Skocz do zawartości

Zablokowane Rozmowy niezbyt kontrolowane


ariyme

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

haha!

takie gówniarskie miłości : D

tego się nie zapomina ;P

 

btw. to nie jest takie lizanie prawdziwe,bo w takim wieku to się nawet dobrze nie umie więc raczej nie można powiedzieć że się lizało ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw. to nie jest takie lizanie prawdziwe,bo w takim wieku to się nawet dobrze nie umie więc raczej nie można powiedzieć że się lizało ;p

ty tak mówisz =) to nie są moje słowa bo kto jak kto =)) to ja to pamiętam do dziś xD skandowanie "z ję-zycz-kiem!! z ję-zycz-kiem!!" xDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikas, nie mam pojęcia o czym mówisz, poza paroma poprawkami technicznymi ja różnicy nie widzę, a dokładniej to nie czuję xd . Zresztą, filozofia tego jest zawsze taka sama, więc jak można tych pierwszych nie nazwać tak samo ;p . Właśnie te pierwsze są najfajniejsze (mam na myśli pierwszy z każdą z dziewczyn z którymi się całowało, a nie tylko pierwszy ogólnie ;p ) bo zazwyczaj się to łączy z tym jak to się stało i się fajnie wspomina, ot co ;p . A jak nie umiesz, to jest taka stara metoda, naucz się na wewnętrznej stronie dłoni ;p . Złączasz wszystkie palce i przykładasz środek do twarzy i całuj sobie dłoń z języczkiem xd . Nie próbowałem tego, bo i po co, ale zawsze możesz się tak poduczyć techniki :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie te pierwsze są najfajniejsze

Daj,spokój ja od pierwszej laski z którą się całowałem później uciekałem,bo to zła suka była i mi wsi narobiła

 

 

Kobiety to się potrafią wszystkiego czepić, więc tę kwestię proponuję pominąć :santa:

dlategotrzeba je tak wymęczyć żeby już nawet czepiać się siły nie miały. przyjemny i skuteczny sposób ;D

 

(mam na myśli pierwszy z każdą z dziewczyn z którymi się całowało, a nie tylko pierwszy ogólnie ;p )

no ta wszystko sie fajnie wspomina jak w pamiec wpadnie, ile to ja mam kawałków od których mi tętno przyspiesza bo kojarzą mi sie z ######stym seksem, itp. nic dziwnego. ale to nie ma znaczenia czy pierwszy siodmy dziewiaty czy jakis inny raz, wazne ze bylo fajnie. nie pamiętam np. swojego pierwszego lolka

ale pamiętam wiele innych spalonych w jak najbardziej powalonych miejscach,srednio pamietam pierwsze zamoczenie ale kazde kolejne wspominam lepiej i milej.wg mnie kolejnosci, wiek i w ogole nie ma znaczenia, licza sie emocje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi nie chodziło o to że nie umiem/ktoś nie umie tylko jak się jest już bardziej doświadczonym to jest przyjemniej ;p

lecz jest co wspominać

 

E:

up: no właśnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze? ja to mam ochote na dziewcie ;)

najlepiej taką co sie szybko uczy.

 

swoja droga duzo lasek tez lubi 'niedoswiadczonych' chlopcow

EDIT.

troche nie załapaem pytania. w kazdym razie jak bym był laskąto byłbym lesbijką heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nikas:

Widać, że masz te 13 lat ;p . Uwierz mi, nie liczy się doświadczenie, wprawa, długość, ilość przeleconych, ani nic z tych rzeczy. Bardziej liczą się zaangażowanie, emocje, przeżycie, a nie tamte szczególiki. Nie jestem ekspertem, ale z tego co wiem z rozmów z różnymi dziewczynami, to dla nich ważniejsza jest otoczka emocjonalna niż sam fakt wykonywania pewnej rzeczy ;p . Dlatego ponoć lepszy jest facet, który nigdy tego nie robił, a jest zaangażowany w to, niż facet, który robił to tyle razy, że dla niego to jest tylko kolejna laska do zaliczenia :P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać, że masz te 13 lat ;p . Uwierz mi, nie liczy się doświadczenie, wprawa, długość, ilość przeleconych, ani nic z tych rzeczy. Bardziej liczą się zaangażowanie, emocje, przeżycie, a nie tamte szczególiki. Nie jestem ekspertem, ale z tego co wiem z rozmów z różnymi dziewczynami, to dla nich ważniejsza jest otoczka emocjonalna niż sam fakt wykonywania pewnej rzeczy ;p . Dlatego ponoć lepszy jest facet, który nigdy tego nie robił, a jest zaangażowany w to, niż facet, który robił to tyle razy, że dla niego to jest tylko kolejna laska do zaliczenia tongue2.gif .

