Skocz do zawartości

Formacja nowej ekipy


Paqoo

Rekomendowane odpowiedzi

Wymagam co najmniej 18 lat! Mam plany co do tej firmy. Chcę to zrobić na poważnie. Chętnie przyjmę ludzi z okolic Lublina. Marzy mi się najpierw stworzyć kilka prostszych darmowych produkcji, a później wejść na rynek. Wierzę w siebie i mam silną wolę.

 

Czy znajdę na GM Clanie ludzi na tyle inteligentnych i mających zdolności? W przyszłości możliwa jest stała praca! Oczywiście nie musimy pracować na Game Makerze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 120
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

i żeś spalił na starcie :( więcej informacji, czego dokładnie oczekujesz, co sam oferujesz, plany na przyszlosc, w co celujesz, musisz zachęcić innych aby zainteresowali się tym i chcieli wstąpić. jak sie dobrze nie sprzedasz to Cie uznaja za amatora i nie bedzie chcial nikt wspolpracowac. no i slowo "firma" w poscie kogos kto nie ma wiele wspolnego z samodzielna dzialalnoscia gospodarcza nie brzmi obiecujaco :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie to ja pytam i sprawdzam ludzi. Przecież może się okazać, że nie ma tu nikogo na poziomie. Zasady będę omawiał jak kogoś lepiej poznam.

 

Wojzax jak masz chęci coś robić... Wyślij kilka swoich prac do mnie! Najlepiej napisz na gg. I zobaczymy co dalej.

 

A ty PsichiX skąd możesz cokolwiek o mnie wiedzieć? Nawet ja nie wiem niektórych rzeczy o sobie, a ty wiesz wszystko no nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja CI daje rady, a Ty sie pienisz :P

 

A ty PsichiX skąd możesz cokolwiek o mnie wiedzieć? Nawet ja nie wiem niektórych rzeczy o sobie, a ty wiesz wszystko no nie?

ktoś to musi wiedzieć, niestety wypadło na mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pouczyłeś PsichiXa! Już jesteś spalony!

Po tym nikt już do ciebie się nie przyłączy. On jest naszym Bogiem!

 

A tak serio to ma rację.

Większość osób czytając to pomyśli sobie: amator. Nie ma co się w to wciągać.

 

To ty musisz zainteresować ludzi sobą, a nie, że ludzie się sami muszą dowiadywać szczegółów od ciebie. Ludzie są leniwi i stwierdzą że jak żadnych informacji nie podajesz to, sami się nie zapytają. :P

 

Konkrety, proszę Pana. Konkrety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymagam co najmniej 18 lat! Mam plany co do tej firmy. Chcę to zrobić na poważnie. Chętnie przyjmę ludzi z okolic Lublina. Marzy mi się najpierw stworzyć kilka prostszych darmowych produkcji, a później wejść na rynek. Wierzę w siebie i mam silną wolę.

 

Czy znajdę na GM Clanie ludzi na tyle inteligentnych i mających zdolności? W przyszłości możliwa jest stała praca! Oczywiście nie musimy pracować na Game Makerze...

 

Aha.

 

Może frytki chcesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Paqoo, na gmclanie (czy gdziekolwiek) znajdziesz naprawdę mało chętnych osób, bo te bardziej wartościowe są z reguły starsze, nie są już nastolatkami, mają różnego rodzaju obowiązki i przedze wszystkim już pracują. Nikt nie będzie ryzykował swojej pracy na rzecz przedsięwzięcia, które jest bliżej nieokreślone, a jeśli już mają coś kodzić, to głównie we własnym zakresie i nieprędko, bo mają inne zadania. Samo postanowienie założenia firmy nic nie daje.

 

Podsumowując, jeżeli sam nie masz zdolności programistycznych/graficznych lub kapitału, to nie ma szans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A jeśli chcę zarządzać panie kapitał? Myślisz, że wszyscy są biedni i mają krzywe łapy oraz tępe mózgi? Trzeba mi właśnie ludzi na poziomie. Nie będę przecież bawił się w nic z dziećmi. To była tylko propozycja. Gdzieś znajdę ludzi. Jeśli nie tutaj to poszukam w innym miejscu. Ale miło by było pracować z osobą z GM Clan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj teraz powody dla których ludzie chcieliby być zarządzani przez ciebie.

Myślisz, że wszyscy są biedni i mają krzywe łapy oraz tępe mózgi?

