Skocz do zawartości

Zablokowane Pomysły na grę


Japanstache

Rekomendowane odpowiedzi

A tak na poważnie to chciałem stworzyć coś w stylu właśnie GTA tylko że by były przepisy ruchu drogowego i w ogóle.
Takie coś, to "komputerowy kurs na prawo jazdy" w formie gry (najczęściej). A ja? Ja chciałbym zrobic strategie, w której byś mógł robić mody na niemal wszystko (pojazdy, struktury, grafiki itp.). Może to się wydaje głupie, ale jeśli komuś by nie pasowała wersja "default", to mógłby sobie zrobic swoją, żeby mu pasiło ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie śmieszne...

Ja tylko pamiętam że na początku chciałem zrobić bijatykę "stick fighter" xd

jednak nie miałem jeszcze wystarczających umięjętności lol...

 

.."A jak się robi że się rusza?! no że animacja się dzieje?".. lol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh pomysł który zademonstrował Flaque przypomina mi trochę pewną starą gierkę, zaraz poszukam to ją wrzucę, może kogoś ona zainspiruje.

 

ja kiedyś na początku zabawy z game makerem robiłem grę na zasadach gry w berka, z grafiką pokemonów silver/gold na gb. Wszyscy gracze byli tacy sami, różniły ich tylko numerki nad głowami oznaczające numer gracza, jedynie berek był innego koloru, gdy ktoś stawał się berkiem pokazywało mu się odliczanie, a jego postać migała. :jezor:

 

ED:

OK, wrzuciłem tą gierkę, zowie się Siege (jest to bezpośredni link):

uploader_icon.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Jakiś czas temu chciałem zrobić arkanoida na dwa zamknięte pomieszczenia. W jednej alianci, w drugiej axisi i spadających na spadochronach wojaków i pojazdy, ostrzeliwujące się na jednej z platform.

 

 

beztytuuiv6.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

GMasters- wybierasz 1 z 50 osób, wybranych z forum, ze spersonalizowanym(wut?) wyglądem na podstawie zachowania i avatarów, jakie te osoby miały(:P). Po wybraniu postaci idziesz po różnych planszach w widoku platformowym i tłuczesz mieszkańców po zęby uzbrojonych w offtop najwyższej generacji. Inaczej mówiąc zwykła nawalanka chodzona w prawo w której spotykasz wrogów. Nie odbędzie się bez bossów takich jak PsychiX, Ranmus[dobrze napisałem?], Gnysek, czy znany niektórym, zasłużony tuxo-człowiek.

 

Edit: I jeszcze pałery zcharakteryzowane do każdej osoby np. Mallo rzucałby kaloshem, którego miał w avku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zazwyczaj robię gry na podstawie jakiegoś wydarzenia z mojego życia. Obecnie próbuję zrobić fps'a na podstawie misternie zaplanowanej fabuły. Zaczyna się od wypadku autobusu którym jechałem do szkoły.

 

Jak narazie jedyna gra której nie skończę: strategia, coś jak King's Bounty tylko że zamiast grup jednostek sterujemy 5 osobową drużyną. Chciałem tutaj stworzyć zupełnie własny świat fantasy:nieumarli są dobrzy i chronią królestwo, elfy pustoszą i niszczą kraj, orki i trolle żyją w odosobnieniu zgodnie z prawami natury, nagi i mermeni nieustannie walczą o panowanie nad morzami. Projekt upadł, niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm...Amoże by tak zrobić gre o mało znanym sporcie jakim jest free running lub le parkour>???

Mogła by to być gra 2d,widok z boku biegniemy klientem po dachach, robimy triki na barierkach może

jakieś salta do tego.A za kazdy trik dostajemy punkty.Co wy na to>?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, zróbmy polskiego Mirror's Edge'a :) A ja zawsze chciałem zrobić grę z userami GMClanu w roli głównej, i do tego niezła sieka w akcji :D (czyli poniekąd to co zaoferował I am vader)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 8 miesięcy temu...

Ja chciał bym o młodym królu magji który ma setki zaklęć,przyjaznych stworzeń do przyzwania. Jego domem jest statek wielkości ziemi a na nim są stwory z fantazji np.z gwieznych wojen,z różnych gier których znam.

 

1lvl że król magji ma do wykozystania 10 zaklęć i 3 rodzaj stworów do przyzwania. Narazie niszczy potwory potem przychodzi czas na sterowanie capitanem grivesem (Dobry)

no i natchodzi czas na smoka spyro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...