Skocz do zawartości

WarFog


Wojzax

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności
asdkrc.png

Tytuł: WarFog

Gatunek: platformówkowa strzelanka

Opis: Warfog jest grą osadzoną w przyszłości, na postapokaliptycznej Ziemi zniszczonej wojnami atomowymi.
Korporacja LSA osiąga hegemonię za pomocą złożonych maszyn zdolnych chronić jej interesów, którymi są
handel bronią i niewolnikami. Za pomocą zdobycznego śmigłowca i nowoczesnego działa samobieżnego musimy
przebić się przez obronę LSA i zdobyć ich technologię.

STEROWANIE CZOŁGIEM:
strzałka w lewo - ruch do przodu
strzałka w prawo - ruch do tyłu
strzałka do góry - rozłożenie działa (nie można się poruszać)
strzałka w dół - złożenie działa
Ctrl - strzał z działa

+
Q/E - sterowanie znacznikiem czołgu

STEROWANIE ŚMIGŁOWCEM:
W - w górę
S - w dół
A - do tyłu
D - do przodu
Shift - strzał z działka

Download: https://gmclan.org/up3744_4_WarFog.html
Rozmiar pliku: 3,41 MB


Autorzy:
Zajefajny pomysł: Flaque
Programowanie: Wojzax
Fabuła: Japanstache, Wojzax
Grafika: Wojzax, Japanstache
Muzyka: Jasq
Betatesterzy: Japanstache, PoxiPol
Screeny:
qwe.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W ogóle to cię nie lubię, podsunąłem ci pomysł na zrobienie samolociku, na strzały artyleryjne czołgu, a ty w creditach jakieś japanstasze i poxipole powymieniałeś tylko >: |

 

ps: nie ma dźwięków, jest tylko intro i co pol godziny wlaczy sie cichutka muzyczka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
W ogóle to cię nie lubię, podsunąłem ci pomysł na zrobienie samolociku, na strzały artyleryjne czołgu, a ty w creditach jakieś japanstasze i poxipole powymieniałeś tylko >: |

 

Na końcu napisów jest "with thanks to Flaque"! ;( :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo nieładnie, że nie mogę w trakcie gry przypomnieć sobie sterowania. Poza tym informacja na początku mówi mi, że czołgiem się strzela za pomocą ctrl, podczas gdy w grze nie odnotowałem żadnych efektów wciskania tegoż klawisza.

 

I generalnie bida z nendzą. Przynajmniej grafika przyzwoita.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym informacja na początku mówi mi, że czołgiem się strzela za pomocą ctrl, podczas gdy w grze nie odnotowałem żadnych efektów wciskania tegoż klawisza.

Bo musisz wcisnąć strzałkę w dół żeby wysunąć lufę.

BTW: Od kiedy czołg ma wysuwaną lufę? Po prostu jest i strzela, z tym to był głupi pomysł, bo można się pogubić w sterowaniu, mnie się np. przez to odechciało grać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo musisz wcisnąć strzałkę w dół żeby wysunąć lufę.

BTW: Od kiedy czołg ma wysuwaną lufę? Po prostu jest i strzela, z tym to był głupi pomysł, bo można się pogubić w sterowaniu, mnie się np. przez to odechciało grać.

Po co ci to, skoro całą grę można przejść samym samolotem, nawet się nie zatrzymując : [ ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, pozatym zazwyczaj takie oceny wstawiają osoby które nic nie robią sami albo jakieś badziewie robią.Zniechęcają innych tylko.
- oj zwykle wrecz przeciwnie, sami robia takie straszne badziewie, ze marne gry oceniaja na 4.

 

a co do samej gry - wachal bym sie miedzy 3 a 2.

 

grafika moze byc, nawet jesli pewne rozwiazania co do projektu pojazdow sa no niewiem ... dziwne.

dzwiek niewiem, nie sluchalem.

 

ale rozgrywka... gra sie poprostu badziwenie, czolg strzela po linii prostej a pocisk ni z tego ni z owego ZAWRACA, z miejsca zmieniajac kierunek i trafia w punkt ktory mina chwile temu... no bez jaj zrobienie pocisku ktory spada bo przyciaga go grawitacja to kwestja wstawienia 2 klockow...

 

obraz przesuwa sie jakos dziwnie tak ze 3 razy stracilem latajace pudelko (celowo unikam nazwy "śmiglowiec" - smiglowce tak nie wygladaja) bo z za ekranu wylecialy pociski

 

wspomniec nalezalo by tez o braku jakiej kolwiek kontroli nad ostrzalem z latajacego pudla

 

marnie, marnie, jak na to jak gra sie zapowiadala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...