Skocz do zawartości

Czarny Ass

Użytkownicy
 • Postów

  601
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

Odpowiedzi opublikowane przez Czarny Ass

 1. Witam również, nie przejmuj się tym, że nie zrobiłeś żadnej gry na GMClanie jeszcze, ja też, chociaż miałem masę projektów. ;)

  Filozoficzne gry zawsze na propsie. Masz już jednego followera, więc mam nadzieję, że nie spartolisz tego. :thumbsup:

 2. Albo potnij grafiki na mniejsze, albo zwiększ rozmiar texture pages na 2048. Chociaż nie zalecam. Ogólnie grafiki nie powinny przekraczać 1024px.

  Słuchajcie ustawiłem w zakładce W Global Game Settings-Windows tekstury na 2024x2024,ale nic to nie daje,dalej ta pieprzona kreska:/

  Czy,ktoś mi z tym problemem pomoże?

  Po pierwsze, gnysek napisał 2048, a nie 2024. Po drugie, powiedz nam jakich rozmiarów jest twoja grafika tła. :)

 3. Nie wiem czy to by było to samo, no i przede wszystkim, "Bombermana" więcej ludu pobierze niżeli "Jakąś grę o stawianiu bomb". ;)

   

  Jaklub, możesz zagadać do Hudson Softu o prawa do gry. Wtedy to lepiej wydaj na Wii, albo jakiś stary sprzęt to może coś grubszego zarobisz.

 4. Nie istnieją takie operatory porównania ">", ">=", "<", "<="?

  Po co kopiować cały czas to samo i przerabiać, jak można zrobić to prościej? :)

   

  PS.

  if(room=room1)

  to wygląda jak gówno.

  if(room == room1)

  a to pięknie. :)

  Ucz się od razu pisać "==" zamiast "=", bo w 99% języków inaczej zapisuje się operator porównania i przypisania.

 5. Powinny tam się znajdować? Z tym, że nie wiem czy mi już działa, bo magicznie cofnęło mi projekt gdzie praktycznie nic nie ma.

  Nie powinny, bo to normalne libki MinGW.

   

  No i druga rzecz to moim zdaniem jak przestawiłeś się z console na GUI Application to nie powinieneś mieć int main(), tylko int WinMain() - winapi, prawdopodobnie będziesz musiał dorzucić jeszcze windowsowe liby, ale szczerze nie wiem, nie ufam ani Devowi > 4.9.9.2 ani C::B.

  Ale po jakiego grzyba to? Zostaw tak jak jest, int main() lepiej.

   

  Hmmm, to być może pozostaje mi się przenieść na inne środowisko (tak to się nazywa, prawda?). Visual C++ 2008, będzie dobry i w końcu będę mógł coś zrobić z SFML?

  Najgłupsze co możesz zrobić... bo Ci nie idzie to musisz zmieniać IDE? Problem z libkami? Lepiej zainstalować VC++ by ich było więcej. :thumbsup:

   

  Poza tym, cały czas debugujesz, bo co z tego, że F9 jak nie zmieniłeś w opcjach projektu Target -> Debug na Target -> Release.

   

  Sprawdź jeszcze raz wszystko. Usuń półprodukty kompilacji, zaaktualizuj libki MinGW (jak to miało jakoś tam pomóc), zmień target na release i skompiluj. Zadziała na 100%. :)

 6. To normalne, że się coś takiego wyświetla jak nie skopiowałeś do katalogu z exekiem "libstc++-6.dll". ;)

  Skopiuj to i będzie cacy.

   

  PS. wydaje mi się, że jeszcze jakaś libka potrzebna, zobacz co wyświetli później i też wklej - wszystko w folderze Code Blocksa \MinGW\bin\. :)

 7. Drugi raz dzisiaj wyskakujesz z jakimiś fobiami na temat ataku hakerów. Ktoś Ci naopowiadał głupot i teraz powtarzasz. Żeby włamać się na twój komputer nie potrzeba byś zmieniał jakieś ustawiania. Zawsze się znajdzie droga do twojego komputera.

  Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.

  Cytat epicki, jeden z moich ulubionych, ale sorry, tutaj nie pasował. :(

   

  Chyba, że to była przestroga, skoro tak ciągle gada o hakerach i ich się boi, to nawet nie wie, że Threef jest zawsze chętny do hehe hakowania. :P

×
×
 • Dodaj nową pozycję...