Skocz do zawartości

Svkpowa

Zbanowani
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Svkpowa

  1. SZATAN JEST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  2. Svkpowa

    komiks

    Boże... Lepiej polskiego się ucz, a nie komiksy będziesz układał ;p
  3. Svkpowa

    Ciekawe linki

    http://www.pown.it/4267?r=1282970
  4. Ha! Tu Cie mam, Mamrocie, bo to nie jest port 6669, tylko 6667... Dobra, koniec offtopa, pomylił mi się port z ftp i serwerem. Lol.
  5. Omg, zmień av, bo przypomina mi bagnzora :P

  6. Svkpowa

    Problem z GMCLANEM.

    Boże, Jaklub, dzięki :)
  7. Svkpowa

    Problem z GMCLANEM.

    Otóż zobaczcie sami: Tak jest za każdym razem, gdy piszę/edytuję posta... Dlaczego tak jest? Da się to wyłączyć? Entery robią się na 3 linijki, nie można normalnie pisać... Co jest? EDITED Jeszcze ta dziwna ramka...
  8. Może to, że nie istnieje takie coś jak port IRC-a, port gmclanu? Port to port. A to był tylko przykład... EDITED A napisałem ten port dlatego, że jest najbardziej zawalony przez użytkowników, dlatego są z nim problemy... Nie rozumiesz?
  9. Możliwe, że dostawca Internetu zawinił, czy coś, lub mają po prostu awarję jakiegoś portu (np. 6667 - najczęstszy problem).
  10. Svkpowa

    Neonazim?

    Polska nie jest totalitarna, nie? Można mówić przecież, że Polska to banda Ranmusów, nie? A jakby ktoś powiedział, że w tym i w tym domu mieszka hiperalk~? Poszedł by za to do więzienia? Nie? No to? O co spór? O jakiegoś debila? Chyba nikt nie lubi dresów, co?
  11. Svkpowa

    Neonazim?

    My Godness, ten gość po prostu nie lubi Polski, to jest Jego zdanie i Jego opinia, uszanujmy to... Przecież ile razy było mówione (na demotach, JM), że Ruscy są tacy i tacy, że Putin cośtam, a Grigorij Saakaszwili ma krzywy ryj... To, że on obraża nasz naród jest zrozumiałe, nie każdy lubi swój kraj. =)
  12. Svkpowa

    Neonazim?

    To się nie nazywa neonazizm. Neonazizm to chęć przywrócenia ustroju socjalistycznego... Ten gość nie jest po prostu patriotą, albo jest rasistą wobec własnego kraju... Tyle.
  13. On po prostu postował na redaktorskim...

  14. Jakąś lustrzankę cyfrową najlepiej.. ;p Mają nawet po 10 mpix (średnio) więc chyba Cię to zadowoli. :)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...