest dla ludu, a nie na odwrót. Na szacunek trzeba sobie zasłużyć i to się odnosi do każdego człowieka, niezależnie od piastowanej funkcji w społeczeństwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda, moze i pelnego szacunku do kazdego nie trzeba miec. Ale wypadalo by nie wklejac ich twarzy na cialo Hitlera, czy kogotamjeszcze. Szacunek to szacunek, lecz jest jeszcze neutralnosc, ktora jest najlepszym wyboem co do polityki. Okazujac neutralnosc nie okazuje sie nienawisci, przez co pokazuje sie szacunek : ). Taka moja filozofia, nie musicie sie z nia zgadzac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

To chyba wyżyny poczucia chumoru, do których nie sięgam, bo jakoś mnie to nie śmieszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty chyba żartujesz ! Ja jestem patriotą, kocham w Polsce to że nasz język jest piękny, mamy ładne okolice, ale za rząd na pewno tego kraju nie kocham.
w rządzie rządzi PO i Tusk, więc czemu bluzgasz na Kaczyńskiego i Rydzyka? i co ma Rydzyk do obecnej władzy?  :sleep1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lolik, nie zauważyłeś, że twoje wytłumaczenie jest nielogiczne? Skoro zamieszczamy tu nasze prace to nie znaczy, że jeśli zamieszczamy czyjąś, to piszemy, że to nie nasza. Zamieszczamy nasze i kropa, elo ziom joł joł.

Koniec rozmowy, nie dyskutuj bo jesteś młodszy i życia nie znasz.

PS: i nie masz męskiego zarostu na buzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Ja się nie pośmiałem, twój plan się nie udał bo obrazek był do dupy. Ale patrz ja wam dam obrazek, żebyście się pośmiali

20kyvrd.png

I sam go zrobiłem, żebyście sie pośmiali, nawet jak nie jest śmieszny to powinniście się pośmiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

ale dałem to, żebyście się pośmiali. :(

 

A tak nawiązując, żałosne jak ty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...