Skocz do zawartości

No Name 1.0


Muximan

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: No Name 1.0

 

Gatunek: Zręczościówka

 

Opis: Jest to niekączonca się gra.Gdy zbierzesz ZIELONA kulkę to dostaniesz 5 punktow.Gdy zbierzesz CZERWONA kulkę dostaniesz 5 zyć.Steruj szczalkami.Uwazaj na potwory.Sa kody ale potem podam.POCZEKAJ PARE SEKUND A BEDZIESZ MIAL BLEKITNA KULKE CO DAJE 20 ZYC i 200PKT!

 

Download: GRA

Rozmiar pliku: prawie 1MB

 

 

Autorzy:

Programowanie:
Muximan(Kamil Natuniewicz czyli ja )

Fabuła:
Muximan

Grafika:
Muximan

Muzyka:
brak

Screeny:

screen.png

 

Jest to moja 1 gra :P

w nastepnej wersji bedzie gra do przejscia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze w nastepnej wersi bedzie dalo sie ukonczyc :)

ale prosze daj chociaż 3

 

po co 3 ? robisz gry na pokaz,pod publikę żeby wyżebrać tandetne gwiazdki z kapelusza strażnika texasu,szczerze ja robie gry dla siebie i mam to gdzieś każdy może mi dawać 1

a jak widzę kulki to nie ściągam tylko łapie się za krocze i sprawdzam czy mam swoje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podam wam kody ;]

DELETE - zabija wszystkie potwory

INSERT - DODAJE ZYCIE

BACKSPACE - DODAJE SCORE

 

kulka nie ztrzymuje sie po puszczeniu klawisza (moze to zmierzone, moze brak skilli)

niewygodne to, latwo na dzieciola stracic wszystkie zycia na scianie...

 

 

za to ze to twoja pierwsza gra dalbym na zachete 2/5 ale te "kody"....

po jakiego grzyba graczowi kody? wszelkie kody/tipsy w jakich kolwiek grach sluza tylko jako pomoc dla autorow, zeby np. nie musieli przechodzic wszystkich 99 plansz zeby sprawdzic czy cos nowego zadziala na poziomie 100. Niektore gry gdzie kody wpisywane sa z konsoli, maja te konsole zablokowana - zeby graczy nie swiezbily palce do wklepywania iddqd albo idkfa

 

1/5 :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale prosze daj chociarz 3

 

Wypas podejscie , nie ma co ;)

 

Steruj szczalkami.

 

Nie posiadam takiego czegos.

 

 

Jak powiedzial copoconaco po co kody ? Kody odbieraja chec z gry bo mozna wszystko szybko osiagnac i przejsc cala gre .

 

Gra jest bardzo slaba , grafika , tez slaba , ogolnie to dla mnie nie jest grywalne , sory , 1/5 :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmarnowałem przez ciebie 6 minut z mojego $#^%^ życia.

1/5

mogę się mylić, ale według mnie wziąłeś przykład "dotknij piłkę" z GM 6, i dodałeś do niego elementy pak mana (też z GM 6) i tak stworzyłeś tą grę, dlatego słaba ocena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1/5

=/

nie jestem zaawansowany

ale jest pełno minusów:

- brak dobrego audio ;p

- grafa z game makera

- przeleciałem przez błękitna kulkę i nic ;p.

- zawolne

- za łatwa!!!!!

- brak fabuły

- za małe ściany: jestem trochę od ściany (kula i "wall" sie nie dotykają) no i od razu tracę życie

- głupia mapa

- ekran nie jest full :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaryzykowałem i... :crying:

 

Do takiej gry można dorobić praktycznie wszystko, a Ty musiałeś dać tylko i wyłącznie chodzenie kulką i łapanie innych kulek? :huh: Jakieś bonusy - cokolwiek.

 

Skoro planujesz robienie następnej wersji to mogłeś chociaż dać to do "Dema gier i programów" - bo to naprawdę nie jest gotowe :/

 

Popraw grafikę, dodaj jakieś tło...

1/5 :crying:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmarnowałem przez ciebie 6 minut z mojego $#^%^ życia.

1/5

mogę się mylić, ale według mnie wziąłeś przykład "dotknij piłkę" z GM 6, i dodałeś do niego elementy pak mana (też z GM 6) i tak stworzyłeś tą grę, dlatego słaba ocena

 

NIEPRAWDA!!

pozatym to byl moj pomysl a go szybciej skonczyl ;//

 

@UP

sa bonusy..BLEKITNA KULKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
mogę się mylić, ale według mnie wziąłeś przykład "dotknij piłkę" z GM 6, i dodałeś do niego elementy pak mana (też z GM 6) i tak stworzyłeś tą grę, dlatego słaba ocena

 

NIEPRAWDA!!

pozatym to byl moj pomysl a go szybciej skonczyl ;//

 

Hahahaha... :D :D :D Temu facetowi chyba się wydaje, że "Pacman" to jakiś autor gier....

 

A co do gry - jest świetna, po prostu niesamowita. Daję 5 gwiazdek! Oj, niechcący kliknąłem 1 gwiazdkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol .Mieliśmy już taką jedną podobną grę ołapaniu kulek ,ściągnąłem ją ,pograłem ,oceniłem ,napisałem posta ,i skasowałem . Ty ,Muximan ,zrobiłeś tylko hack .JAK JESTEŚ TAKI MĄDRY ,TO SHACKUJ SOBIE JAKIEGOŚ E.T.A CZY INNEGO MAHJONGA NA PEGA .Przypominasz mi moje stare EGO (pozbyłem się go) ,i nawet nick podobny - miałem kiedyś maximus ,ale chciałem z biegiem czasu mieć co inny nick na każdym forum .Jak dalej będziesz tak miał ,to admin cię zbanuje (też miałem ban na innym forum ,ale z moderatorem). Aha ,proszę admina lub moda o skasowanie tematu ,bo jest bezsensowniejszy od tematu z "F1 race full version" ,który i tak jest pośmiewiskiem .Jeśli chcesz hackować ,to zabierz się za jakąs znaną grę (tylko nie żadna Almora i Beu 2007). Amen ,znaczy się kurna ,piekło dla tego n00ba (a raczej debila ,bo ja jetem n00bem i jakoś nie próbuję wyjść na durnia na tym forum ,dlatego tak mało piszę.) ,i niech już nigdy nie wstaje z grobu TEN TOTALNY DEBIL .Nara :twisted: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...