Skocz do zawartości

StoneLoops!


TeeGee

Rekomendowane odpowiedzi

Gra bardzo fajna, lecz dla mnie nie wystarczająco fajna, by wydać na nią 20$. A oprócz luxora i zumy, też było sporo takich gier na automaty i parę fanowskich :P

Póki co najlepszym bonusem wg mnie jest kula ognia (prerodaktyl też fajny:P). Przydałaby się też polska wersja gry. Wprawdzie tekstu niewiele ale cóż...

Mam 3 pytania:

1. To coś co pcha, to mamut czy żuk?

2. Co daje pełen pasek?

3. Jest jakiś przełącznik broni, czy muszę od razu użyć broni?

 

 

Edit:

 

Taa, Luxor 3 to nasz główny konkurent w tym gatunku. Bardzo fajna gra, choć ja osobiście wolę StoneLoops. Więcej się u nas dzieje i akcja jest ostrzejsza.

 

Taa... trudno żeby "Bill Gates wolał używać Linuxa" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 153
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To nie tak. Ja tę grę po to właśnie kszałtowałem w kierunku dynamicznej rozwałki, żeby była fajniejsza od Luxora (w moim rozuminiu oczywiście). Czyli raczej "Bill Gates robi Windowsa, tak żeby nie musieć używać Linuxa" ;).

 

Co do pytań:

1. Cholera go wie. Zapytaj grafika z Farm51 :D. Sami się nad tym głowilismy.

2. Pełen pasek = koniec levelu.

3. Niestety nie - PPM służy do przyspieszania.

 

Acha - są spore szanse na polską wersję. To byłby pierwszy casual po Polsku, więc bajer :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W regulaminie nie ma zakazu dawania gier nie w GM. Jedyny warunek - jesteśmy ich twórcami
Śmiem podważyć ;> Kiedys ktoś załozył tema z nie swoją grą i warna nie dostał :P

 

Co do gry: Kolejny klon Zeldy.

 

Poztym: Nie ma już gry o tym tytule...? Gdzieś słyszałem....

 

Co do 30-dniowych wersji: Nie istnieje pewne zabezpieczenie. Autoatyczna zmiana daty w systemie przez jakiś progranm - aby ciągle była ta sama data + chwilowa blokoda dostępu do neta. Nie ma wała na taką bokadę.... chyba :P Ale niwidzę możliwości ;] Bo zapewne takiej nie ma...

 

Gorzej z wersjami na 60 uruchomień. Ale najlepsze jest według mnie (bqaaaardzo żadko stosowane) zabezpeiczeniena 24 godziy użycia prograu. Czyli, jeśliprogram jest włączony to ma Timera powiedzmy na 1000ms i co chwile dodaje 1 do jakieś wartości (którą głęboko ukrywa najlepiej w kilkunastu miejscach w systmie, rejestrze folderze z grą itp.). Kiedy wartość jest równa 60*24 koniec czasu. No i jeszcze jakiś fajowy pasek :D

 

4/5. Shocker: tego z osiołka nie ściągniesz, co nie ;> ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha to działanie godzinne idzie zmienić poprzez wpis...
Jakby się dało zmienić w rejestrze, to już dawno bym to zrobił... :P

Chociaż... Nie chciało mi się czekać, aż przeszuka cały rejestr :P

 

Co do gry: Kolejny klon Zeldy.
Zumy jak coś...

 

4/5. Shocker: tego z osiołka nie ściągniesz, co nie ;> ?
A kto powiedział, że mam zamiar sobie ściągać pełną wersję z sieci P2P? To tylko moja siostra wpadła na tak "genialny" pomysł i teraz czeka, aż będą jakiekolwiek źródła :P

 

 

PS: No nie daję rady zresetować tego licznika 60 minut... Próbowałem już trochę różnych plików, zmiany daty i grzebania w rejestrze... Cholera :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój błąd, miałem Zume na myśli :P

 

A kto powiedział, że mam zamiar sobie ściągać pełną wersję z sieci P2P?
Tak, siostrze się spodobało - ale to ty jej ściągnąłeś cracka nie ;] ?

 

PS: Kupił już ktoś?

 

Co do zabezpeiczeia: jedno wiemy napewno: gdzieś ukrywa zapis z godziną. Pytanie brzmi, gdzie :P Kiedyś widziałem taki fajny program, który skanował wszystkie pliki włącznie z rejestrem kompa (ew. tylko wybrane katalogi) i je hashował do pliku bazowego. Po wyłączeniu gry można było użyć takiej opcji i program pokazywał, które pliki się zmieniały, a które nie. Wada - ....? tak, jest w tym wada. Długo to trwało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpuście sobie z tymi crackami, bo się zrobię bardzo niemiły. Snake, balansujesz na granicy mojej cierpliwości. Czy kiedy ukradniesz batonika ze sklepu, to też się chwalisz w internecie?

 

Będzie to na Game Giveaway of the Day? Jak będzie, to daj znać.

 

Za "duża" gra na Game Giveaway. Oni w sumie mało płacą. Za mało, żeby normalna firma dawała tam gierkę, która ma spore szanse na bardzo duży sukces.

 

PS: Kupił już ktoś?

 

Oczywiście, że tak. To normalny, profesjonalny casual. One schodzą masowo. Choć zabawa w naprawdę duże liczby zacznie się dopiero po premierze na portalach (oby, he he ;)).