 

Taki maly cytat dlaczego ludzie nie chcieli by byc przez niego zarzadzani, przynajmniej ja nie chcialbym miec takiego agresywnego zarzadcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
A jeśli chcę zarządzać panie kapitał? Myślisz, że wszyscy są biedni i mają krzywe łapy oraz tępe mózgi? Trzeba mi właśnie ludzi na poziomie.
Wcale tak nie myślę i nie wiem czemu tak sobie wywnioskowałeś. Piszesz, że trzeba Ci ludzi na poziomie... tylko czy oni potrzebują Ciebie? Co im możesz zaoferować? Niestety, ale akurat tak się składa, że ja jestem po studiach zarządzających i guzik mi to w życiu dało. Trzeba przede wszystkim ludzi z konkretnymi specjalizacjami technicznymi, bo ekonomistów / marketingowców / zarządców ostatnio jak mrówków. Sam nim zresztą jestem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę poznać ludzi, z którymi w przyszłości będę mógł prowadzić biznes. Ludzi odważnych, bo taka działalność to ryzyko. Trzeba mi grafika, programistę i innych mających jakiekolwiek przydatne zdolności. Chyba znajdę tutaj kogoś z kim można rozmawiać jak równy z równym? Denerwuję się, bo czuję się jakby wkoło mnie znajdowali się sami ograniczeni umysłowo ludzie. Wysłowić się dobrze nie umie, a krytykuje bo sam nic nie potrafi robić. Myślisz, że ja też jestem takim cieniasem jak ty? Nie boję się ciężkiej pracy. Chcę prowadzić własną działalność!

 

Jeśli ktoś dysponuje czasem i chęciami żeby razem ze mną coś stworzyć na próbę to zachęcam. Chciałbym żeby te kilka projektów otworzyło drzwi do lepszej przyszłości. Czy na GM Clanie są ludzie z wyobraźnią?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://forum.gmclan.org/index.php?act=Sear...;hl=&st=100

To jest to, co on umie :)

 

jakiekolwiek przydatne zdolności

no, widocznie takich nie masz i szukasz ludzi którzy będą zarabiać za ciebie

 

Jeśli chcesz być szefem sam nic nie umiejąc, to tak jakbyś był trenerem piłki nożnej nie umiejąc strzelać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówi, że nie chce się bawić z dziećmi a sam jest dzieckiem. Ten PM z propozycją współpracy który dostałem brzmi jak żart.

"Wy będziecie robić bo mnie bardziej ciągnie do zarządzania". Super.

 

Taki team to ja też chce założyć, ja wam raz w tygodniu powiem co chce żebyście zrobili a wy róbcie i ja biorę sobie 40% zysków z tego co uda się wam... przepraszam, NAM zarobić.

 

GMclanowicze zrobią lepsze Mario niż ty cokolwiek innego. Gwarantuje ci jedno, znajdziesz team... wśród 10-14 latków, ze słomianym zapałem i absolutnym zerem umiejętności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz 18 lat, a zachowujesz się, jakbyś miał 9.

 

a jak ktoś rzuca tekst "Jeszcze skleicie te wary jak o mnie usłyszycie", to zwykle później jest o nim cicho.

 

btw.

Ktoś z podpisem Master of Forums musi mieć kompleksy.

to ranga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

@Paqoo:

 

To Ty czegoś nie rozumiesz. Czemu ludzie mają zgłaszać się do Ciebie, a nie na odwrót. Przede wszystkim wspólny projekt to współpraca ludzi z konkretnymi umiejętnościami, a Ty swoich jeszcze nie przedstawiłeś, a będąc o to zapytanym, tylko się burzysz nie wiadomo o co. Poza tym nie wiem do kogo było skierowane słowo cienias, ale uprzedzam, że ja to akurat jestem współwłaścicielem pewnej firmy, więc bęz takich proszę, bo nie każdy chwali się na lewo i prawo.

 

ps. Nie nadajesz się do zarządzania, bo prawdziwy gość od tego typu zadań przedstawiłby ładnie jakąś najprostszą wizję i cele strategiczne firmy, zachęcałby ludzi do przystąpienia do projektu, a nie odstraszał dziecinnym zachowaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paqo ma umiejętności, sam wiem, bo z nim pracowałem przy jednym projekcie, nawet fajnie niektóre rzeczy mu powychodziły.

Możliwe, że o nim się co nieco usłyszy, ma talent.

Z resztą nie rozumiem was, on wam daję szanse na zarobek (i jak napisał nawet na stały zarobek) a wy go wyśmiewacie.

Dajcie mu szanse, nikomu nie dajecie i potem tak wychodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Kurde Crackkk, jaką szansę na zarobek, komu? Skąd wyczaruje te pieniądze, z tyłka? Ma jakieś znajomości, które będą owocowały? Jak ma, to niech się pochwali. Marketingowiec powinien umieć sprzedać siebie, zresztą to nie jest naskakiwanie tylko badanie sytuacji. Biznes to biznes a nie zabawa, bez konkretów nie ma co dyskutować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde Crackkk, jaką szansę na zarobek, komu? Skąd wyczaruje te pieniądze, z tyłka? Ma jakieś znajomości, które będą owocowały? Jak ma, to niech się pochwali. Marketingowiec powinien umieć sprzedać siebie, zresztą to nie jest naskakiwanie tylko badanie sytuacji. Biznes to biznes a nie zabawa, bez konkretów nie ma co dyskutować.

Jeżeli przyjmie jako pracownika i podpisze kontrakt to kasę czy będzie miał czy nie dać musi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...