Skocz do zawartości

Licencja


amator

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administratorzy
jak będzie długa to mozebym kupił wasze gry,za 2 zł:D

 

ciekawe jakbyś sie poczuł, jakby twoją twórczość tak podsumował? Ja bym Twojej gry nie wziął nawet jakby dopłacali... Skoro TeeGee może za 20 dolców sprzedawać, to czemu inni nie mogą sprzedawać swoich gier ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedac mozesz gry zrobione w gm ale napewno nie ta co pokazales .. Nie chce cie krytykowac ani z gry nabijac ale ta gre nie wiem czy b ys mial szanse sprzedac .. Nie mowie tu ze zeby sprzedac musisz zrobic cos odjechanego w kosmos zrobic z grafika 3d w pelni realna , efektami wprost ze star wars , dzwiekami i muzyka niewiadomo jaka .. bedziesz mial pomysl ktory bedzie sie sprzedawal i to juz jest polowa sukcesu , druga jak gdzies tu ktos napisal kiedys , bodajże TeeGee rozreklamowanie gry , cos w tym stylu napisal .. no chyba ze ja mam przywidzenia xD

 

Na tej grze raczej nie zarobisz na porshe czy cos tam no ale miesiace praktyki i napewno wkoncu cos zmajstrujesz co moze sie sprzedawac .. tylko ze nie mozesz popelnac bledu takiego co niestety ja popelnilem no ale kazdy sie uczy na wlasnych bledach (Zaczynalem gry , odniechciewalo mi sie , nudzil mi sie projekt , nowego zaczynalem , potem kolejny i tak w kolko wkoncu sie wszystko mi mieszalo , gubilem sie i takim oto sposobem nie skonczylem tych gier .. ) Najlepiej zaczac gre , jak sie ma fajny pomysl i dążyć do ukonczenia jej , kto wie , moze akurat ta gra ci sie uda i beda w nia zagrywac rzesze fanów :D

 

@dziadekkleofas .. Przecierz Diablo 1 nie jest taka zla :P .. Dalej mam na dysku i sobie pogrywam , jakos mnie tak wciaga xD Teraz gry nie maja tego czegos co przyciaga na dluzej :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe jakbyś sie poczuł, jakby twoją twórczość tak podsumował? Ja bym Twojej gry nie wziął nawet jakby dopłacali... Skoro TeeGee może za 20 dolców sprzedawać, to czemu inni nie mogą sprzedawać swoich gier ?

 

 

miły jestes adminku niekochany.popieram prawo pilar36

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP: Czy muszę to komentować? Nie? Ufff.

 

Ja uważam, że każdy ma prawo sprzedać swoją grę, bez względu na to, czy to crap, czy nie. Tylko musi mieć uprawnienia. Nikt ci nie każe kupować każdej nowej gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli zrobię kompletnie niepodobny do diablo mangowy love-sim, to nawet nie mam czelności za 60 zł sprzedać? :P Zresztą, jeszcze zależy jakiej części diablo - jeśli pierwszej, to nawet pies tego nie tknie za 10 zł.

 

 

jak będzie głupi to nie tknie,a zeby za 69,99zł sprzedac to musi byc orginał:D diablo I chodzi po ponad 40zł a diablo po ponad 100zł bo to orginał,a niby czemu mam kupywac takie gry jak ma amator skoro moge ją sciągnąc,nawet jesli chcesz za tyle sprzedac tą gre to napewno nikt sie nie zjawi,gra nie ma nawet swojego menu:Dcreditsów tez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jaklub:

Jak nie musisz, to po co komentujesz ;p ?

 

Zresztą, lepsze gry niż większość osób chce sprzedawać można znaleźć na sieci za darmo, na dodatek z dostępnym kodem źródłowym, szybciej działające i możliwością odpalenia pod różnymi platformami ;P . Jak już chcecie coś sprzedawać, to na prawdę COŚ, a nie byle ponga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 lat później...

A raz się żyje zrobię wykop :P

 

Powiem że ciekawy temat @Explosivo podał, aż przeczytałem(cały :) )

Szczerze to jak ja zacząłem przygodę z GM to moją pierwszą grą też był arkanoid, i ta myśl "Będę w przyszłości Milionerem B)"

No ale...

 

Podejrzewam że "amator" tą grę jeszcze na klockach zbudował a ja zacząłem od razu na kodzie bo jak was obserwowałem jeszcze jako 'gość' to

gdzieś przeczytałem posta Threef'a że lepiej jest w kodzie pracować i tak mi zostało...

 

Przepraszam za wykop jeśli kogoś uraziłem, ale ten temat jest naprawdę interesujący..

Nie powstrzymałem się od wypowiedzi. GMClan jest po prostu uroczy ;) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...