Widać, że masz te 16 lat ;p .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem ekspertem, ale z tego co wiem z rozmów z różnymi dziewczynami, to dla nich ważniejsza jest otoczka emocjonalna niż sam fakt wykonywania pewnej rzeczy ;p . Dlatego ponoć lepszy jest facet, który nigdy tego nie robił, a jest zaangażowany w to, niż facet, który robił to tyle razy, że dla niego to jest tylko kolejna laska do zaliczenia tongue2.gif .

Ale to i tak zależy od dziewczyny. w końcu są dwa typy: dupodajka oraz rodzinna spokojna kobieta, widocznie rozmawiałeś z tymi drugimi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z jednej strony racja - im bardziej podniecisz laske tym pozniej jest fajniej, to dziala w obie strony. z drugiej zeby ja podniecic wcale nie wymagane jest doswiadczenie :-0

@Up.

no boe niektóre laski kręci 'niewinność' ;]

kiedyś jak byłem jeszcze młody i piękny jedna śliczna kobieta po spedzonej z nia nocy powiedziała żejestem 'najgrzeczniejszym' facetem jakiego zna (po kilku nocach zmieniła opinie,ale nie o tym tu mowa). chodzi o to że nie robiłem właściwie nic, ledwo sciagnelismy pare czesci garderoby i tyle, a ona doszła 3 razy zanim rozpiołem rozporek. taka taktyka, laska pozwala na dużo ale nie na za wiele, żeby nie znikła ta otoczka 'niewinnosci' bo to ją po prostu kręciło i tyle. naszczescie pozniej zmienila zdanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać, że masz te 16 lat ;p .

Widać, że masz te 15 lat ;p .

 

z drugiej zeby ja podniecic wcale nie wymagane jest doswiadczenie :-0

Ano, racja xd . A jak dziewczyna nie jest przyzwyczajona, to potem jest takie jakże romantyczne "o ku*wa, mokro mi"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w co się przemienia nasz kochany gmclan... ;p

Eee tam,dupodajki to nic jak zwykłe szma^y.Po seksie z nimi nie ma właściwie tej satysfakcji ponieważ wiesz że byłeś dla niej kolejnym facetem a jutro będzie robiła to z innym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano, racja xd . A jak dziewczyna nie jest przyzwyczajona, to potem jest takie jakże romantyczne "o ku*wa, mokro mi"

tiaa romantyczne ;)

ja w sumie nigdy mlodszej od siebie pani nie miałem więc może nigdy mnie ten romantyzm nie porwał

 

 

.Po seksie z nimi nie ma właściwie tej satysfakcji ponieważ wiesz że byłeś dla niej kolejnym facetem a jutro będzie robiła to z innym.

trzeba sie w pamieć wryć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak słucham tych waszych jakże głębokich i pełnych doświadczeń wywodów, to aż mam ochotę udzielić komentarza w innym języku.

 

Ich mag Erbsensuppe mit Salat Güter salzleckstein Gottheit.

 

______________________________________________________________________________

 

Po seksie z nimi nie ma właściwie tej satysfakcji

A co, uprawiałeś z taką? ;0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w sumie nigdy mlodszej od siebie pani nie miałem więc może nigdy mnie ten romantyzm nie porwał

To jest niezapomniane przeżycie wręcz :P . Rumieniec na twarzy dziewczyny, głupia mina, oczy uciekające do góry i takie "o ku*wa, mokro mi" xd . Nigdy tego nie zapomnę xd .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...