Skocz do zawartości

Przykład samochodu


Rekomendowane odpowiedzi

Nudziło mi się, chciałem zrobić jakąś samochodówkę, ale mi się odechciało :P Może komuś się przyda :P

 

Uwaga! Wymaga zarejestrowanego GM'a w wersji 6.1 lub wyższej!

Nowa wersja!:

GMClan: https://gmclan.org/up2596_11_3db26a922a.html

 

Żeby zmienić bieg trzeba puścić gaz ( C ), wcisnąć sprzęgło ( Z ) i wcisnąć strzałkę w dół lub górę :P Ot, kolejny mój głupi pomysł, żeby 'urealistycznić' i urozmaicić rozgrywkę :P

Skręcanie wziąłem od PsichiXa :) Mam nadzieje, ze się nie obrazi :P Umieściłem go nawet w Game Info :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrecanie wzialem od PsychiXa Mam nadzieje, ze sie nie obrazi

Nie obrazi sie.

 

A przyklad nie najgorszy, gdyby tak sterowanie tym autem bylo bardziej intuicyjne i dodano by jakies tlo ziemi, bo dziwnie to tak wyglada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Poprawiłem parę bugów i trochę to urealistyczniłem (odrobinkę). Przykład Luksora przypomniał mi o moim planie zrobienia mini deski rozdzielczej. Jest też w tej wersji :P

 

E:

Tak dla informacji: Śladów opon nie ma. Według mnie to zbędny bajer. Ktoś chce ślady, może sobie sam dorobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny przykład 5/5, ale nie mam jeszcze prawka i nie wiem jak jest w samochodzie. Ale czy czasem zmiana biegów nie jest inaczej ?

A jak niby ma być inaczej? :huh:

znajdź sobie jakiś symulator i zobaczysz że wszystko jest dobrze :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

@Grabarz: Trzymasz samo Z, wciskasz strzałkę w górę, puszczasz sprzęgło ( Z ) i gazujesz ( C ) :P Wszystkim innym działa, więc nie rozumiem jak Tobie się nie udało...

 

Tak bajdełej, wydaje mi się, że ta nowsza wersja jest trochę hmm... cienka... Podajcie pomysły to zrobię to od nowa, lepsze i wybajerowane :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grabarz: Trzymasz samo Z, wciskasz strzałkę w górę, puszczasz sprzęgło ( Z ) i gazujesz ( C ) :P Wszystkim innym działa, więc nie rozumiem jak Tobie się nie udało...

 

Tak bajdełej, wydaje mi się, że ta nowsza wersja jest trochę hmm... cienka... Podajcie pomysły to zrobię to od nowa, lepsze i wybajerowane :P

A no, ale sory, nigdy nie jeździłem samochodem :P

Jak jadę wolno, samochód ciągle skręca jakby chciał a nie mógł, zrób mu szybsze skręcanie gdy wolno się jedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...