 

Jak dla mnie 20$ to za dużo,moglibyście dac polską cenę,bo jak wiadomo dla takiego amerykanina,anglika itp. to nie dużo

 

45 zeta to dużo? Zakupy w spożywczym więcej kosztują. Wyjście do kina też, a to przecież zabawa na ledwie dwie godziny, a nie parędziesiąt jak w przypadku gier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zumę nie grałem, więc styczność z tego typu grą mam po raz pierwszy. Grało się bardzo miło, grafika jak w każdej mini-komercyjnej grze, chociaż może bardziej dopieszczona ;)

Oceny cząstkowe: (uwaga: oceniam jak grę mini-komercyjną, nie jak amatorską)

Grywalność: 4 - można pograć, w końcu się znudzi... :P

Muzyka: 4

Grafika: 4+

 

Ogólnie: 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5/5 oczywiście :)

 

Ale jedno mnie dziwi - dlaczego kiedy gram, przechodzę plansze i chcę wrócić do menu to wyświetla się okienko z prośbą o wpisanie imienia i kiedy je wypełnię, mój poprzedni profil sie kasuje i mam nowy - ten który wypełniłem? :mellow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde Tee Gee. Moim zdaniem troche przesadzasz. Zachowujesz sie jakbys prowadzil ta firme a nie testowal w niej gry. Jestes testerem a piszesz jakbys to ty pisal wszystkie zabezpieczenia. Chyba kasa uderza ci do glowy co ?

 

Mimo wsystko gra ladna szkoda ze nie w gm

 

pozdrawiam

Lorenzz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sirluki, jesteś drugą osobą, która zgłasza tego buga, więc niestety muszę Cię trochę podpytać ;).

 

Jaki masz system? Używasz jakiegoś anty-wirusa? Jakiego masz firewalla?

 

Chetnie pomoge :)

 

Mam Windowsa XP, niedawno stawiałem nowy system, więc kiedy instalowałem grę i w nią grałem, nie miałem żadnego antywirusa i firewalla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sirluki, dzięki ;). Cholera, z tego co mówisz to jakaś ostrzejsza sprawa. Postaramy się poszukać jakiegoś rozwiązania. A czy czas gry w demo Ci się poprawnie zapisywał? Masz może XP Home Edition? W sensie odliczało Ci te minutki do końca dema? Jakbyśmy coś wykombinowali, to mógłbys jeszcze raz u siebie przetestować?

 

Lorenzz, coś Ci się kolego popaprało. Nie jestem testerem - jestem projektantem. I owszem, jestem jednym z autorów tej gry. Może byś tak creditsy obczaił zanim zaczniesz kogoś atakować? Oczywiście nie prowadzę tej firmy, ale jestem jedną z sześciu osób, które tu siedzą i robią gry i jako designer mam spory udział we wszystkim co się tu dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kim tam jestes ale przesadzasz zdeka. ciagle sie wychwalasz i dajesz do zrozumienia jakie to boskie gry robisz/robicie i ile kasy na tym zbijacie. Normalnie zenujace. nie to ze zazdroszcze tylko irytuje mnie to jak czytam. ea games tak sie nie chwali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sirluki, dzięki ;). Cholera, z tego co mówisz to jakaś ostrzejsza sprawa. Postaramy się poszukać jakiegoś rozwiązania. A czy czas gry w demo Ci się poprawnie zapisywał? Masz może XP Home Edition? W sensie odliczało Ci te minutki do końca dema? Jakbyśmy coś wykombinowali, to mógłbys jeszcze raz u siebie przetestować?

 

Lorenzz, coś Ci się kolego popaprało. Nie jestem testerem - jestem projektantem. I owszem, jestem jednym z autorów tej gry. Może byś tak creditsy obczaił zanim zaczniesz kogoś atakować? Oczywiście nie prowadzę tej firmy, ale jestem jedną z sześciu osób, które tu siedzą i robią gry i jako designer mam spory udział we wszystkim co się tu dzieje.

 

Z tym odliczaniem czasu w demo wszystko w porządku. Mam XP Professional. Jasea, że mogę spróbować czy po poprawkach będzie działać normalnie :)

 

Aha, zauważyłem, jeszcze jedną dziwną rzecz. Po załadowaniu (tzn. po tym pasku "Loading") pyta mnie o imię do stworzenia profilu i kiedy je wpisuję i zatwierdzam, to... znów pyta mnie o imię do stworzenia profilu :mellow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lorenzz, coś mi się widzi, że masz jakiś problem/kompleks. Najpierw mnie atakujesz (i to dość po chamsku), jak Ci piszę, że jesteś w błędzie, to zamiast przeprosić jedziesz dalej i głupiej.

Zapostowałem na forum ostatnią grę w jakiej tworzeniu brałem udział. Co w tym złego? Niczym się nie przechwalam, nie piszę wcale, że zarabiam jakieś kokosy, ani że "ja jestem taaaki fajny a wy nie". Nie wiem, może Twój problem polega na tym, że sam nie masz do pokazania żadnej działającej gierki i irytuje Cię jak widzisz, że komuś innemu się udaje. Zastanów się chłopie, bo robisz z siebie palanta.

 

Sirluki, auć... Nie mam kompletnie koncepcji co tam może być nie tak. U nas na wszystkich kompach działa, ale wczoraj u kumpla widziałem to samo co się dzieje Tobie :(. Gra pyta Cię o imię tyle razy, bo w ogóle z jakiegoś powodu nie może zapisać Twojego profilu. Będziemy nad tym siedzieć i może coś wykminimy. To w sumie poważna sprawa.

 

EDIT: Programista pyta czy w ogóle tworzy Ci się folder StoneLoops - ścieżka: "C:\Documents and Settings\"nazwa użytkownika"\Dane aplikacji\StoneLoops? Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...