Skocz do zawartości

Zablokowane Głosowanie - Zapowiedź


Uzjel

Głosowanie  

32 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zapowiedź

    • Biel
      1
    • The Elements
      0
    • Top Hat
      18
    • NEON SKULL
      10
    • Sax.
      1
    • Srututu - Forgotten Foe
      1
    • T.A.N.K.S.
      1


Rekomendowane odpowiedzi

Głosujemy!

Głosowanie trwa do: 18.01.13 do 23.59

 

Biel - Kiełbasa Krakowska

The Elements - MiChAl200

Top Hat - Nikas

NEON SKULL - ja, pan Stache

Sax. - Kiełbasa Krakowska

Srututu - Forgotten Foe - kaszan88

T.A.N.K.S. - Nobody

 

Śmiało piszcie na co głosowaliście, wraz z uzasadnieniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
No właśnie, ale zapowiedź Neon Skull nie robi wrażenia. Dużo tam nie ma. Lepsza już się chyba okazuje Sax.

Tylko, że właśnie robi :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Głosuję na Top Hat, bo wydaje mi się najbardziej kompletną grą i czekam na nią. :)

nie wiem, czy to jest najważniejsze kryterium w kategorii zapowiedź

 

czemu w ogóle top hat jest w dwóch kategoriach jako jedyna gra?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, czy to jest najważniejsze kryterium w kategorii zapowiedź

Nie wiem, czy dobrze mnie zrozumiałeś.

Oceniam zapowiedź jako całość, a Top Hat to nie fabuła w 2 zdaniach jak w przypadku dyzmka tylko ciągłe screeny, poprawki, filmiki, pytanie o opinię itd. Uważam, że zapowiedź Top Hat jako całość jest dobrze zrobiona, bo czekam na tą grę :)

A apropo "kompletnej gry", może źle to ująłem ale chodziło mi o profesjonalność wykonania jej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I poraz 2: Wg mnie zapowiedź jest dobra, jeśli zachęca do zagrania. W tym przypadku tak jest.

:lubieto:

W poście Japanstache są tylko mocne słowa. 2 screeny z gry i kilka artów. Nic na temat samej gry. Możesz kandydować do partii, ale nie przedstawiać grę... -_-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
:lubieto:

W poście Japanstache są tylko mocne słowa. 2 screeny z gry i kilka artów. Nic na temat samej gry. Możesz kandydować do partii, ale nie przedstawiać grę... -_-

Jak dla mnie to dużo bardziej zachęca, jakieś mistyczne w ######stym klimacie miasto, jacyś nieumarli, więcej niż jeden tryb gry, animowane gify(tak!!), koncept arty vs generic platformer z ładną grafiką i fabułą, żeby tylko była

 

no i jeśli chodzi o "profesjonalność" zapowiedzi to na pewno na + japana w tej kategorii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>pisz ze chodzi ci o kompletnosc gry

>jak zwroca ci uwage to powiedz ze jednak o mityczną "profesjonalność"

 

dobra nasza panie Sraus

Może inaczej postrzegam słowo "kompletny". Dużo bardziej podoba mi się Top Hat gdzie wszystko jest dopracowane i widać, że Nikas dba o szczegóły. Sam jestem pedantem i często śmieją się ze mnie (kiedy widzą jak robię Naero) że potrafię siedzieć i "marnować" czas na to, żeby coś bylo ustawione co do piksela, albo poprawiać coś w photoshopie bo jest właśnie o piksel za długie / krótkie. Nie przeszkadza mi to [że sie "śmieją"], a wiem że gra będzie szczegółowa i poprostu dobrze wykonana.

I właśnie ten tok rozumowania i tworzenia gry doceniłem w Top Hat. Nie ma nic w stylu "ta plansza jest gotowa, musze dodać tylko to tamto i siamto, poprawic sramto, oceniajcie!". Sam staram się, żeby na każdym etapie tworzenia Naero prawie każdy moment gry wyglądał w 99% tak, jak będzie wyglądał na końcu.

 

No i nie rozumiem dlaczego mnie obraziłeś. Nie znasz mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...